444 6 379

Finansevim İle Nasıl Ev ve Araba Sahibi Olabilirim?

Finansevim, uyguladığı sistemle, küçük yatırımlarınızı değerlendirir. Zorlanmadan, kendi gelir düzeyinize uygun taksitlendirmeler yapar. Ev ve araba alırken, size özel çözümler sunar. Uzman kadrosunun geliştirdiği fon ve hizmet modellerinden ilki çekiliş fonu, ikincisi vade ortası fonu ve son olarak relax ödeme fonudur.

Çekiliş fonunda, ihtiyacınız olan fon tutarına karar verin. Örnek 80.000 TL, 150.000 TL ya da daha fazlası. Fon tutarını belirlendikten sonra peşinatınız var ise peşinatlı yoksa peşinatsız modeli seçebilirsiniz. Peşinatınızı da belirledikten sonra sıra taksitlerinize geldi, aylık ne kadar taksit ödemek istediğinizi belirtin. Grup vade seçiminizi yapın. 12-24-36-48-60-72-84-96-108-120-180-360 kişilik gruplardan herhangi birini tercih edebilirsiniz. Kararınızı verdiyseniz karşılıklı yasal güvencelere dayalı sözleşmemizi imzalayabiliriz.

Şimdi sıra fonunuzu ne zaman kullanacağınızı belirlemekte. Son teslim tarihi belirleme gününde noter huzurunda yapılan çekilişle tarihiniz netleşecek. Fon teslim tarihiniz belirlendi. Artık teslimat tarihinizde ihtiyacınız olan tutarı kullanabilirsiniz. Fon teslimatı yapıldıktan sonra taksitleriniz sabitlenir, artık kolayca borcunuz bitene kadar kendi ödemelerinizi yapabilirsiniz. Taksitlerin düzenlemesinin ardından normal vade sayınız faiz ve vade farkı ya da kira yardımı olmadığı için kısa zamanda biter.

Vade Ortası Fonu, Almak istediğiniz evin fiyatına karar verin. Fiyat belirlendikten sonra peşinatınız var ise peşinatlı yoksa peşinatsız bir seçeneği belirleyin. Sıra taksitlerinize geldiğinizde, aylık ne kadar taksit ödemek istediğinizi siz belirtin. Verilen Teslimat tarihi sizin için uygunsa karşılıklı yasal güvencelere dayalı sözleşmemizi imzalayabiliriz. Bu modelimizde teslimat tarihiniz sözleşme yapıldığı anda sizlere bildirilir.

Dönem içerisinde dilerseniz taksitlerinizi ve ödeme planınızı serbestçe yapılandırabilirsiniz. Bu modelimizde teslimattan önce ve sonra tüm taksit ödemeleriniz sabittir. Dilerseniz, tüm borcunuzu erken kapatabilir, yeni modellerimizden tekrar yararlanabilirsiniz. Taksit ödemeleriniz sırasında mola verebilir, dilediğinizde ödemelere devam edebilirsiniz.

Son olarak Relax Ödeme Fonu ile ilk olarak istediğiniz evin fiyatına karar veriyorsunuz. Türkiye’de ilk defa uygulanan yeni sistemde tüm taksitler sizin belirlediğiniz doğrultuda ilerler. Dilediğiniz tarihte, istediğiniz taksidi ödeyebilirsiniz. Ödemelerinizin %50 sini içeride biriktirdiğinizde, teslimata hak kazanırsınız.

Fonunuzu kullanmaya sıra geldiğinde, dilediğiniz evi, arabayı, ihtiyacınızı kullanabilirsiniz. Teslimattan sonra taksitler, belirlediğiniz vadeye göre sabitlenir. Relax modelimizde dilediğinizde mola verme hakkına sahipsiniz.

Modelden ayrılmak ve ödemelerinizi iade almak isterseniz fon katılım bedeli hariç tüm ödemelerinizi iade alırsınız. Relax ödeme modeli, ödemelerinizi rahat rahat ödeyebilmeniz için, Türkiye’de ilk defa geliştirdiğimiz bir modeldir.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM