444 6 379

Finansevim, Şubeleşme Ağıyla Hızla Büyüyor!

Tasarrufa dayalı faizsiz sistemler tüm dünyada kullanım alanlarını artırmaktadır. Ancak bu sistemlerin kullanımı için tercih edilecek olan firmaya dikkat etmek çok önemlidir. Finansevim gerek web sitesi üzerinden gerek şubeleri üzerinden hizmet sunumları yaptığı için alanının önde gelen isimlerinden biri olarak anılmaktadır. Üstelik sistem kaydı yaptırılmasa bile müşteri temsilcilerinden bilgi almak ya da sadece görüşme sağlamak bile mümkündür. Böylelikle en doğru kararların alımı gerçekleşmiş olmaktadır.

Finansevim Şubelerine Davetlisiniz!

Finansevim şube ağı, firmanın kurulum zamanından bu yana gelişim göstermeye devam etmektedir. Her geçen büyümeye devam eden Finansevim Türkiye genelinde 23 adet şubesi bulunmaktadır. İlk yıllarında sadece büyükşehirlerde şubelerin bulunması sorunu artık giderilmiştir. Açılma hızlı giderek artan şubeler arasında İstanbul başı çekmektedir. Pek çok farklı ilçesinde şube bulunması sayesinde bireyler kendilerine en yalın şube üzerinden işlemlerini görebilmektedir. Üstelik resmi internet sitesi üzerinden şubeler hakkında detay almak da mümkündür. Her şubenin net adresleri ve telefon numaraları yine resmi internet sitesinde bulunmaktadır.

Ülkemizde Finansevim şubeleri farklı şehirlerde de hızlı bir şekilde açılmaya devam etmektedir. Öncelikle Kocaeli gibi şehirlerde açılan şubeler artık Erzurum ve Konya’da da kendini göstermektedir. Diyarbakır, Malatya ve Gaziantep de Finansevim şubelerinin bulunduğu yerler arasında isimlerinden söz ettirmektedir. Finansevim, Trabzon, Samsun ve Adana gibi şehirlerde de şubesi bulunan firmalar arasında bulunmaktadır. Böylece hemen her yerden kolay bir şekilde firmaya erişim sağlamak mümkün olmaktadır.

Finansevim Şubeleşme Ağı Hakkında

İletişim ve kolay şekilde erişim sağlanması gibi özellikler tasarrufa dayalı faizsiz sistemlerde hizmet veren firmalar açısından çok önemlidir. Katılımcılar doğal olarak ev ya da araba satın almak istedikleri firmaya güvenmek istemektedir. Bundan kaynaklı olarak Finansevim şubeleşme ağı konusunda titiz bir çalışma yürütmektedir. Ülkemizde halen bir Finansevim şubesi olmayan şehirler de bulunmaktadır. Ancak stratejik hamleler neticesinde farklı şehirlere yakın olan alanlarda kurulan şubeler her halükarda erişimi kolaylaştırmaktadır. Bunun yanı sıra güvenirlik konusunda iletişim alternatiflerinin zengin olması şubeye gitmeden de pek çok işlemin halledilmesini saplamaktadır. Yine de pek çok şehir merkezi için Finansevim şube açma çalışmaları devam etmektedir.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM