Faizsiz Araba Almak
Araba sahibi olmak günümüzde lüks tüketim seçeneği olmaktan uzaklaşıp, yaşamın getirdiği bir ihtiyaç halini aldı. Bu nedenle bir araba sahibi olarak yaşamına kolaylık ve konfor katmak isteyen tüketiciler en kolay, en güvenilir ve en ekonomik yöntemle araç sahibi olmak için daha fazla zaman kaybetmeden arayışa geçiyor.


Araba ihtiyacına sahip birçok tüketici artık yüksek faizli ödeme seçenekleri sunan araba bayileri ve finans kurumlarıyla uğraşmak yerine güvenilir markaların faizsiz imkanlarla sunduğu sıfır ya da ikinci el araba satın alma fırsatlarını değerlendirme yoluna gidiyor.

Araba sahibi olmak isteyenler, el yakan faiz oranlarından ceplerini koruyarak, ekonomik olarak kendilerini yormayacak ve sahip olmak istedikleri aracın ücreti kadar bir ödemeyle otomobillerinin gönül rahatlığıyla keyfini sürecek bir fırsatla karşı karşıyalar: Finansevim, araba sahibi olmak isteyenlere faizsiz araba almanın altın anahtarını sunuyor.

Finansevim Tasarruf Finansman Yöntemleri ile Faizsiz Araba Sahibi Olmak 

Gelecek yıllarda mutlulukla hatırlayacağınız anılar biriktirmek ya da yaşam kalitenizi koruyarak günlük rutininizdeki konforlu ulaşım ihtiyacınızı karşılamak için büyük birikimler ile araba almak zorunda değilsiniz. Faizsiz ödemelerle araba sahibi olabilmek sandığınız kadar uzak bir hayal değil artık. Finansevim’in faizsiz tasarruf finansman modelleriyle, dilediğiniz arabaya sahip olabilirsiniz.

Finansevim’in başvuranları ev sahibi yaptığı yapı tasarruf finansman modelleri, aynı sistemle dileyenleri araba sahibi de yapıyor. Finansevim, faizsiz araba almak isteyenlerin ayaklarını yerden kesecek ödeme seçenekleriyle sizi bekliyor! Tek yapmanız gereken bütçenizi belirleyip Finansevim şubelerine ya da internet şubesine başvurmak!Birbirinden farklı ekonomik bütçe sahibine hitap eden seçenekleriyle sizi mağdur etmeden, zorlamadan, neredeyse iki katı ödemelere mahkum bırakan faiz oranlarını uygulamadan araba sahibi yapan Finansevim, iki farklı faizsiz araba kampanyasına sahip. Faizsiz araba almak için Finansevim internet şubesine ulaşabilir ya da 444 6 379 nolu telefon numarasından uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İkinci el ya da sıfır araba olarak belirlediğiniz aracınızın bütçesine göre tasarruf finansman tutarını belirledikten sonra, faizsiz seçeneklerden dilediğinizi seçersiniz. Ayrıca aracınıza sahip olurken aylık ödemek istediğiniz, gelir durumunuza uygun şekilde belirlediğiniz taksit miktarını seçersiniz. Böylece, vade seçiminiz ne olursa olsun, hiçbir şekilde faize tabi tutulmadan, faizsiz arabanıza sahip olacağınız süreç başlar.

Türkiye’nin hangi il ve ilçesinden olduğu fark etmeksizin satın almak istediğiniz sıfır ya da ikinci el aracın toplam değerini ve ödemek istediğiniz taksit miktarını belirledikten sonra Finansevim ile size özel belirlenecek faizsiz araba kampanyalarından yararlanarak kendiniz ve sevdiklerinizle araba sahibi olmanın keyfini ve konforunu yaşayabilirsiniz. Üstelik boyunuzu aşan faizli ödemelere mahkum olmadan!

Finansevim ile faizsiz araba sahibi olurken bütçenize göre aylık ödemek istediğiniz taksit miktarını vade seçimi olarak belirlemek tamamen sizin kararınıza bağlıdır. Alanında uzman yetkililerimizle birlikte tasarrufunuz için en ideal ödeme döneminizi ve faizsiz miktarınız belirleyebilirsiniz. Siz sadece keyfini sürmek istediğiniz aracınızı ve istediğiniz ödeme seçeneğini belirleyin. Finansevim hayalinizi sizin için planlasın.


Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.
ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.