444 6 379

Finansevim İle Faizsiz Ev Alma Fırsatı Yakalayın

Artan gayrimenkul fiyatlarıyla, hayalleriniz kurduğunuz ev sahibi olmanın artık peşinatsız, kredisiz ve faizsiz bir yolu olduğunu biliyor muydunuz? Faizsiz ev alma modeli sayesinde, kişiye özel ödeme planıyla konforlu bir hayatın kapılarını açabilirsiniz. Kısa zamanda teslimat ve bireysel ödeme kolaylığıyla Finansevim size aylık geliriniz karşılığında ev satın alma avantajı sağlayacaktır.

Finansevim Kişiye Özel Ödemeli Ev Modeli

Tabi ki eviniz size özel olacaktır ancak hiç evinizin ödeme planını kendi yapabileceğinizi düşündünüz mü? Orta ve dar gelirli aileler için düzenlenmiş olan ödeme planıyla, kendi aylık geliriniz ve tasarruflarınızla ev satın alabilirsiniz. Faizsiz ev fırsatlarında sunulmakta olan avantajlardan biri de ödemelerde zorluk çektiğiniz an dondurabilir aynı zamanda ileriki bir tarihte ödemelerinize devam ederek evinizin anahtarını teslim alabilirsiniz.

Kişiye özel ev modelinde, kişiye özel ödeme planları uygulanmaktadır. Faizsiz ev kredisi imkanının düşük olduğu düşünülürse, finansal destekçiniz size faizsiz bir kredi garantisi vererek, kısa zamanda evinizin tapusunu almanızı ve anahtar teslimi yapılmasını sağlar.

Faizsiz Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Faiz oranlarının fazla olduğu dönemlerde, konut kredisi kullanmak alacağınız evin fiyatını artıracaktır. Bu konuda Finansevim, faizsiz taksitle ev almak için konut kredisine ihtiyaç duymamanızı sağlar. Böylece aylık gelirinizle birlikte kısa zamanda taksitle ev alma avantajlarından yararlanabilir, hayalini kurduğunuz eve yerleşebilirsiniz. Peki ya gecikme faizi diyorsanız, kişiye özel ödeme planlarında gecikme faizi uygulaması da bulunmamaktadır. Alıcıyı zor duruma sokmadan, kendi imkanları çerçevesinde esnek bir ödeme planı uygulamasıyla emlak piyasasının da canlanması sağlanacaktır. Hayallerinizi gerçekleştirmek, kolay ödeme imkanı sağlamak ve güvenli bir şekilde gayrimenkul alışı yapmanız için ihtiyaç duyduğunuz bütün ödeme işlemlerine yer verilmektedir.

Peşinatsız Ve Kredisiz Ev Modelleri

Tasarruflarınızı ve birikimlerinizi artık bankaya yatırabilir, sadece taksitle ev alarak kolay bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz. Faizsiz ev almak istiyorum diyorsanız, bu sistem sizi konut kredisi çekmeye ya da peşinat ödemeye zorlamayacaktır. Aylık gelirinizle kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlayacak şekilde düzenlenmiş, faizsiz ev kredisi veren bankalar olmadığı için size finansal destek sağlayacaktır. Sıfır ve ikinci el konut kredisi almadan, Türkiye’nin istediğiniz yerinde ev sahibi olmanızı sağlayacak düzenlemeler yapılmıştır. Dilerseniz peşinat öder, dilemezseniz ödemeden de direkt taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz. Faizsiz kira öder gibi ev sahibi olmak için kredisiz ev modeline başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

İlk Kez Ev Alacaklara Özel Faizsiz Destek

Hayalleriniz ev sahibi olmak ancak konut kredisi için yeterli notunuz yok ayrıca faizler de oldukça fazla geliyorsa, faizsiz ev almak için Finansevim size özel ödeme planlarıyla hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. İlk kez ev alacaklara faizsiz kredi vererek kısa zamanda finansal destek sağlamanızı, istediğiniz evi taksitle alabilmenize imkan verecektir. Ek masraflar olmadan, gecikme faizi ve yıllık enflasyon faizleri olmadan hayalini kurduğunuz evin anahtarınız teslim alabilirsiniz.

Ödeme planının size göre olacağı şekilde düzenlenmiş olan finansal destek alanından yararlanmak için resmi internet adresi üzerinden formu doldurmanız veya direkt arayarak işlemlerinizi başlatmanız sağlanacaktır.

Faizsiz Ev Nasıl Alırım?

Faizsiz ev alma yöntemleri üzerinden başvuru yaparak, dilediğiniz zaman işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Ev, ofis, arsa ve müstakil evlerde dahil olmak üzere Türkiye vatandaşlarının sahip olduğu modern emlak seçeneklerinden yararlanmanız sağlanacaktır. Bu sistemde faiz, peşinat ve ek masraflar yok! Bu sayede konut kredisi almanıza ve sürekli sıkıntı çekerek ödemelerinizi yapmanıza da gerek yoktur.

Esnek ödeme planları uygulanarak, kısa zamanda hayalini kurduğunuz eve sahip olmanız, peşinatınızı ödeyerek taksit fırsatını da hafiflemeniz mümkündür. Ancak gayrimenkul satışlarında, peşinat ve ara ödemeler zorunlu tutulmadan kişinin kendi insiyatifine bırakılacak şekilde bir sistem uygulanmaktadır.

Faizsiz Ev Sistemi Nasıl Uygulanır?

Faizsiz ev nasıl alınır; Türkiye’nin belirli bölgelerinde uygulanmakta olan bu sistemde, Türkiye vatandaşı olarak aylık belirli bir gelire sahip olmanız yeterli olacaktır. İkinci el evler ve sıfır evleri faizsiz bir şekilde almanız için faizsiz ev alma şirketleri üzerinden başvuru formunu doldurabilirsiniz. Size geri dönüş yapılarak, aylık gelir ve gider planlaması yapmanız sağlanacaktır. Böylece evinizi almak için taksit seçeneklerini değerlendirebilir, faizsiz ev kredisi hesaplama işlemi yapılarak geri bildirimlerde taksi seçeneklerinize göre ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Konut Kredisi Almadan Ev Sahibi Olun!

Konut kredisiz ve faizsiz ev fırsatları sunmakta olan Finansevim, faizsiz kredisiz ev sahibi olmak isteyenler için özel ödeme planları uygulayacaktır. Esnek ödeme planında aylık geliriniz üzerinden hesaplama yapılarak taksitleriniz planlanırken aynı zamanda dilerseniz ara ödemelerle de taksitlerin azalmasını sağlayabilirsiniz. Faizsiz ev alma şirketleri güvenilir mi diyorsanız, Finansevim’le tanışarak güvenilir bir gayrimenkul alımı yapabilir kısa zamanda hayallerinizi gerçekleştirecek ev fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Hemen başvuru yaparak, konut kredisi almadan faiz oranlarına takılmadan ev sahibi olmanın keyfini çıkarın. Faizsiz ev alma imkanı olan yeni ödeme modellerini incelemeniz yeterli olacaktır.

Faizsiz Konut Ödeme Sistemine Nasıl Başvuru Yapılır?

Faiz oranlarıyla boğuşmadan aynı zamanda gelecek kaygısı yaşamadan ev sahibi olmak istiyorsanız, faizsiz ev alma sistemleri üzerinden kısa zamanda ev alabilirsiniz. Bu sistem sadece ev değil, arsa ve ofis aynı zamanda iş yerleri için de geçerliyken evinizi havuzlu, sıfır ya da ikinci el alandan da seçebilirsiniz. Faizsiz ev almak mümkün mü sorusunun cevabını Finansevim’de bulabilir, kısa zamanda hayallerini kurduğunuz evin anahtarını teslim alabilirsiniz.

Müstakil, bahçeli ve havuzlu ev seçeneklerini değerlendirebileceğiniz gibi sıfır ya da ikinci el ev seçeneklerini değerlendirerek başvuru işlemlerinizi kısa zamanda yapabilirsiniz. Ödeme planınızı belirleyin ve faizsiz konut seçeneklerinden yararlanın.

Finansevim Başvuru İşlemleri

Finansevim resmi web sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak, size geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Peşinatsız ve faizsiz ev seçenekleriyle Türkiye’nin hangi bölgesinde bulunduğunuzu da bizimle paylaşın. Ya da 444 6 379 numarası üzerinden direkt olarak finansal danışmanlarımızla görüşebilir ve gayrimenkul alanını seçerek faizsiz ödeme planın için başvuru yapabilirsiniz.

Finansevim’de Faizsiz, Peşinatsız Ve Ek Masrafsız!

Finansevim başvuru sonrası işlem yapılırken çok cüzi bir ücret alarak işlemlerin başlatılmasını sağlayacaktır. Bu kamu bankaları gibi işlememekte sadece bir kereye mahsus sizi yormayacak bir fiyattır. Faizsiz ev sistemleri için yeni bir başlangıç yapacaklara özel esnek ödeme kampanyasına dahil olmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurmak olacaktır.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM