444 6 379

Finansevim Kiracıya Ev Almanın En Kolay Yolunu Sunuyor

Kirada oturmak özellikle ilk zamanlarda pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ancak taşınmanın zorluğu, konutlar üzerinde istenen değişimlerin yapılamaması gibi etmenler, kiracılık hayatından kısa süre içerisinde sıkıntı duyulmasına yol açmaktadır. Üstelik kira ödemek aslında maddi açıdan büyük zararlara da yol açmaktadır. Finansevim, kiracıların ev sahibi olabilmesi için farklı fırsatlar sunmaktadır. Böylece gerek orta gerekse düşük gelir seviyesinde bulunan kişiler artık kendi evlerini satın alabilmektedir.

Finansevim ile Kira Öder Gibi Ev Almak

Finansevim ile konut almak için kiracıların pek fazla şartı yerine getirmelerine gerek yoktur. Firma, sisteminde bulunan özelliklerinden ötürü katılımcılarına maksimum esneklik göstermektedir. Ancak T.C. vatandaşı olmayan kimselerin var olan kampanyalardan istifade edebilmeleri mümkün olmamaktadır. Katılımcılar için hazırlanan kampanyalara katılım için bir talep sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Talepler web sitesindeki ad, soy ad ve iletişim verilerinin bulunduğu formun doldurulması ile alınmaktadır.

Bireyler ev almanın en kolay yolu Finansevim sayesinde keşfetmektedir. Çünkü taleplerin gönderilmesinden kısa bir süre sonra yetkililer talep gönderen kişileri aramaktadır. Aranmalar neticesinde kişiler için evlerin özelliklerini belirtmekten, ödeme düzeni hakkında bilgi vermekten başka yapacak bir şey yoktur. Normal şartlar altında bir konut satın alınması için öncelikle yüksek miktarlarda peşinat ödemesinin yapılması gerekmektedir. Ancak Finansevim herhangi bir şekilde peşinat ödemesi istememektedir. Peşinatlar tamamen katılımcıların istekleri çerçevesinde ödenmektedir. Fakat peşinat ödemesi yapmayan katılımcılar da var olan avantajlardan yararlanamamak gibi olumsuz bir etmenle karşı karşıya kalmamaktadır.

Finansevim Konut Alım Kampanyaları

Katılımcılar için hazırlanan Finansevim kampanyaları taksit ödemeleri sırasında da belli kolaylıklar sunmaktadır. Öncelikle taksitlerin 12 aydan 360 aya kadar esnetilmesi mümkündür. Var olan esneme payları ve taksit miktarlarının tutarı katılımcılar tarafından belirlenmektedir. Üstelik çekilişlerde ilk sıralarda çıkan kişiler anında kendi evlerine taşınabilmektedir. Böylece ev kirası ödemek zorunda kalmayan katılımcılar, Finansevim taksitlerini ödeyerek aslında kira yerine kendi evlerinin paralarını öder hale gelmektedir. Bu sistem de kira öder gibi ev sahibi olmak şeklinde yorumlanıp kullanıcı sayısını giderek artırmaktadır.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM