Faizsiz Araba Almak
Araba sahibi olmak özellikle yaşadığımız çağda bir lüks olmaktan çıkmış durumda. Artık araç sahibi olmak da en az bir ev sahibi olmak kadar ihtiyaç durumu olarak görülüyor.

Araba sahibi olmak özellikle yaşadığımız çağda bir lüks olmaktan çıkmış durumda. Artık araç sahibi olmak da en az bir ev sahibi olmak kadar ihtiyaç durumu olarak görülüyor. İş, okul gibi günlük sorumluluklara kendi aracıyla ulaşmak herkesin hakkı. Bir araba sahibi olmak, belirli saatlerde hizmet veren toplu taşıma araçları veya her saat bulunduğunuz lokasyonda denk gelemediğiniz taksi gibi sorunları yaşamamamızı sağlar. Rutin hayatınızdaki bu aksaklıkları yaşamadan huzurla ve güvenle gitmeniz gereken yerlere ulaşabilirsiniz.

Dilediği yere, istediği anda gidebilme özgürlüğünü yaşamayı kim istemez ki? Bir araba sahibi olmanın en güzel yanıysa yaşadığınız şehre yakın bölgelere küçük seyahatler yapabilmek ya da müzik ve sevdiğiniz insanlar eşliğinde uzun yolculuklar yapmaktır.

Finansevim ile Faizsiz Araba Sahibi Olmak 

İleride mutlulukla hatırlayacağınız anılar biriktirmek için büyük birikimler ile araba almak zorunda değilsiniz. Faizsiz ödemelerle araba sahibi olabilmek sandığınız kadar uzak değil. Finansevim’in faizsiz tasarruf modelleriyle, dilediğiniz arabaya sahip olabilirsiniz.

Finansevim, kredisiz, faizsiz, peşinatsız taksit imkânlarıyla dilediğiniz arabaya kavuşmanızı sağlıyor. Tek yapmanız gereken bütçenizi belirleyip başvurmak.


Finansevim’in başvuranları ev sahibi yaptığı yapı tasarruf modelleri, aynı sistemle dileyenleri araba sahibi de yapıyor. İşte faizsiz araba almak isteyenlerin ayaklarını yerden kesecek Finansevim’in araç tasarruf modelleri: 


Finansevim’in Faizsiz Araba Kampanyaları  


Tasarruf Modeli 1: Çekiliş Modeli  

Faizsiz araç finansmanı sağlayan Çekiliş Modeli’nin adımları:

  • Çekiliş tasarruf modelinde öncelikle tasarruf tutarı belirlenir. Tasarruf tutarı, almak istediğiniz arabanın bütçesidir. İkinci el ya da sıfır araba olarak belirlediğiniz aracınızın bütçesine göre tasarruf tutarını belirledikten sonra, peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerden dilediğinizi seçersiniz. Aracınızın belli bir kısmını birikiminizle karşılamak isterseniz peşinat ödeyebilirsiniz. Herhangi bir birikime sahip değilseniz peşinatsız bir şekilde tasarrufunuza sahip olabilirsiniz.
  • Peşinat durumunuzu belirledikten sonra sıra vade seçiminize gelir. Aracınıza sahip olurken aylık ödemek istediğiniz, gelir durumunuza uygun şekilde belirlediğiniz taksit miktarını seçersiniz. Böylece, vade seçiminiz ne olursa olsun, hiçbir şekilde faize tabi tutulmadan, faizsiz arabanıza sahip olacağınız süreç başlar.
  • Taksit seçeneklerinizi kararlaştırdıktan sonra karşılıklı yasal güvencelere dayalı sözleşme imzalanır. Ardından tahsisat tarihi belirleme gününde noter huzurunda bir çekiliş gerçekleştirilerek tasarrufunuzu kullanacağınız tarihiniz belirlenir. Böylece, tahsisat tarihinizde ihtiyacınız olan tutarı kullanabilirsiniz. Tahsisat evraklarınızı kura sonucu adınız çıktığı ayda hazırlayarak, takip eden ay içerisinde faizsiz arabanıza kavuşabilirsiniz.
  • Tasarruf tahsisatı yapıldıktan sonra taksitleriniz sabit bir hale gelir ve böylece borcunuz bitene kadar ödemelerinizi faizsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Taksitlerinizin, faiz veya vade farkı olmadığı için çok daha kısa sürede tamamlanması, Finansevim araç tasarruf modellerinde size destek olduğu araç finansman kampanyalarının en pozitif yanıdır.

Tasarruf Modeli 2: Vade Ortası Modeli

Faizsiz araç finansmanı sağlayan Vade Ortası Modeli’nin adımları:

  • Bu modelde de ilk adım, almak istediğiniz arabanın bütçesine karar vermektir. 
  • Faizsiz arabanıza sahip olurken, peşinatlı veya peşinatsız ödemeyi belirledikten sonra, bütçenize göre aylık ödemek istediğiniz taksit miktarını vade seçimi olarak belirlemek tamamen sizin kararınıza bağlıdır.
  • Karşılıklı yasal güvencelere dayalı sözleşmenizi imzalarsınız ve bu imza gerçekleştiği gibi tahsisat tarihiniz size bildirilir. Bu modelde, ödeme döneminiz boyunca taksitlerinizi ve ödeme planınızı yapılandırabilirsiniz. Tahsisattan önce ve sonra tüm taksit ödemeleriniz sabit durumdadır. Ancak dilediğiniz takdirde, aracınızın borcunu erken kapatabilir ya da taksit ödemelerinize bir mola verebilirsiniz. Molanın ardından dilediğiniz zaman taksitlerinizi ödemeye devam edebilirsiniz.


Tasarruf Modeli 3: Serbest Ödeme Modeli  

Faizsiz araç finansmanı sağlayan Serbest Ödeme Modeli’nin adımları:

Finansevim’in peşinat ödeme zorunluluğuna sahip tek tasarruf modeli Serbest Ödeme Modeli’dir. Eğer bir birikiminiz varsa, bu modeli seçerek tasarrufunuzun belli bir kısmını peşin olarak ödeyebilirsiniz. Kalan miktarın taksitlerini de herhangi bir faiz olmaksızın kendi bütçenize göre planlayarak araba sahibi olabilirsiniz. Bu modelde tahsisat tarihini belirleyen kişi de sizsinizdir. Böylece faizsiz arabanıza ne zaman kavuşmak istiyorsanız, dilediğiniz zamanı seçerek hayallerinizdeki araca kavuşursunuz.Detaylı Bilgi için Sizi Hemen Arayalım

Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.
SIZI ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.