444 6 379

Finansevim Avantajları Nedir?

Dünyanın birçok yerinde kullanılan tasarrufa dayalı finans sistemi ülkemizde ilk defa Finansevim kullanmıştır. Ev, araba almak isteyen herkes, gelirlerine göre düzenlenen bir planlama ile zorlanmadan ve herhangi bir faiz ödemesi ile karşılaşmadan bu isteklerine ulaşırlar. Dar gelirli vatandaşlarımıza, çözümler sunmak için yola çıkan Finansevim, ev, arsa, araba, eğitim, düğün gibi maddi birikim gerektiren durumlarda çözüm ortağınız olmak için yola çıkmıştır.

Diğer yapılanmalara göre Finansevim’in birçok avantajı bulunur. Öncelikle Finasevim, Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veren bir kurumdur. Yani sadece sınırlı bir bölge için hizmet vermez, dilediğiniz her bölgeden başvurarak yine istediğiniz her bölgeden ev ya da araba sahibi olabilirsiniz.

Finansevim, sınırsız sürede ödeme molası imkanı sunarak, büyük bir kolaylık sağlar. Her türlü imkanı sunan ve ödeme molaları ile rahat planlamalar yapan Finansevim, kişiye özel sistemler kurar. Birincil amaç, birikimi olan ya da olmayan herkesi ev, araba sahibi yapabilmektir.

Özellikle belli bir gelir grubuna dahil olanların tercih ettiği bir yapısı olan kurumumuzun, en önemli avantajı, faizsiz bir sistemle hareket etmesidir. Finansevim’den faydalanmak isteyen herkesin, bilmesi gereken ilk şey, kesinlikle bir faiz ödemesi ile karşılaşmayacağıdır. Katılımcıların kendilerinin belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde fon katılım bedeli dışında ödeme talep edilmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklenmez. Bu maddeler sözleşmelerde açıkça belirtilir. Finansevim’in bir diğer avantajı, ekstra bekleme sürenizin olmamasıdır. Sisteme dahil olup sıranız geldiğinde, hak kazandığınız tarihin dışında bir bekleme ile karşılaşmazsınız.

Finansevim’in en büyük avantajı ve tercih edilme sebebi, taksitlendirmelerde faiz uygulaması kesinlikle yoktur. Bankaların uyguladığı yüksek faiz oranlarını düşünmek zorunda kalmaz, almak istediğiniz evin bedelinin çok üstünde bir ödeme ile karşılaşmazsınız.

Bu özellikler, Finansevim’in en çok tercih edilen kurum olmasını sağlayan avantajlardan bazılarıdır. Tamamen, tasarrufa dayalı bir model olan bu sistemde, vatandaşlar, zorlanmadan ev, arsa, araba sahibi olabilirler. Ülkemizde ilk defa kullanılan modeller tamamen yasal ve güvenilirdir. Tasarruf esasına dayanan yöntemler sizi kısa sürede, makul ödemelerle ev sahibi yapmak için çalışır. Türkiye’nin her yerinden katılım sağlayarak, siz de Finansevim’in avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM