444 6 379

Finansevim İle Faizsiz Ev Alma Fırsatı Yakalayın

Gayrimenkul alımları Finansevim sayesinde artık zorlanmadan tamamlanabilmektedir. Üstelik alımlarda müşteriler açısından pek çok avantajın kullanımı da mümkündür. Hayallerinin evine kavuşmak isteyen bireylerin elde edebildikleri en iyi avantaj faizden uzak kalmalarıdır. Finansevim, kampanyaları sayesinde ara ödemeler, peşinat, vade farklı ya da faiz olmaksızın isteyen herkesi ev sahibi yapmaktadır.

Finansevim Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

Finansevim ile faizsiz ev almak için öncelikle başvuru sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Başvuruların iki farklı yolu vardır. Tercih eden bireyler resmi internet sitesindeki formu doldurarak aranmayı bekleyebilmektedir. Bunun yerine bizzat bayilere giderek işlem görülmesi de mümkündür. İki sistem de hızlı şekilde ilerlediği için kullanımlarında herhangi bir sorun çıkmamaktadır.

Hayallerinin evine kavuşmak isteyen kişilerle yapılan görüşmelerde gerekli olan içerik bilgilendirmelerinin tamamı verilmektedir. Öncelikle ev alımlarında zannedilenin aksine peşinat ödemeleri zorunlu tutulmamaktadır. Bireyler sadece yapılan işlemler için banka kredilerine göre çok cüzi kalan tek kerelik ücret ödemektedir. Bunun haricinde Finansevim faizsiz ev alımı konusunda diğer ödeme planlarını müşterilerine bırakmaktadır. Ödeme planlarına göre ise değişim gösteren kampanyalar vardır. Tercih eden müşteriler kuranın kendilerine çıkmasından sonra aylık ödemelerinin miktarını artırabilmektedir. Aynı şekilde ara ödemelerle miktar artışı gerçekleştirmek de mümkündür. Bu sayede taksitlerin daha hızlı şekilde sona ermesi sağlanmaktadır. Fakat altı çizildiği üzere peşinat da ara ödemeler de tamamen müşterilerin tercihleridir. Finansevim, bu taleplerde bulunmadığı gibi ödeme planlarının değişimi neticesinde faiz sıkıntısı da yaşatmamaktadır.

Finansevim Faizsiz Ev Kampanya Kapsamı

Finansevim ile faizsiz ev alma kampanyaları hakkında doğru bilinen yanlışlar bulunmaktadır. Öncelikle bu sistemin kullanılabilmesi için Türkiye’nin belli bölgelerinde bulunmak gerekmemektedir. T.C: vatandaşı herkes faiz ödemek zorunda kalmadan ev satın alabilmektedir. Kampanyaların kapsamı da doğru bilinen yanlışlar bulundurmaktadır. Örneğin ev alımları için apartman dairesi tercih edilmesi gerekli değildir. Müstakil, bahçeli ya da havuzlu evler de satın alınabilmektedir. Aynı şekilde çok yıllık evler de inşası yeni bitmiş olanlar da kampanya dâhilindedir. Üstelik katılımcılar ofis ve arsa gibi gayrimenkul alımlarında da Finansevim’i kullanabilmektedir.

 

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM