444 6 379

Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Ev sahibi olmak uzun yıllardan beridir hem bir yatırım hem de bir gereklilik olarak görülmektedir. Fakat bundan bir on sene öncesinde kadar ev alımlarında daha rahat hareket edildiği bilinmektedir. Bireyler gerek alım güçlerinden gerek emlak piyasasının durumlarından kaynaklı olarak günümüzde alımlar için eskisi gibi rahat davranamamaktadır. Özellikle konut kredileri pek çok vatandaşın mağduriyet yaşamalarına neden olmaktadır. Çünkü konut kredilerinin geri ödemeleri maddi olarak kişilerin zorlanmasına hatta ödemelerin gerçekleşmemesine bile götürebilmektedir. Bahsedilen sıkıntıların yaşanmaması için faizsiz ev alma yöntemleri geliştirilmiştir.

Faiz Ödemeden Ev Almak

Vatandaşlar Finansevim kampanyaları sayesinde faizsiz kira öder gibi ev sahibi olabilmektedir. Sistemlerin ana kaynağı yardımlaşma usulüne dayandırılmaktadır. Açıklamak gerekirse bu tarz sistemlerde belli gruplandırmalar yapılmaktadır. Yapılan gruplandırmalarda belirleyici esas ise ödeme güçleridir. Her katılımcı kendine göre aylık ödeme miktarı sunmaktadır. Sunulan miktarlar ise anı ödeme gücüne sahip olan kişileri bir grup altında toplamaktadır. Yapılan ödemeler grubun havuzunda biriktirilmektedir. Üstelik gerçekleştirilen ayarlamalar neticesinde havuz içerisinde birikimi sağlanan para her ay bir katılımcının ev sahibi olmasını garantilemektedir. O ayın şanslı ismi ise çekilen kuralar neticesinde belirlenmektedir. Kura çekimleri noter eşliğinde yapıldığı için ise işin içinde herhangi kafa karıştırıcı bir durum da bulunmamaktadır.

Faiziz Peşinatsız Ev Satın Alma Modelleri

Konut alımlarında faiz olmaması peşinat olması anlamına gelmemektedir. Faizsiz peşinatsız ev almak tasarrufa dayalı sistemler ile mümkün olmaktadır. Satın alma modelleri arasında yer alan fonlar sayesinde ödeme yapmak katılımcıları zorlamamaktadır. Çünkü fonlarda vade ortası, çekiliş ya da relax gibi alanlar bulunmaktadır. Var olan fonlar aynı zamanda hizmet modelleri olarak da nitelendirilebilmektedir. Bu sayede katılımcılar aylık gelirlerine göre ev alımlarından sonra artan taksitlerle anlaşma imzalayabilmektedir. Ya da aynı şekilde azalan miktarlarla ödemelerin yapılması da mümkündür. Bunun yanı sıra bazı bireyler rakamlar konusunda herhangi bir taahhüt vermek istemeyebilmektedir. Böyle durumlarda aylık maddi olanaklara göre değişim gösteren ödeme planlarına gidilmesi de mümkün olmaktadır.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun

Kira öder gibi ev almak için sistemlerde Türkiye’nin neresinde olunduğunun bir farkı bulunmamaktadır. Büyükşehirlerden ilçelere kadar her yerde istenen ev satın alınabilmektedir. Üstelik bu alanda yetkililer çok iyi yönlendirmeler yapmaktadır. Son olarak ev alımlarında havuzdaki para kullanılacağı ve nakit ödemelerin yapılacağı için fiyatlarda da uygun rakamlar elde edilmektedir. Ev alımları neticesince bireyler anında kendi evlerine geçebilmektedir. Böylelikle kendi evlerine geçen kişiler aylık kira masraflarını kendi evlerine ödemeye başlamaktadır. Bu da kira öder gibi ev alınması konusunu gündeme getirmektedir. Çekilişle belirlenen sıralarda ilklerde çıkan katılımcılar bu alanda daha şanslılardır. Çekişlilerin toplu olarak yapılması ise kişilerin maddi durumlarını ona göre ayarlamasını sağlamaktadır.

Siz de hemen 444 63 79 numaralı Finansevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM