444 6 379

Finansevim Hakkında Şikayet Var Mı?

Finansevim firması hakkında gelen yorumlar incelendiği zaman sistemin ne derece sorunsuz ve nitelikli şekilde işlediğini siz de görebilirsiniz. Sistem özellikleri, ödeme programı ve evlerin teslimatı oldukça güvenilir bir zeminde kişilere hizmet vermektedir. Sorunsuz bir erişim adımının tamamlanmasının hemen sonrasında nasıl bir ödeme planlaması yapılması gerektiği ile alakalı konunun uzmanlarından gerekli olan tüm bilgileri alabilirsiniz. Finansevim firmasının bu alanda hizmet veren diğer platformlar ile kıyaslandığı zaman güvenilirliğinin ne derece yüksek seviyede olduğunu siz de anında görebilirsiniz.

Finansevim Firmasının Temel Politiikası Nedir?

Orta ve düşük gelirli kişilerin de sorunsuz şekilde ev sahibi olması için tasarlanmış bir sistem bulunmaktadır.

 • Faiz ya da peşinat gibi sorunlar olmadan ödeme aşamasını sorunsuz şekilde tamamlama imkanını elde edebilirsiniz.
 • Finansevim sizin için konut sahibi olmanın anahtar unsurlarından bir tanesi olacaktır.
 • Bu sorunsuz sistem sayesinde harika tasarımdan anında istifade etmek sizin için artık daha kolay ve hızlı olacaktır.

Banka kredi faizlerinin bu derece yüksek seviyeye çıktığı son dönemlerde tasarruf ederek ve oldukça uygun aylık ödemeler yaparak ev sahibi olmak için en doğru yerdesiniz.

Konut Sahibi Olurken Tasarruf Edin!

Sadece bir konut sahibi olmak için değil aynı zamanda somut manada bir tasarrufta bulunmak için de fırsat elde edebilirsiniz. Bu fırsat sizin için aylık verimliliğin simgesi olacaktır. Asgari ücret ile çalışan kişilerden oldukça geniş bir bütçe aralığına sahip olan kişilere kadar harika bir alt yapı hazırlanmıştır. İsteklerinize uygun, bütçenizin yeteceği bir ev sahibi olmak size bir telefon kadar yakın!

Güvenilir Midir?

Evlerin ödemelerinin yapılması ve teslimat aşaması ile alakalı kişilerin tek bir güvenlik sorunu yaşamasına dahi izin verilmektedir. Sistem sorunsuz alt yapısı ile kullanıcı memnuniyeti üzerine kurulu olan sistem üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir. Güvenilir ve sorunsuz sistem özellikleri firmanın piyasada büyük beğeni toplamasına yardımcı olmaktadır.

Ev Seçimi Size Ait!

Ev seçimi konusunda lokasyondan kat bilgisine kadar sorunsuz biçimde seçim yapabilirsiniz. Hem kendi isteklerinize göre bir konut sahibi olmak hem de sorunsuz bir biçimde uygun fiyatlı ödemeler üzerinden konut sahibi olmak mümkün! Bu aşamada sizin nasıl bir ödeme planı hazırlayacağınıza genel bütçenize göre karar vermeniz gerekir. Peşinat gibi bir kuralın olmaması da hali hazırda birikimi olmayan kişilerin dahi anında gerekli olan şansı elde etmesi için uygundur!

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM