444 6 379

Finansevim İle Faizsiz Araba Alma Fırsatı Yakalayın

Araba ve ev alımlarında son yıllarda yaşanan ekonomik sıkıntılar piyasaları da etkilemiştir. Bu neden yüzünden pek çok birey hayallerini ertelemek zorunda kalmaktadır. Ancak Finansevim ile faizsiz araba kampanyaları sayesinde hayallerin ertelenmesine gerek kalmamaktadır. Çünkü Finansevim, istenen evi ya da aracı faiz ödenmesine gerek kalmadan temin edebilmektedir. Üstelik kampanyaların kullanımı için belirlenmiş olan şartları sağlamak çok kolaydır. Kişiler T.C. vatandaşı olmaları halinde ödemelerini gerçekleştirerek araçlarına sahip olabilmektedir.

Finansevim Faizsiz Araba Nasıl Alınır?

Finansevim araba kampanyaları talep usulüne göre işlemektedir. Bu neden yüzünden kişilerin öncelikle bir başvuru hazırlamaları şarttır. Başvurular web sitesi üzerindeki formu doldurarak gönderilmektedir. İsim, soy isim ve cep telefonu numarasını gönderen herkes, yetkililer tarafından aranmaktadır. Aramalar, sözleşmeler için ön görüşmek olarak da nitelendirilmektedir. Bundan ötürü akla takılan soruların tamamının görüşmeler esnasında sorulması önerilmektedir.

Bireylerin telefon görüşmelerinden sonra ne tip bir araca sahip olmak istediklerine yönelik bilgiler alınmaktadır. Bu sayede aracın ortalama olarak fiyatı belirlenmektedir. Ancak araçlarda renk ya da aksam gibi pek çok içerik fiyatlarda oynamaya yol açabilmektedir. Sonradan sıkıntı çıkmaması açısından katılımcıların Finansevim faizsiz araba alımları görüşmelerinde küçük detayları da atlamamaları gerekmektedir. Satın alınmak istenen araçlarda karar kılınmasının ardından ise ödeme planlarının belirlenmesine sıra gelmektedir. Ödemeler, katılımcılarının belirlediği aylık taksiteler üzerinden yapılmaktadır. Üstelik ödemelerde peşinat zorunluluğu da bulunmamaktadır. Hiçbir şekilde faiz alınmaması da kampanyaların avantajlı kısımlarından biri olarak kendini göstermektedir.

Finansevim Faizsiz Araba Alımlarında Model Farkı Var Mı?

Araba satın almak isteyen bireylerin marka ve model konusunda farklı tercihleri bulunmaktadır. Finansevim bu tercihleri bir fark gözetmeksizin kabul etmektedir. Üstelik araçların sıfır olması da ikinci el olması da mümkündür. Böylece Finansevim araç almak konusunda ev alımlarında sağlamış olduğu başarıyı devam ettirebilmektedir. Türkiye’nin her yerinden satın alınabilen araçlar için ödeme esneklikleri de yapılabilmektedir. Bunun için meydana gelebilecek olan sıkıntıları yetkililere bildirmek yeterlidir. Finansevim çalışanları, katılımcılar için mümkün olan esnekliklerin tümünü sağlayarak onları rahat ettirmeye gayret göstermektedir.

 

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM