Evii Hakkında
Hoşgeldin Evii!

Evii, ülkemiz insanını ev ve otomobil sahibi yapma misyonuyla durmaksızın çalışan bir karakterdir.

Evii, ülkemiz insanını ev ve otomobil sahibi yapma misyonuyla durmaksızın çalışan bir karakterdir. Birlikteliğin gücüne olan inancıyla Finansevim’le yolları kesişen Evii; dürüst, insan canlısı yapısıyla insanımıza yardım ederek ev ve otomobil sahibi olmalarını sağlayan bir yol arkadaşıdır.

Amaçları doğrultusunda yolu Finansevim Tasarruf ile kesişen karakter, çok kısa bir sürede bünyemizdeki en çalışkan ve yıldızı parlayan yol arkadaşlarımızdan birisi olmuştur. Tasarruf ederek ev ve otomobil sahibi olmanın tüm detaylarını bilen, profesyonelce çalışan ve insanlarımızın alım gücüne uygun tasarruf sistemleri geliştiren Evii, ev sahibi olmak isteyenlere ‘’ev sahibi olmak ne kadar kolaymış’’ dedirtmekten oldukça hoşlanmaktadır.

Evii, Finansevim Tasarruf ile birlikte doğruluğa, şeffaflığa ve profesyonelliğe olan inancıyla insanların alım gücünü nasıl kolaylaştırırız sorusuna yeni çözümler üretmeye devam etmektedir. Bu ileri görüşlü ve yenilikçi yol arkadaşımız, küçük birikimlerle nelerin başarılabileceğine ve hayallere kavuşmanın güzelliğine olan inancıyla sonsuz bir azimle çalışır.

SİZİ ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Hemen Ara
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.