444 6 379

Finansevim Kampanyaları

Günümüzde ev almanın birçok yolu bulunmaktadır. Birçok kişi ev alırken bankaların uygulamış olduğu konut kredilerine başvururken faizlerin yükselmesi sonucunda insanlar ev sahibi olabilmek için yeni arayışlara girmişlerdir. Finansevim de insanları ev sahibi yapabilmek adına faizsiz bir şekilde ilerleyebilmeyi temel prensip haline getirmiş bir sistemdir.

Finansevim Nedir?

Finansevim ev sahibi olabilmek için size tasarruf mantığında ilerleyebilmeyi bir sistem haline getiren bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde evden arabaya, hatta birçok ihtiyacınıza kadar tüm isteklerinizi faize bulaşmadan karşılayabilmeniz mümkündür. Tasarruf mantığında işleyen bu sistem aslında Dünya’da uygulanmaktadır. Finansevim bu uygulamayı ülkemize de getirerek birçok kişiyi faiz derdi olmadan ev sahibi yapabilmeyi amaçlamaktadır.

Finansevim Kampanya Detayları

Bu sistemde tamamen sizin ödeme durumunuz baz alınmaktadır. Hiç peşinatınız olmadan bile ev ya da araba sahibi olabilmeniz Finansevim ile mümkün olabiliyor. Tabi ki belirli bir peşinatınızın olması aylık ödeme tutarınızı ve ödeme vadenizi daha da kolaylaştıracak bir şeydir, ancak peşinatın olmadığı durumlar için de sizlere yardımcı olunmaktadır. Ülkemizde artık faize bulaşmadan ev sahibi olmayı amaçlayan birçok uygulama bulunuyor ve bu uygulamalar sisteme dahil olabilmeniz için sizden katılım payı altında bir tutarı peşin olarak almayı zorunluluk olarak görüyorlar. Finansevimde de böyle bir katılım tutarı bulunuyor ancak bu tutarı ödemeniz için size bir imkan sunuluyor.

İsterseniz bu tutarı taksitler halinde ödüyorsunuz, isterseniz peşin olarak ödüyorsunuz. Bu, tamamen sizin ödeme durumunuza kalmış bir şey oluyor. Dilerseniz katılım tutarını bir süre koşulu gösterilmeden de dilediğiniz vadede ödeme imkanınız mevcut. Sistemiz sizlere sağladığı bir diğer kampanya ödemelerde esnek olunmasıdır. Sizi sıkmadan, tamamen sizin belirlediğiniz tutarlarda sisteme giriş yapmanız sizin için bir avantaj oluyor. Bu nedenle hiç zorlanmadan ev sahibi olabilme imkanı buluyorsunuz. Sistem relaks ödeme fonu altında uyguladığı kampanya ile insanları sıkmadan ve bunaltmadan ödemeler konusunda yardımcı oluyor ve rahat bir şekilde ödemelerini amaçlıyorlar.

Firma uzun vadeli taksit seçeneği de sunduğu için çok cazip gelmektedir. 12 aydan 360 aya kadar ödeme seçenekleri birçok insan için avantajlı gözükmektedir. Bu nedenle son günlerde bu uygulamaya talepler oldukça artmaktadır. Özellikle banka faizlerinin yüksek olduğu ve alınan konuta neredeyse iki katına kadar faiz ödendiğini düşünecek olursak, böyle bir sistemin varlığı çok sayıda insana ev alma konusunda yardımcı oluyor. Üstelik Finansevim sisteminde sadece ev alma değil, araba, ofis gibi satın alma işlemleriniz ve diğer ihtiyaçlarınız için de size finansman sağlanabiliyor.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM