Faizsiz Ev Sahibi Olmak
Yıllardır birikim yapmak için fırsat kolluyor, geleceğinizi yapacağınız doğru yatırımla garanti altına almak istiyor, en temel ihtiyacımız olan barınma ihtiyacınızı gidermeyi hedefliyor ya da daha iyi bir yaşam için hayalinizdeki eve geçmeyi hayal ediyor olabilirsiniz. Nedeni ne olursa olsun ev sahibi olmak, pek çok kişinin ortak hayalidir.Tasarruf Finansman Sistemi ile Faizsiz Ev Almak 

Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar için ekonomik maliyetler ve yaşam pahalılığı nedeniyle ev sahibi olmak zor bir süreç olarak görülmektedir. Buna rağmen ev sahibi olmak için faizli kredilere başvurmak uzun yıllar süren bir ekonomik yükümlülüğe ve evrak prosedürü nedeniyle sizi bekleyen uzun bir sürece kapı açabilir.

Finansevim ile Faizsiz Ev Almak 

Faizle ev satın almak konusunda gelecek kaygısı temelli çekincelere sahipseniz, satın almak istediğiniz evin bedelinin yanı sıra faiz ödemelerinin altında kalkmakta zorlanacağınızı düşünüyorsanız, Tasarruf Finansman Kanunu’na uygun ve güvenilir tasarruf finansman modelleri sunan tasarruf finansman gücünüz Finansevim’in ayrıcalıklarıyla kolayca faizsiz ev sahibi olabilirsiniz.

Finansevim’in size en uygun modellerinden birini seçerek dilediğiniz eve faizsiz bir şekilde sahip olmanız artık mümkün. Ev sahibi olmanın farklı farklı nedenlerle pek çok kişi için ortak bir hayal ve yaşam amacı olduğunu düşünecek olursak, faizsiz bir şekilde bütçenize uygun taksitlerle ev almak, son derece ideal olacaktır.

Finansevim’in tasarruf finansman modelleri ile ihtiyaçlarınıza yanıt veren, bütçenize en uygun, hayallerinizi süsleyen eve kavuşmak için faizli sistemlere başvurmak ve gelirinizin bir kısmını faiz giderlerine ayırmak zorunda değilsiniz. Finansevim, size faizsiz ev almanın altın anahtarını tasarruf finansman modelleri ile sunuyor. Finansevim ile sabit taksitler belirleyip, borcunuz bitene kadar ödemelerinizi faizsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Böylece taksitleriniz, faiz veya vade farkı olmadığı için çok daha kısa sürede tamamlanır.

Ev almak için tüm zorlu koşullara rağmen tasarruf finansman gücünüz Finansevim, faizsiz taksit imkânlarıyla dilediğiniz eve kavuşmanızı mümkün olan en kolay hale getiriyor. Üstelik bunun için herhangi bir koşul aramıyor. Bütçenizi belirleyip başvurmanız yeterli!

Özetle, siz yeter ki ev sahibi olmak isteyin ve en yakın Finansevim şubesine gelerek ya da çağrı merkezimizi arayarak uzmanlarımızla görüşme yapın! Finansevim şubelerinde tasarruf paketleri ve ev sahibi olma koşullarıyla ilgili aklınıza gelen tüm soruları uzman yetkililerimize yöneltebilir, açıklayıcı yanıtlarla ev alma hayalinizin hiç de sanıldığı kadar size uzak olmadığını görebilirsiniz. Ayrıca internet sayfamızda yer alan formu doldurup size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.
ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.