Finansevim ile Araba Sahibi Olmak
Bireyler, kendilerini gerçekleştirme serüveninde yaşama karşı mücadele verirken öncelikli olarak temel ihtiyaçlarına yanıt ararlar. Söz konusu temel ihtiyaçlar barınma gereksinimiyle başlar ve güven, saygınlık, sevgi, kendini gerçekleştirme gibi önemli insan ihtiyaçlarıyla devam eder. Toplumda sağlıklı bir birey olabilmek için bu gereksinimlerimizi karşılayarak yaşam mücadelesinde yer alırız.

Araba ihtiyacını karşılamak isteyen bireyler konfor, ulaşım ve güvenlik gereksinimleri için bütçelerine ve beklentilerine en uygun otomobil modelini tespit edip satın almak isterler. Böylece gündelik yaşamın koşuşturması içinde belki de en çok eksikliğini çektiğimiz araç sahibi olma ihtiyacını gidermek için ‘Araba nasıl alınır?’ sorusunun peşine düşeriz.

Bireyler önce hayatlarını düzenlemeye yaracak olan arabanın hayalini kurar, sonra da bunu elde etmeye çalışır. Araba sahibi olmak isteyenler, ilk olarak en yakın çevrelerinde daha önce araba sahibi olan kişiler ve ailelerin yöntemlerini araştırırlar. Araba sahibi olmak isteyenler yakınlarından fikir almanın yanı sıra en iyi otomobilin sahibi olmak için internet aracılığıyla da araştırma yapmaya başlarlar. İhtiyaçlarını karşılayacak sıfır ya da ikinci el aracı belirleyen tüketiciler, bu arabayı almak için yöntem arayışına geçerler. İşte tam bu noktada Finansevim’in avantajlı tasarruf finansman modelleriyle bütçenizi koruma altına alan desteği devreye girer.

Araba Almak İstiyorum, Ne yapmalıyım?

Finansevim, bütçenizi zorlamadan hayalinizdeki arabayı satın almanıza yardımcı olurken, sizin yanınızda yer alarak avantajlar sağlar:

Siz yeter ki şu soruların yanıtını düşünün;

 • Nasıl bir araba almak istiyorsunuz?
 • Arabanızı kimden veya nereden satın alacaksınız?
 • Arabanızın modeli/yılı/kilometresi bütçenize ve ihtiyacınıza uygun mu?
 • Yatırım amaçlı mı araba almak istiyorsunuz?
 • Günlük ihtiyacınızı karşılamak için mi araba sahibi olmak istiyorsunuz?
 • Taksitli peşinatsız ödeme planı düşünüyor musunuz?
 • Peşinat sahibi misiniz?
 • Gelirinize göre aylık ödeme miktarınızın alt ve üst sınırı nedir?
 • Taksitlendirmede kaç aylık bir ödeme planı tercih ediyorsunuz?
 • Senetle araba almak ister misiniz?
 • Size en yakın Finansevim şubesi nerede?
 • Finansevim İnternet şubesine göz attınız mı?
 • Finansevim’i 444 6 379 telefon numarasından aramak ister misiniz?

Finansevim ile Hayalinizdeki Arabanın Direksiyonuna Faiz Ödemeden Geçin!

İhtiyaçlarından yola çıkarak kendini ulaşabilir, konforlu, ekonomik ve güvenli hissetmek için içgüdüsel olarak hareket eden birey, zamanla araba sahibi olmak için en akılcı çözümü bulacaktır. Çünkü arabamız, 2020’li yıllarda artık sahip olmak istediğimiz en temel ihtiyaçlardan biri haline gelmiştir. Tasarruf birikimlerimizin yaşamımızdaki karşılığını elle tutulur şekilde almak, emeğimizi yatırıma dönüştürmek, kendimiz ve sevdiklerimiz için geleceğimizi güvence altına almak, konforlu, ekonomik ve güvenilir bir araba sahibi olmak artık bir araç değil, en temel amaçlardan biridir.

Bugünümüz ve geleceğimiz için araba sahibi olmak, güven duygusu kadar kendine ait yaşam alanları oluşturup, huzuru hayatımızın merkezine taşıyarak en temel ihtiyaç açığını gidererek mutluluğu da beraberinde getirir. Tüm bu nedenlerle araba sahibi olmak, yaşam serüvenimizin en temel gereksinimidir diyebiliriz. Tam da bu nedenle; kredisiz, faizsiz, taksitle araba sahibi olma fırsatını kaçırmayın.

Kuşkusuz ki yaşam mücadelesi, kendini gerçekleştirmeye yazgılı insan için burada tamamlanmaz. Yaşam macerası devam eder ve buradan hareketle hem güvenliğini hem de saygınlığını düşünen bireyler, günümüz yaşam koşullarında ev, iş ve sosyal yaşam üçgeninde geçen hayatlarını uzun mesafelerin önüne geçecek çözümlerle yönetmek ister. Tam bu noktada birey, hayalini süsleyen ve ihtiyaç duyduğu arabaya taksitle ve peşinatsız bir şekilde sahip olmak için yöntem arayışına geçer.

Şehir hayatının geniş alanlarda süregelmesi, ev, iş ve diğer sosyal yaşam merkezlerinin birbirinden uzak mesafelerde konuşlanması, yoğun gündelik yaşam koşuşturmasına bir mola vermek isteyen bireyin şehirden gerek kısa mesafelerle gerekse uzun mesafelerle kaçış planlarına kadar birçok farklı nedenle araba sahibi olma isteği, kaçınılmaz olarak bireyin temel ihtiyaçları arasındaki yerini alır. Tasarruf finansman gücünüz Finansevim ayrıcalıklarıyla ihtiyacınız olan otomobile en kolay şekilde sahip olabilirsiniz.

Nasıl Araba Sahibi Olunur? 

Araba sahibi olmak isteyenler de tıpkı ev sahibi olmak isteyenler gibi tasarruf ederek araba almanın yollarını araştırırlar. Nasıl ki ev almak isteyenler, gerek çevrelerinde ev sahibi olan kişilere danışıp fikir alırsa araba sahibi olmak isteyenler de hem ihtiyaçlarına cevap veren hem aradığı özellikleri uzun yıllar boyunca taşıyabilecek olan hem bütçesine uygun hem de ödeme kolaylığına sahip şekilde araba satın almak için araştırma yaparlar. Bunun yanı sıra bütçesine uygun olan en iyi arabaya sahip olmak isteyen kişiler, araba modelleri ve satın almak için en uygun ödeme yöntemlerini internet üzerinden de araştırırlar.

Araba satın alma ihtiyacı duyan bireylerin araştırmalarındaki en önemli nokta ise aylık ödemelerde bütçelerini aşmayacak şekilde olmasıdır. Elbette ki herhangi bir kredi faizi olmadan araba sahibi olmak, yani kredisiz araba almak, öncelikli tercihtir.

Araba almak isteyen her tüketici, birikim sahibi olmayabilir. Bu nedenle, birbirinden çok da farklı olmayan faizli araba kredileri veren finans kurumlarını dolaşarak en uygun kredi ve faiz seçeneklerini inceler. Oysa faizsiz araba almak kadar taksitle peşinatsız araba almak da artık mümkün! Kredisiz araba almak konusunda sunduğu tasarruf modelleri ve ayrıcalıklı ödeme kolaylıklarıyla kredisiz araba almak isteyenleri mutlu eden Finansevim, tam da bu nedenle çalışmalarını sürdürüyor. Araba sahibi olmak isteyen tüketiciler bir taraftan en uygun yönteme Finansevim sayesinde hayallerine kavuşurken bir taraftan da uygun ödeme yöntemleri ile araba satın alırken yaşam kalitelerinden ödün vermek zorunda kalmıyor. Finansevim sayesinde araba almak hayal olmaktan çıkıp gerçeğe dönüşüyor, emeğiniz yaptığınız en doğru yatırımla değerleniyor, birikime dönüşüyor.

Araba almak isteyen her tüketici, birikim sahibi olmayabilir. Bu nedenle, birbirinden çok da farklı olmayan faizli araba kredileri veren finans kurumlarını dolaşarak en uygun kredi ve faiz seçeneklerini inceler. Oysa faizsiz araba almak kadar taksitle peşinatsız araba almak da artık mümkün! Kredisiz araba almak konusunda sunduğu tasarruf modelleri ve ayrıcalıklı ödeme kolaylıklarıyla kredisiz araba almak isteyenleri mutlu eden Finansevim, tam da bu nedenle çalışmalarını sürdürüyor. Araba sahibi olmak isteyen tüketiciler bir taraftan en uygun yönteme Finansevim sayesinde hayallerine kavuşurken bir taraftan da uygun ödeme yöntemleri ile araba satın alırken yaşam kalitelerinden ödün vermek zorunda kalmıyor. Finansevim sayesinde araba almak hayal olmaktan çıkıp gerçeğe dönüşüyor, emeğiniz yaptığınız en doğru yatırımla değerleniyor, birikime dönüşüyor.

Finansevim’in söz konusu olan ödeme yöntemleri sayesinde faizli krediler ile araba sahibi olmak için en iyi faiz oranlarını aramayı, en uzun vadeli kredi seçeneklerini, peşinatla oluşan borcunuzu rahatlatmak için borçlanmayı rafa kaldırma vakti geldi. Zaman, tasarrufunuzu oluşturma ve var olan tasarruflarınızı güçlendirmek üzere ilerliyor. Tasarruf ederek araba almanın kolaylığını ayağınıza kadar getiren Finansevim sayesinde araba kampanyalarını kendinize uzak bir hayal gibi düşünmeden rahatça inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza yönelik olarak en uygun araba modelini ve bütçenize uygun ödeme programını siz belirleyebilirsiniz.

Tüketicinin cebini uzun taksit seçenekleriyle yormayan ve bunun paralelinde uygulanan araba kredisi faizleriyle sizi boğmayan ve halihazırdaki ekonomik gerçeklere en uygun oranlarda belirlenen taksitle peşinatsız ödeme kolaylıkları tanıyan bir dost eli sizi bekliyor. Finansevim ikinci bir tercih olarak değil, ilk akla gelen adres olarak tüketicilerin karşısına çıkıyor. Her bankanın araç sahibi olmak isteyenler için rakiplerinden artı/eksi birkaç puan farkla oluşturduğu faizli araba kredisi kampanyalarına geleceğinizi kaptırmayın ve Finansevim şubelerinde sizi bekleyen uzmanlar ile vakit kaybetmeden iletişime geçin.

Araba sahibi olmak isteyenler genellikle araç satın almak için bu konuda geniş kapsamlı ve birden fazla alternatifli araştırmalar yapmakla birlikte o döneme ait faiz oranlarını da değerlendirmek zorunda kalırlar. Tasarruf finansman şirketi Finansevim ile bu faiz kovalamacası bir son buluyor. Rahatlık ve huzur içinde başınızı yastığınıza koyabileceğiniz ödeme kolaylıklarıyla araba sahibi olmak Finansevim’de çok kolay. Çünkü Finansevim’de faizsiz araba alma imkanı var.

Gelecek yılları düşünerek iyi değerlendirilip karar verilmesi gereken önemli ve öncelikli bir konu olan araba sahibi olmak; faizsiz, kredisiz, taksitle, peşinatsız ve hatta senetle mümkün. Böylece birçok kişi ve aile nasıl ki ev sahibi olmak isterse artık herkes ve her aile rahatlıkla araba sahibi de olmanın hayalini kurabilecek. Size sadece araba sahibi olurken doğru yöntemi tercih etmek ve ilerleyen yıllar içinde belinizi bükmeyecek koşulları belirlemek kalıyor.

Araba Almak İçin Kampanyalar 

Finansevim’de araba almak daha kolay, daha güvenilir ve daha avantajlı. Sizi, sevdiklerinizi ve ailenizi güvence altında tutarak, ihtiyaçlarınızı karşılayacak yol dostunuz ile güzel ve keyifli yolculuklar yapmak sadece bir imza uzaklığında dersek ne düşünürsünüz?

Çok kolay değil demenize gerek yok. Çünkü sadece Finansevim şubelerine giderek alanında uzman yetkililerimizle yapacağınız bir bütçe ve hedef planlamasının ardından, araba almanın gözünüzde büyüttüğünüz kadar zor ve size uzak bir hayal olmadığını, gerçeğin ta kendisi olduğunu göreceksiniz.

Bugün piyasada kendini gösteren ve araba sahibi olmaya teşvik eden araç kampanyaları arasında en güvenilir ve en kolay tasarruf finansman modelleri ile öne çıkan Finansevim’de istediğiniz bütçeyi belirleyerek aylık ödeme miktarınızı saptayın ve peşinatlı ya da peşinatsız ödemelerden birini tercih ederek kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz özelliklere sahip aracınıza kavuşun. İşte bu kadar basit!

Halihazırda var olan araba kampanyaları arasında bir inceleme yapıldığında aranan özellikteki araba ihtiyacınıza yanıt veren en güvenilir ve en kolay finansman desteği alternatifleri içinde Finansevim’in farkını siz de göreceksiniz. Nasıl mı?

Araba almak için kampanyalar sunan finans kurumlarının hemen hemen hepsi size uzun vadelere yayılmış kredileri kendileri için en karlı şekilde hesaplanan faiz oranlarıyla sunarlar. Söz konusu faiz oranlarından bütçenizi ve yaşam kalitenizi korumak için peşinata ihtiyaç duyarsınız. Eğer bugüne kadar bir birikim yapamadıysanız ve peşinat yerine geçecek bir birikiminiz yoksa önünüzde iki yol belirir. Ya bir başka kişiden faizsiz olarak borç edinmelisiniz ki bunu peşinat olarak kullanabilin ya da peşinat veremediğiniz için finans kurumunun sizi mecbur bıraktığı faizlere katlanmak zorunda kalır ve geleceğinizi araba satın alabilmek için adeta ipotek altına kendi ellerinizle koyarsınız.

Araba sahibi olmak için tüm bunlara katlanmak zorunda değilsiniz. Artık tasarruf yaparak da araba alabilirsiniz. Bunun için bir fırsat olarak öne çıkan Finansevim ile bütçenizi saptayarak aylık ödeme miktarınızı belirleyin ve peşinatlı ya da peşinatsız ödemelere başlayarak kısa sürede aracınıza ve hayallerinize kavuşun.

Finansevim ile Araç Sahibi Olmanın Yolları

Finansevim sizin için her şeyi düşünür. Finansevim, ikinci el ya da sıfır araba almak için en ideal araba kampanyalarını sunuyor. Araba kampanyası olarak iki ayrı tasarruf finansman modeli yer alıyor. Çekiliş Modeli ve Serbest Ödeme Modeli olarak seçebileceğiniz bu modelleri gelin hep birlikte detaylıca tanıyalım.

Finansevim ile araba almak için peşinatınız varsa iki modeli de değerlendirebilirsiniz. İki modelde size peşinatlı ya da peşinatsız tasarruf opsiyonu sunar ve karşılıklı güven çerçevesinde en kolay araba alma imkanını doğurur.

Finansevim’de Serbest Ödeme Modeli sayesinde tasarrufunuzu seçerek belli bir kısmını peşin olarak ödeyebilirsiniz. Bu modelde tahsisatınızı alacağınız tarihi belirleyen kişi siz olursunuz. Peşinat sonrası, kalan tasarruf finansman tutarını bütçenize göre taksitlendirip yapılandırarak ödemelerinizi dilediğiniz sürede tamamlayabilirsiniz.

Serbest Ödeme Modeli’nde almak istediğiniz arabanın fiyatına göre tasarruf finansman bütçenizi belirledikten sonra, peşinatlı ya da peşinatsız seçeneği seçersiniz. Taksit tutarı ve vade seçimi işlemlerini de kendi iradenizle seçtikten sonra karşılıklı yasal güvencelere sahip sözleşmenizi imzalarsınız.

Finansevim’in peşinatlı ya da peşinatsız opsiyonundan dilediğinizi seçerek araç sahibi olabileceğiniz diğer tasarruf finansman modeli ise Çekiliş Modeli’dir.

Çekiliş Modeli’nde aracınızın fiyatına göre tasarruf finansman tutarınızı belirledikten sonra bütçenize göre peşinatlı ya da peşinatsız seçim yaparsınız. Bir sonraki adımda bütçenize uygun olarak aylık ödemek istediğiniz taksit miktarını ve vade seçimini belirlersiniz. Yasal güvencelere dayalı sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte tahsisat tarihi belirleme gününde noter huzurunda bir çekiliş gerçekleştirilir. Bu çekilişte tasarruf finansmanınızı kullanacağınız tarih belirlenir. Böylece, belirlenen tahsisat tarihinizde ihtiyacınız olan tutarı kullanabilirsiniz. Tahsisat evraklarınızı hazırlayarak takip eden ay içerisinde arabanıza kavuşabilirsiniz.

Otomobil kampanyalarında öne çıkan fırsatlar sunan Finansevim’in Serbest Ödeme Modeli, size taksitlerinizi ve ödemelerinizi yapılandırma fırsatı tanır. Maddi olarak zorlandığınız bir süreçten geçerseniz taksitlerinize mola verebilir, cebiniz rahatladığında ödemelerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Gelirinizin artması durumunda ise tüm taksitlerinizi daha erken bir dönemde sonlandırabilirsiniz. Ödemelerinizi tamamladıktan sonra Finansevim’in diğer tasarruf finansmanlarına da başvurabilirsiniz.

Finansevim ile Araba Alma Ayrıcalıkları 

Finansevim’den sıfır ya da arzunuza göre ikinci el araç sahibi olmak için destek alabilirsiniz. Finansevim için hayallerinizdeki ideal otomobili bulmanız yeter. Araba almak için Finansevim’in tasarruf finansman faaliyetine başvuranlar faiz, vade farkı, peşinat gibi masraflar olmadan bu isteklerine kolayca ve güvenle ulaşırlar. Taksitle peşinatsız araba almanın avantajını yaşarlar. Böylece Finansevim ile en masrafsız, en kısa yoldan ve en avantajlı şekilde aracınıza kavuşursunuz.

Finansevim’de kendi seçtiğiniz araca, kendi belirlediğiniz toplam tasarruf finansman tutarınızla ve tamamen sizin planladığınız aylık ödemelerinizle faizsiz bir şekilde sahip olursunuz. Gelir durumunuza göre istediğiniz kampanyadan yararlanabilirsiniz. Araba alırken her konuda söz hakkı sizde olsun isterseniz Finansevim’e güvenebilirsiniz.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur. Katılımcılarının belirlediği otomobil bedeli üzerinden “Organizasyon ücreti” dışında hiçbir ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine hiçbir maliyet eklemez ve bunu tasarruf finansman sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de dilediğiniz tasarruf finansman modeli ve kampanyaları arasında geçiş yapabilirsiniz. Finansevim’de taksitleriniz sonlandıktan sonra yeni bir tasarruf finansman modeline başvurabilirsiniz. Bir kez Finansevim ayrıcalığı ve güveniyle araba sahibi olmanın kolaylığını deneyimledikten sonra daha fazlasına sahip olmak için heyecan duyacaksınız.

Bu süreçte yaptığınız ödemeler ve haklarınız tamamen güvence altındadır. Size sadece en yakın Finansevim şubesine gitmek, Finansevim internet hesaplarından ya da 444 6 379 telefon numarasından tasarruf finansman gücünüz Finansevim’e ulaşmak kalır!


Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.
ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.