444 6 379

Finansevim ile Neler Alınabilir?

Tasarrufa dayalı finans sitemini ülkemize kazandıran Finansevim, ilk amaç olarak insanların alım gücünü kolaylaştırmak için neler yapılabileceğini araştırmakla işe başlamıştır. Özelikle dar gelirli vatandaşların ev, araba gibi ihtiyaçlarını, makul ödemeler ve taksitlendirmelerle sahip olmalarının yolunu açan sistem, her geçen gün ağını genişletiyor.

İnsanlarımızın en avantajlı ve uygun yollarla faiz ödemeden evden, arabaya, arsadan, ofise ve daha birçok ihtiyaçlarına kadar yardımcı olan sistemimiz karşılıklı güven esasına dayanır. Yıllarca, bankalara ödeyeceğiniz faizlerle başa çıkmak zorunda kalmayacağınız, gelir durumunuza göre ayarlanan taksit seçenekleri ile kolay bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Peki Finansevim’in tasarrufa dayalı finans sistemini kullanarak neler alabilirsiniz sorusuna gelirsek; Finansevim, her T.C. vatandaşına, gelir durumuna göre ayarlanan ödeme planları ve diğer bir çok avantajları sunar. Bu avantaj ve kampanyaları kullanarak, isterseniz ev, isterseniz arsa, isterseniz araba gibi ihtiyaçlarınızı Finansevim ortaklığı ile satın alabilirsiniz.

Finansevim yalnızca gayrimenkul ve araç satın alma hizmetlerini sunan bir finans sistemi olmanın dışında sizin en çok ihtiyacınız olan durumlarda da yardımcınızdır. Eğitim ve düğün gibi toplu para gerektiren durumlarda, Finansevim, size sunduğu kampanya ve avantajlarla, ihtiyaçlarınızı karşılamanızda yardımcı olur. Bu sistemle tanıştığınızda, tamamen güven esasına dayalı olarak, hiç bir şekilde kefil istenmez ve faiz ödemesi ile karşılaşmazsınız. Bu zamana kadar sisteme katılım bedeli olarak alınan, peşin olarak toplanan katılım bedellerini, fon katılım bedelimiz olarak isteyen herkese teslimatını alana kadar taksitlendirme imkanının yanı sıra belirli sürede değil, sınırsız sürede ödeme molası imkanını da sunuyoruz. Ve daha birçok avantajımız tamamen vatandaşlarımızın yararına ve alım gücünü kolaylaştırmak adına yaptığımız çalışmalardır.

Türkiye’nin her bölgesinden istediğiniz evi alma şansı veren Finansevim, alım gücünüzü kolaylaştırır. Tüm gereksinimlerinizi faiz uygulamadan karşılamanız için size kampanyalar, ödeme kolaylıkları ve gelir durumunuza göre planlamalar sunar. Küçük birikimlerini bir araya getirmek isteyen ve bu birikimlerle iş kurmak isteyen, evlilik hayalleri kuran fakat maddi imkansızlıklar yüzünden bu hayalini erteleyen milyonlarca insana umut veren bir sistemi ülkemize getiren Finansevim, dünyanın kullandığı tasarrufa dayalı finans sitemini temel alır.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM