Finansevim İle Araba Nasıl Alınır?

Finansevim İle Araba Nasıl Alınır?
Araba kampanyaları arasında en güvenilir ve en kolay finansman desteği olarak öne çıkan Finansevim’de bütçenizi belirleyerek aylık ödeme miktarınızı belirleyin ve peşinatlı ya da peşinatsız ödemelere başlayarak kısa sürede aracınıza kavuşun.


Araba kampanyaları arasında en güvenilir ve en kolay finansman desteği olarak öne çıkan Finansevim’de bütçenizi belirleyerek aylık ödeme miktarınızı belirleyin ve peşinatlı ya da peşinatsız ödemelere başlayarak kısa sürede aracınıza kavuşun. 

Finansevim ikinci el ya da sıfır araba kampanyaları olarak üç ayrı tasarruf modeli sunar. Serbest Ödeme Modeli, Çekiliş Modeli ve Vade Ortası Model olarak seçebileceğiniz bu modelleri gelin hep birlikte detaylıca tanıyalım.

Finansevim ile araba almak için peşinatınız varsa üç modeli de değerlendirebilirsiniz. İki modelse size peşinatlı ya da peşinatsız tasarruf opsiyonu sunar.

Finansevim’in peşinatsız opsiyonu olmayan Serbest Ödeme Modeli ile tasarrufunuzu seçerek belli bir kısmını peşin olarak ödersiniz. Bu modelde tahsisatınızı alacağınız tarihi belirleyen kişi siz olursunuz. Peşinat sonrası kalan tasarruf miktarını bütçenize göre taksitleri yapılandırarak ödemelerinizi dilediğiniz sürede tamamlayabilirsiniz.

Finansevim ile Araç Sahibi Olmanın Yolları 


Finansevim’in peşinatlı ya da peşinatsız opsiyonundan dilediğinizi seçerek araç sahibi olabileceğiniz diğer iki tasarruf modeli ise şu şekilde:  

Çekiliş Modeli’nde aracınızın fiyatına göre tasarruf tutarınızı belirledikten sonra bütçenize göre peşinatlı ya da peşinatsız seçim yaparsınız. Bir sonraki adımda bütçenize uygun olarak aylık ödemek istediğiniz taksit miktarını ve vade seçimini belirlersiniz. Yasal güvencelere dayalı sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte tahsisat tarihi belirleme gününde noter huzurunda bir çekiliş gerçekleştirilir. Bu çekilişte tasarrufunuzu kullanacağınız tarih belirlenir. Böylece, belirlenen tahsisat tarihinizde ihtiyacınız olan tutarı kullanabilirsiniz. Tahsisat evraklarınızı hazırlayarak takip eden ay içerisinde arabanıza kavuşabilirsiniz.

Vade Ortası Modeli’nde ise almak istediğiniz arabanın fiyatına göre tasarruf bütçenizi belirledikten sonra, peşinatlı ya da peşinatsız seçeneği seçersiniz. Taksit tutarı ve vade seçimi işlemlerini de kendi iradenizle seçtikten sonra karşılıklı yasal güvencelere sahip sözleşmenizi imzalarsınız.

Otomobil kampanyalarında öne çıkan fırsatlar sunan Finansevim’in Vade Ortası Modeli, size taksitlerinizi ve ödemelerinizi yapılandırma fırsatı tanır. Maddi olarak zorlandığınız bir süreçten geçerseniz taksitlerinize mola verebilir, cebiniz rahatladığında ödemelerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ya da gelirinizin artması durumunda tüm taksitlerinizi daha erken bir dönemde sonlandırabilirsiniz. Ödemelerinizi tamamladıktan sonra Finansevim’in diğer tasarruflarına da başvurabilirsiniz.

Finansevim ile Araba Alma Ayrıcalıkları 

  • Finansevim’den sıfır ya da arzunuza göre ikinci el araç sahibi olmak için destek alabilirsiniz. Hayallerinizdeki ideal otomobili bulmanız yeterli. Araba almak için Finansevim finansman desteğine başvuranlar faiz, vade farkı, peşinat gibi masraflar olmadan bu isteklerine kolayca ve güvenle ulaşırlar. Finansevim ile en masrafsız, en kısa yoldan ve en avantajlı şekilde aracınıza kavuşursunuz.

  • Finansevim’de kendi seçtiğiniz araca, kendi belirlediğiniz toplam tasarruf tutarınızla ve tamamen sizin planladığınız aylık ödemelerinizle faizsiz bir şekilde sahip olursunuz. Gelir durumunuza göre istediğiniz kampanyadan yararlanabilirsiniz. Araba alırken her konuda söz hakkı sizde olsun isterseniz Finansevim’e güvenebilirsiniz. 

  • Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur. Katılımcılarının belirlediği otomobil bedeli üzerinden Tasarruf Katılım bedeli dışında hiçbir ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir. 

  • Finansevim’de dilediğiniz tasarruf modeli ve kampanyaları arasında geçiş yapabilirsiniz.  

  • Finansevim’de taksitleriniz sonlandıktan sonra yeni bir tasarruf modeline başvurabilirsiniz. Bir kez Finansevim ayrıcalığı ve güveniyle araba sahibi olmanın kolaylığını deneyimledikten sonra daha fazlasına sahip olmak için heves duyacaksınız. 

  • Taksitlerinize mola verme imkânı sunan tasarruf modeliyle ödemelerinizi erteleyebilir ve gelir durumunuz düzeldiğinde tekrar ödemelerinize devam edebilirsiniz. Bu süreçte yaptığınız ödemeler ve haklarınız tamamen güvence altındadır. 

Detaylı Bilgi için Sizi Hemen Arayalım

Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.
SIZI ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.