444 6 379

Faizsiz Ev Kredisi Oranı – Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi

Konut satın almak yaşlı genç hemen herkesin öncelikli amaçlarından biridir. Bu durumun nedeni kiracı olmanın zorluklarından ileri gelmektedir. Üstelik ev alımları neticesinde vatandaşlar geleceklerini de garantilemiş olmaktadır. Ayrıca yapılan hesaplamalara göre kira ödemeleri birkaç yılda ev alınabilecek masrafın daha çoğunun yapılmasına yol açmaktadır. Üstelik aradan seneler geçmesine karşın kiracıların kazandıkları herhangi bir şey de bulunmamaktadır. Ancak ev sahibi olmak belli zorlukları beraberinde getirebilmektedir. Ülkemizdeki kredi faiz oranlarının artması da zorluk olarak bahsedilen konular arasındadır. Faizsiz ev kredisi bulunmasına karşın yenilenen sistemler sayesinde ev alımlarında daha rahat hareket edilmesi de seçenekler arasında bulunmaktadır.

Faizsiz Ev Alımı

Katılımcılar için ev alımlarında hem en eski hem de en bilinen yöntemlerden biri kredilerdir. Ancak faizsiz sistemler başlığı altında konut ya da araba satın almak da mümkündür. Finansevim bu alanda hizmetlerini uzun zamandan beridir devam ettirmektedir. Peşinatsız ev almak açısından da taksit ödemelerine faiz karıştırmamak açısından da etkinliklerini devam ettiren firma, böylelikle ev alımlarına yeni bir soluk kazandırmıştır. Kredi çekmek istemeyenler ya da kredi faizlerini ödemeyi göze alamayanlar yetkililerle görüşecek kendilerine uygun bir ödeme planı üzerinden sistemin avantajlarından yarar sağlayabilmektedir. Yine de kredi faiz oranlarının bilinmesi daha doğru olacaktır. Böylelikle pek çok vatandaş tasarrufa dayalı sistemlerin avantajlarını net bir şekilde görebilmektedir.

2019 Faizsiz Ev Kredisi Resmi Rakamları

Vatandaşlar için faiz talep edilmeden yönetmeliklerle düzenlenen kredilerin alım imkânı da yok değildir. Fakat bahsedilecek olan oranlar üzerinden faizsiz kredi alımlarının gerçekleşmesi için belli şartların sağlanması istenmektedir. Yani faiz ödemesi yapmadan konut kredisi çekmek herkese verilen bir hak değildir. Bireyler için faizsiz ev kredisi oranı 137.000 TL şeklinde açıklanmıştır. Açıklamalar resmi olarak yapılmıştır. Rakamların 2019 yılı için belirlendiğinin de bilinmesi gerekmektedir. Dünya ve ülke ekonomisi her sene değişim göstermektedir. Buna bağlı olarak ev alımları için gerekli olan rakamların sabit olması da beklenmemektedir. Faizsiz kredi miktarlarının senelik değişim göstermesinin ana nedeni de piyasa durumlarıdır.

Faizsiz Krediyi Kimler Alabilir?

Faizsiz olarak belirlenen krediyi temin edebilmek için yasalarda belli unsurlar öne çıkmaktadır. Çünkü kredi teminleri harp ve vazife malullerine, dul ve yetimlere, şehit ailelerine yapılmaktadır. Fakat faizsiz kredi temin edememek faizsiz ev alma yöntemi yok demek değildir. Bahsedilen tasarrufa dayalı yöntemler üzerinden ev alımlarında katılımlar için bu gibi şartlar bulunmamaktadır. Bireyler on sekiz yaşın üzerinde olmaları, aylık gelirlerinin düzenli olması gibi kıstaslarla birlikte rahat bir şekilde sistem kullanımına başlayabilmektedir. Yine T.C. vatandaşı olmak da kullanımların önemli şartlarından biridir. Sistem içerisinde ödeme fonları çeşitlilik gösterdiği için her bütçeden vatandaş darlık çekmeden evlerine sahip olabilmektedir.

Siz de hemen 444 63 79 numaralı Finansevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM