444 6 379

Finansarabam Kampanyaları

Finansarabam kredi kullanmadan araç sahibi olmanıza olanak sağlayan bir sistemdir. Herhangi bir yasak olan bir durum olmadan oldukça yasal yollarla araba sahibi oluyorsunuz. Kullanılan bu sistem sayesinde tasarruf yöntemi sayesinde oldukça kolay bir şekilde araba alabiliyorsunuz.

Finansarabam sayesinde kendi bütçenize uygun taksitlerle Türkiye’nin her yerinden seçeceğiniz arabalar ile araba sahibi olmanız mümkün. Finansarabam müşterilerine 3 farklı sistem sunar. Vade ortası fonu, araç sahipleri taksit miktarlarını kendileri belirler. Kendi bütçelerine uygun olarak ayarlamaktadırlar. Relax ödeme fonu, herhangi bir ödeme planı olmaz. Araç sahipleri taksitleri kendi istedikleri zaman öderler. Son olarak ise çekiliş fonu, 12 aydan 360 aya kadar taksitler yer alıyor. Bu sisteme göre kendilerini ayarlayarak ilk sırada olama imkanı kazanırlar.

Kampanya Çeşitleri Nedir?

12 aydan başlayarak 360 aya kadar yapılan taksit ödemeleri ile ilk sırada araba alma imkanı sunan firmalardan bir tanesidir. Araba sahibi olmak isteyenlerin rahatlıkla ödeme kanallarını kullanarak kendilerine ait bir ödeme planı çıkartabilirler. İlk olarak yapılması gereken kendinize ait bir fon tutarı belirlemeniz olacaktır. Kendinize ait fon tutarını belirledikten sonra peşinatlı veya peşinatsız olan modellerden bir tanesini seçmeniz gerekir.

Grup vade seçimlerinizi yaptıktan sonra gerekli sözleşmeler imzalanır. Noter huzurunda yapılan çekilişle son teslim tarihi belirlenir. Taksitlerinizin sabitleme işlemi yapılır.

Kullanılan kampanyalardan bir tanesi de vade ortası fonudur. Burada ki amaç kendi vadenizi dilediğiniz gibi belirlemektir. Taksit tutarınızı siz belirletip firmaya sunuyorsunuz. Dilerseniz dönem içerisinde ödeme zorluğu çektiğiniz sırada yapılandırma da talep edebilirsiniz.

Relax ödeme fonu, Türkiye de ilk defa uygulanan bir sistemdir. Ödemeler yapıldıkça %50 kısmı biriktiği zaman teslimata da hak kazanmış olursunuz. Sıra size geldiği zaman istediğiniz arabayı da kullanmanız mümkün.

Ödeme Sistemi

Finansarabam sistemi bir Finansevim markasıdır. Faiz işlemeden ve farkı olmadan rahatlıkla ödeme yapacağınız bir sistemdir. Tüketiciler kendileri başvuru yaparak araçları gerçek değerler de almış oluyorlar. Çekilişle yapılan bu yöntem de her bir müşteri kendine çekiliş çıktığı zaman araba sahibi olmuş oluyor. Herhangi bir kredi kartı ve ön ödeme gerekmeden ve peşinat ödemeden araba sahibi olmuş oluyorsunuz.

Ödeme kanallarını siz kendi durumunuza göre belirliyorsunuz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun her bölge de açılmış olan Finans arabam ofisine giderek araba alma talebinde bulunabilirsiniz. Ödeme kanalları her müşteriye uygun olarak düzenlenmiştir.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM