Finansevim İle Ev Sahibi Olmak
Evimiz, sahip olmak istediğimiz en temel ihtiyacımız. Birikimlerimizin yaşamımızdaki karşılığını elle tutulur şekilde almak, emeğimizi yatırıma dönüştürmek, kendimiz ve sevdiklerimiz için geleceğimizi güvence altına almak, ev sahibi olmanın en temel amacıdır. Sevdiklerimiz ve yakınlarımızla geçireceğimiz mutlu ve huzurlu zamanlar, evimizi yuvamız haline getirir. Kendimize bir yuva yapmak, ev sahibi olmaktan geçer. Bugünümüz ve geleceğimiz için ev sahibi olmak, güven duygusu kadar kendine ait yaşam alanları oluşturup huzuru hayatımızın merkezine taşıyarak mutluluğu da beraberinde getirir. Tüm bu nedenlerle ev sahibi olmak, yaşam piramidimizde en temel gereksinimdir.

Ev almak ve kendilerine huzurlu bir yuva kurmak isteyenler, ev sahibi olmak için ‘Bütçeye göre en ideal ev nasıl alınır?’ sorusunun peşine düşerler. İşte bu sorunun yanıtı Finansevim’de bulunuyor. Ev almak isteyenler ilk olarak nasıl bir eve sahip olmak istediklerini belirler ve daha sonra belirledikleri kıstaslarda bütçelerine uygun ev arayışına geçerler. Tasarruf Finansman Kanunu’na uygun ve güvenilir tasarruf finansman modelleri sunan Finansevim sayesinde umutsuzluğa ve ekonomik darlığa düşmeden, deneyimli tasarruf finansman uzmanları eşliğinde hayal ettiğiniz evi bütçenize göre planlayarak satın alabilmek artık çok kolay!

Finansevim ile Ev Almanın Yolları 

Finansevim,  kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlayacak imkanlarla bütçenizi zorlamadan evinizin değeri kadar ödeme yapmanızı sağlar. Nasıl mı?
 • Peşinata gerek yok
 • Peşinatlı ödeme de mümkün
 • İsteğe bağlı olarak peşinatlı taksitlendirme ya da peşinatsız taksitlendirme yapılabilir
 • Faizsiz ödeme planı mümkün.
 • Kredisiz ev almak artık hayal değil.
 • Senetli ev alma imkanı var.
 • Taksit sayısını siz belirlersiniz.
 • Gelirinize göre taksit miktarını planlayabilirsiniz.

Siz yeter ki şu soruların yanıtını düşünün;

 • Nasıl bir ev almak istiyorsunuz?
 • Nerede ev sahibi olmak istiyorsunuz?
 • Kaç oda ve metrekareye sahip bir eve ihtiyacınız var?
 • Yatırım amaçlı mı ev almak istiyorsunuz?
 • Yaşamak için mi ev sahibi olmak istiyorsunuz?
 • Kiracı mısınız? Öyle ise kira öder gibi ev sahibi olmak ister misiniz?
 • Peşinat sahibi misiniz?
 • Bütçenize göre aylık ödeme miktarınızın alt ve üst sınırı nedir?
 • Kaç aylık bir taksitlendirme düşünüyorsunuz?
 • Senetli ödeme tercih eder misiniz?
 • Size en yakın Finansevim şubesi nerede?
 • Finansevim İnternet şubesine göz attınız mı?
 • Finansevim 444 6 379 telefon numarasından aramak ister misiniz?

Tasarruf Finansman Gücünüz Finansevim ile Ev Sahibi Olmayı Ertelemeyin! 

Ev almak isteyenler, aylık ödemelerde bütçelerini aşmayacak, herhangi bir kredi faizi olmadan ev sahibi olabilecekleri en uygun yöntemi tasarruf finansman gücü Finansevim ile bulabilirler. Bunun yanı sıra Finansevim’in diğer ödeme yöntemleri de değerlendirilebilir.

Söz konusu diğer ödeme yöntemleri arasında uygun faizli krediler ile ev sahip olmak var. Bütçeleri uzun taksit seçenekleriyle yormayacak ve bu doğrultuda uygulanan ev kredisi faizlerinin halihazırdaki ekonomik gerçeklere en uygun oranlarda belirlenmesi ikinci bir tercih olarak tüketicilerin karşısına çıkar. Her bankanın ev sahibi olmak isteyenler için rakiplerinden artı/eksi birkaç puan farklı faizli ev kredisi önerileri bulunmaktadır.

Ev sahibi olmak isteyenler bu konuda geniş kapsamlı ve bol alternatifli araştırmalar yapmakla birlikte o döneme ait faiz oranlarını değerlendirirler. Kira öder gibi ev sahibi olmak için belirlenen faiz oranı gelecek yılları düşünerek iyi değerlendirilip karar verilmesi gereken önemli ve öncelikli bir konudur. Birçok kişi ve aile ev sahibi olmak ister, ancak ev sahibi olurken doğru yöntemi tercih etmek ilerleyen yıllar için olmaz olmaz bir koşuldur.

Ev alma yöntemlerinden en bilinen yollar arasında dikkat çeken bir seçenek daha vardır; faizli sistemlerden konut kredileri çekerek faizli ödemeler yapabilir ve büyük bir külfete girerek ev sahibi olabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde ev alma sürecini sizin için kolay hale getiren tasarruf finansman şirketleri bulunuyor. Tasarruf finansman gücünüz Finansevim’de şansa ve ekonomik istikrar beklentisine gerek kalmadan sizi kolayca ev sahibi yapabilir. Ev sahibi olmak için sizi sizden daha çok düşünen Finansevim, bütçenizi ve geleceğinizi garanti altına alan ve sizi hayalinizdeki eve kavuşmanız için ev sahibi yapan en ideal yöntemi sunar.

Tasarruf finansman gücünüz Finansevim; kredisiz, faizsiz, taksitle, dilerseniz peşinatlı dilerseniz de peşinatsız birden fazla seçenekle ev sahibi olmanızı sağlıyor. Finansevim, sizi sadece hayalinizdeki evin sahibi yapmakla kalmıyor, geleceği güvenle kucaklamanızı ve ekonomik istikrara bakmaksızın bütçenizi koruyan, size yaşamın tadını çıkarmak için de destek olan yöntemlerle huzur içinde yatırım yapmanızı da sağlıyor.

Finansevim ile ev sahibi olmak, artık hem daha kolay hem daha avantajlı hem de daha huzur ve güven verici. Ev sahibi olmak isteyenler onlarca şubesiyle ve alanında uzman yetkilileriyle en yakınınızda bulunmanın yanı sıra size en iyi ve en doğru bilgi aktarımında bulunmak için bir tık ve bir telefon kadar da yakın.

Kira öder gibi ev sahibi olmak için daha fazla zaman kaybetmeden yaşam bölgenize en yakın Finansevim şubesine gidebilir, aklınıza gelen tüm soruları en doğru ve güvenilir şekilde yanıtlayacak Finansevim uzmanıyla görüşebilir ve hayallerinizdeki evinize kavuşmak için daha fazla geç kalmayabilirsiniz. Finansevim, ev sahibi olmak isteyen tüm vatandaşları şubelerinde ve internet hesaplarında bekliyor.


Tasarruf Finansman Sistemi ile Nasıl Ev Sahibi Olunur? 

Nasıl ev alabilirim diyorsanız gelin hep birlikte Finansevim ile ev sahibi olmanın, hem kolay hem güvenli hem de bütçenize en faydalı şekilde nasıl mümkün olacağını adım adım tüm ayrıntılarıyla birlikte inceleyelim.

Ev almak için öncelikle hangi ilde ve hangi ilçede ev sahibi olmak istediğinizi belirlemeniz gerekir. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde ev sahibi olmak için Finansevim ile görüşme sağlayabilirsiniz. Tahmin edeceğiniz gibi her il ve her ilçenin emlak alanındaki değerleri birbirinden farklıdır. Buradan yola çıkarak, peşinatlı ya da peşinatsız ev sahibi olmak için ev satın almayı düşündüğünüz il ve ilçenin neresi olduğu sorusu oldukça önemli ve bütçeniz için belirleyici olacaktır. Dolayısıyla hayalini kurduğunuz yaşam için tercih edeceğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz ev, Türkiye’nin hangi il ve ilçesinde olacak sorusunun yanıtı için hazırlıklı olmalısınız.

Tüm adımların ardından yapacağınız araştırma, inceleme ve değerlendirmelerle ev satın almak için ödeyebileceğiniz bütçenizi belirleyin. Böylece bütçenize göre bulduğunuz satılık ev seçeneklerini daraltın. Bu işlemler, yorulmadan ve hedefinizden uzaklaşmadan ev sahibi olmanın doğru ve sağlam adımları için gereklidir. Tüm bunları belirledikten sonra tek yapmanız gereken, 28 ülkede tescilli bir marka olan Finansevim’in tüm kolaylığı, güvenilirliği ve kredisiz ödeme avantajlarıyla süreci başlatmak olacak. Ev alma sürecinde, sağladığı güven ve işlemlerinizi kolaylaştıran prosedürleriyle sizi yormadan hayalinizdeki evin sahibi yapacak ve ev alma stresinizi hafifletecek olan Finansevim’in sunduğu tasarruf ve finansman modellerinden size en uygun olanını seçin.


Finansevim’in, ev sahibi olmanız için peşinatlı ya da peşinatsız bir şekilde başvuracağınız iki değerli tasarruf finansman modeline sahiptir. Bunları ayrıntılarıyla ele alalım:


İki değerli tasarruf finansman modelinden biri olan Çekiliş Modeli’nde tasarruf finansman tutarınızı belirledikten sonra bütçenize göre peşinatlı ya da peşinatsız seçim yapabilme şansına sahipsiniz. Bundan bir sonra gelen adım ise vade sayısı belirlemektir. Önerilen vade sayıları arasında size en uygun olan vade seçeneğinde karar kılabilirsiniz. Böylece bütçenize en uygun olan aylık ödemek istediğiniz taksit miktarını ve vade seçimini belirlersiniz.


Tüm bu adımların ardından Tasarruf Finansman Kanunu’na uygun tasarruf finansman sözleşmesinin imzalanmasıyla birlikte, tahsisat tarihi belirleme gününde noter huzurunda bir çekiliş gerçekleştirilir. Bu çekilişte tahsisatınızı alacağınız tarih belirlenir. Böylece, belirlenen tahsisat tarihinizde ihtiyacınız olan tutarı kullanabilirsiniz. Tahsisat evraklarınızı hazırlayarak takip eden ay içerisinde kolayca ve güvence içinde hayalini kurduğunuz evinize kavuşabilirsiniz. Tasarruf tahsisatı yapıldıktan sonra taksitleriniz sabit bir hale gelir ve böylece borcunuz bitene kadar ödemelerinizi hiçbir faiz olmadan tamamlayabilirsiniz.


Finansevim’in size sunduğu bir diğer model ise peşinat durumunuza göre tercih edebileceğiniz ‘Serbest Ödeme Modeli’dir. Bu modelde, tasarruf finansman bütçenizi belirledikten sonra, peşinatlı ya da peşinatsız seçeneği tercih edersiniz. Gelirinize göre sizi en rahat şekilde evinize kavuşturacak taksit tutarını ve vade seçiminizi tamamladıktan sonra yasal güvencelere sahip tasarruf finansman sözleşmenizi imzalarsınız.

Tüm bunlara ek olarak bu modelin tüketici açısından en olumlu yanı ise tahsisat tarihiniz sözleşmenin imzalanmasından hemen sonra size bildirilir. Ayrıca Serbest Ödeme Tasarruf Finansman Modeli, size büyük bir avantaj daha sunar: Ödeme döneminiz içinde taksitlerinizi ve ödeme planınızı dilediğinizce yapılandırabilirsiniz. Ekonomik olarak kendinizi daha rahat hissettiğiniz herhangi bir dönemde tüm borcunuzu daha erken kapatabilirsiniz. Borçlarınızı kapama durumunda yeni modellerimizden tekrar yararlanabilme hakkına da sahipsinizdir. Tam aksi durumun söz konusu olduğu bir döneminizde yani ekonomik olarak imkanlarınızın sınırlandığı ya da zorlandığı süreçlerde, arzu ederseniz taksit ödemelerinize bir ara verebilirsiniz. Böylece tekrar ekonomik olarak bütçeniz rahatladığında ödemelerinize devam edebilirsiniz.


Karşılıklı güven temelinde size dilediğiniz eve sahip olma sürecinde en büyük desteği sağlayan Finansevim’de tek yapmanız gereken bütçenize en uygun tasarruf finansman modelini belirlemek olur. Ardından bir eve sahip olmanın verdiği huzurla, keyifli anılar biriktirmeye devam edebilir, geleceğinizi yaptığınız doğru yatırımlarla güvence altına almanın ve bu yatırımı en akılcı seçimle belirlemenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.


Tasarruf Finansman Gücünüz Finansevim’in Avantajları Nelerdir? 

Ev sahibi olmak artık yıllarca sürecek birikimler yapmayı gerektirmiyor. Ev almayı kolaylaştıran sizi ve ailenizi hayallerine kavuşturmaya yardımcı olan Finanevim’in tasarruf finansman paketleri son derece kazançlı, güvenli ve huzurlu bir şekilde sizi ev sahibi yapıyor.


Taksitle ev almak fikri, Finansevim sayesinde geleceğinizi hayalleriniz için ipotek altına almak değil; geleceğiniz ve hayalleriniz için bir an önce yatırım yapmak demek artık. Bütçenize uygun şekilde taksitlendirme avantajlarını öğrenmek için en yakın Finansevim şubesinde uzmanlarımız sizi bekliyor. Günümüz finans sektörünün getirisi olan krediler ve uzayan taksitlerle birlikte artan masraflar, yıldan yıla belinizi bükmeyecek, taksitle ev almanın rahatlığını ve keyfini yaşayacaksınız.


Bunun yanı sıra kredisiz ev almak da Finansevim tasarruf finansman modelleri sayesinde artık hayal değil, gerçek. Finansevim’in finansman sistemleriyle belli bir lokasyona ya da projeye bağlı kalmaksızın Türkiye’de istediğiniz herhangi bir şehirde, dilediğiniz semtte, tam da hayallerinizdeki gibi bir eve kavuşabilirsiniz. Ev almanın en kolay yolu, kendi isteğinizle belirleyeceğiniz tasarruf finansman modelleriyle, kredisiz ve dolaylı olarak faizsiz, taksitli ödemelerle Finansevim’in size uygun seçeneklerinden birine başvurmak.


Finansevim sayesinde size sunulan finansman modelleriyle ev sahibi olurken taksitle, kredisiz ve faizsiz imkanların yanı sıra bütçenize göre belirleyeceğiniz konutu peşinatsız olarak da alma şansınız olduğunu biliyor musunuz? Ev almanın artık daha kolay olduğu, hayallerinizdeki yuvada yaşamınızı sürdürmenin bir Finansevim şubesi kadar uzaklıkta olduğu tasarruf paketleri sayesinde peşinatsız ev almak da mümkün artık.


Peşinatınız yok diye ev sahibi olamam diye düşünmeyin. Finansevim, her bütçeye uygun eve faizsiz olarak ulaşmaya imkan tanıyor. Faizsiz ev almak, faizli ve neredeyse bir ömür süren taksitli sistemlerin sunduğu oranlarla bütçenizi ipotek altına vermenizi önlerken, size huzurlu yaşamın anahtarını teslim eder. Eğer faizli ve taksitli seçeneklerle ev sahibi olma konusunda çekincelere sahipseniz Finansevim sayesinde başka bir ihtimalin de var olduğunu bilmelisiniz. Faizsiz ev sahibi olmanın yollarını öğrenmek bir ‘tık’ uzağınızda.


Finansevim paketleriyle senetle ev almak artık mümkün. Nasıl mı? Senetle ev almak için öncelikle yapmanız gereken ilk şey hayallerinizdeki evi bulmak. Daha sonra yapılacak senetlerle ev sahibi olmak için www.finansevim.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir ya da 444 6 379 telefon numarasından bize ulaşarak, aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca internet adresimizdeki listeden bulunduğunuz il ve ilçeyi seçerek size en yakın şubemizi öğrenebilir; sizi hayallerinizdeki eve kavuşturmak için hevesle hizmet veren çalışanlarımızla birebir görüşerek güvenilirliğimizden emin olabilirsiniz. Tüm bunların ardından kendi planladığınız senet miktarlarıyla, karşılıklı güvene dayalı sözleşme ile tahsisatınızı alacağınız tarihi kendiniz belirleyebilirsiniz ve ev sahibi olabilirsiniz.

Tüm modelleriyle Finansevim paketleri sadece sizi ev sahibi yapmak için var. Günümüzde kira öder gibi ev sahibi olmak için artık çılgın hesaplar ya da sizi huzursuz edecek kredili ve uzun vadeli seçeneklerle bütçenizi derinden sarsacak ve geleceğinizi ipotek altına alacak yöntemlere ihtiyacınız yok. Barınmak en temel ihtiyaç olduğuna göre kendinizin sahip olduğu bir eviniz yoksa mutlaka kiralık ev tutmanız gerekir. Barınma ihtiyacınızı giderirken diğer taraftan kiracı olarak yaşamak ancak aylık olarak sizi güvence altında tutar. Gelecek yıllarda size gerek barınma güvencesi gerekse yatırım olarak paranızın değerlenmesi açısından hiçbir faydası olmayan bu kiracılık durumu, günü kurtarmanın en iyi yolu olsa da kısa vadede ev sahibi olma şansınızı sizden uzaklaştırır.


Finansevim paketleri sayesinde dilediğiniz taksit tutarlarıyla kira öder gibi ev sahibi olabilmeniz mümkün olurken, birikiminizi değerlendirmenin mutluluğunu ve barınma gereksiniminizi gelecekte garanti altına almanın huzurunu yaşarsınız. Böylece bir yandan ödemelerinizle bir ev sahibi olursunuz, diğer yandan da ödemeleri bir kiracı gibi sürece yayarak maddi açıdan zorlanmazsınız.

Kira öder gibi ev sahibi olduğunuzda, bir yandan sahibi olduğunuz evde yaşamaya başlayıp bir yandan ödemelerinizi aylara bölerek yaparken, kendi evinizin rahatlığında dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Kendi ev sahibiniz yine kendinizsinizdir.
Kira öder gibi taksitle ev sahibi olurken, en korkulan detaysa faizlerdir. Ev sahibi olmak isteyen herkes, bunu herhangi bir faize mecbur bırakılmadan, peşinatsız ve zararsız bir şekilde hayallerini gerçekleştirebilir.


Özetle, Finansevim sizi hiçbir faiz olmadan, sıfır zarar ile güvenli bir şekilde kira öder gibi ev sahibi yapıyor. Sunduğu tasarruf finansman modelleriyle Finansevim, sözü ve son kararı size bırakarak hayallerinizdeki eve kavuşmanızda en büyük destekçiniz oluyor. Size de sadece hayallerinizi sevdiklerinizle beraber güven, huzur ve keyifle yaşamak kalıyor.


Finansevim’in tasarruf finansman modelleri ile ev sahibi olmak istemez misiniz?

Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.
ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.