444 6 379

Finansarabam, Küçük Taksitlerle Araba Almanın Yeni Yolu

Araba satın almak yakın geçmişe kadar bir lüks olarak tanımlanmıştır. Ancak artık araçlar günlük hayatın daha kolay geçebilmesi için bir ihtiyaçtır. Buna karşın özellikle alt ve düşük gelir grubunda bulunan vatandaşların hayalini kurdukları araçları satın almaları zordur. Araç fiyatlarının rakamlarının yüksek olması, kredi faiz oranları araba alımlarına mani olmaktadır. Finansevim sunduğu tasarrufa dayalı sistemlerle araç alımı da sağlayarak yaşanan zorluğun ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Finansarabam ile Araba Nasıl Alınır?

Katılımcılar için Finansarabam, Finansevim sisteminin bir alt kategorisi olarak tanımlanmaktadır. Sistemle araç alımının ev alımlarından herhangi bir farklı bulunmamaktadır. Katılımcılar internet sitesindeki iletişim olanaklarından yararlanarak ya da direkt olarak şubelere giderek sisteme dâhil olabilmektedir. Üstelik alınmak istenen araçlar konusunda herhangi bir sınırlandırma da getirilmemiştir. İstenen model ve markanın araçları ister sıfır ister ikinci el olarak temin edilebilmektedir. Fon katılımlarından önce alınmak istenen araçların net verilerinin iletilmesi bu alanda yeterli görülmektedir.

Finansarabam Sisteminden Kimler Faydalanabilir?

Finansarabam taksite araba almak için yüksek katılım şartları bulundurmamaktadır. Bilindiği üzere firmanın ev alım kampanyalarına T.C. vatandaşı olan her birey katılabilmektedir. Aynı durum araba alımları için de geçerli tutulmuştur. Böylelikle sistem araç alımlarına aynen uygulanabilmektedir. Üstelik katılımcıların araç alımlarında bir adım öne geçebilmeleri için peşinat ödemelerine gerek yoktur. Peşinat ödemeleri sadece yine katılımcılar tarafından belirlenen vadelerin daha kısa süre içerisinde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Finansarabam Ödeme Olanakları Nelerdir?

Katılımcılar için Finansarabam peşinatsız araba alma sisteminde ödeme olanakları bir hayli geniştir. Böylece araç alımlarında aile bütçeleri sarsılmamaktadır. Ev alımları için kullanılan Çekiliş, Relax ve Vade Ortası Ödeme Fonu, araç alımlarında kullanılabilmektedir. Herhangi bir yenilik yaşanması halinde ise internet sitesinden gerekli duyurular yapılmaktadır. Aynı şekilde yeniliklere destek ve iletişim hattından erişim sağlamak da mümkündür. Bireyler ödeme miktarlarını ve taksit oranlarını kendileri belirledikleri için büyük bir avantajı ellerinde bulundurmaktadır. Üstelik vade miktarlarının artması ek ödeme taleplerine ya da faiz işlemesine yol açmamaktadır. Finansarabam tamamen faizsiz olarak işleyen bir sistemdir.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM