444 6 379

Finansevim İle Alt ve Orta Gelirli Aileler Ev Sahibi Oluyor

Ev sahibi olmak herkesin ana hedeflerinden biridir. Yüksek gelir kesimlerinin hali hazırda evleri bulunmaktadır. Üstelik bu kesim var olan evlerinin yanı sıra ekstra gayrimenkul alımları ile de tanınmaktadır. Orta ve alt gelir tabakası ise banka kredilerine bulaşmadan veyahut ailelerinden miras kalmadan bir ev sahibi olamamaktadır. Ancak bu durum Finansevim tasarrufa dayalı ev sistemleri sayesinde mazide kalmıştır. Artık isteyen herkes hayallerindeki eve kavuşabilmektedir.

Finansevim Peşinatsız Ev Sahibi Olma Avantajı Sunuyor

Finansevim sistemi üzerinden ev sahibi olmanın en avantajlı kısmı peşinat talebi olmamasıdır. Sistemden yararlanmak isteyen vatandaşların kendilerine uygun bir ödeme planı üzerinden hareket etmeleri mümkündür. Ödeme planları ise yetkililerle yapılan bire bir görüşmeler neticesinde hazırlanmaktadır. Zorunlu olmamasına karşın peşinat ödemek isteyen vatandaşlar da bulunmaktadır. Peşinat ödemelerini kendi istekleri doğrultusunda gerçekleştiren bireylerin ödemeleri daha kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Bunun haricinde peşinat ödemeyenlere faiz uygulaması ya da taksit sayılarının artırılması gibi masraf kalemleri çıkarılmamaktadır.

Finansevim Tasarrufa Dayalı Sistemleri Herkes İçin Geçerli

Bireylerin Finansevim faizsiz ev alım sistemine katılımları için aşılması zor şartları yerine getirmelerine gerek yoktur. Sistem, T.C. vatandaşı olan herkesin kullanımına açıktır. Üstelik kampanya dağarcığı oldukça geniş olduğu için her vatandaş bütçesine uygun olana katılım gösterebilmektedir. Katılımlardan sonra belirlenen miktarlar her ay düzenli şekilde sisteme yatırılmalıdır. Mali sıkıntıların olması halinde ise yetkililerle iletişim kurularak maruzat bildirimi gerçekleştirilmelidir.

Finansevim Sisteminde Her Bütçeye Uygun Konut Alınabiliyor

Ev hayalleri bir hayli bireyseldir. Bu neden yüzünden her ailenin ya da her kişinin aynı özellikteki evleri satın alması beklenmemektedir. Kimi aileler için müstakil ya da bahçeli evler olmazsa olmazlardır. Kimileri ise apartman dairesi istemektedir. Evlerin metrekareleri ve oda sayıları da değişen unsurlar arasındadır. Konutların özelliklerinin değişmesi maliyetlerinde de kendini göstermektedir. Finansevim peşinatsız ev alımlarında her bütçeye göre ev bulundurmaktadır. Böylece müstakillerden apartmanlara kadar her gayrimenkul alınabilmektedir. Üstelik gayrimenkullerin inşaatının yeni tamamlanması ya da çok yıllık binalardan oluşması da müşterilerin seçimindedir.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM