444 6 379

Ev Almak İsteyenlere Güvenilir Yöntem

Konut ihtiyacı ve ev sahibi olma arayışları, beraberinde önemli aşamaları ve uzman bir kadro ile çalışmayı gerektirir. Bu süreçte hizmet alma zorunda lığı fikri dâhilinde en doğru kaynaklara yöneliş fikir arayışı ile baş başa kalınmasını sağlamaktadır. Ev almak isteyenlere güvenilir yöntem olarak karşımıza çıkan Finansevim her açıdan uzmanlığı ve destekleme politika teknik aşamalarını bir ustalık prensibi ile yerine getiren; çok önemli bir finans desteğine sahip öncü firmalardandır.

 • Ev alma seçenek yelpazesinin genişliği ve son zamanlarda artan alternatifler tüm alıcı kitlesini araştırma yapmaya itmiş, aralarından en makul fiyata ve en kaliteli-marka sıfatı hizmet anlayışına sahip ekip ve firmaları tercih edilebilir konuma ve arayışına yöneltmiştir. Elbette tüm müşteriler hesaplarına en uygun olan ev konumlarını, tiplerini ve doku özelliklerini dikkate alacaklardır. Güvenilirlik noktasında toplum nezdinde sınıfı geçmeyi başaran Finansevim, kira öder gibi taksitli ev alma seçeneği ve faizsiz ev alma kararlılığı ile rekabetçi rakip firmalar ile adeta yarış halindedir.
 •  Kiracıların ödedikleri hava parası olarak nitelendirilen ve boşa giden kira masrafları, ev ihtiyacı olan tüm alıcılar için, başlarını mütevazı bir haneye sokma ve ortalama standartların peşini kovalama fikri mümkün görünmüş, şimdilik bu standartlar kendilerince yeterli hale gelmiştir. Kalite arayışı elbette her müşteri için geçerli bir seçenektir fakat başlangıçta sistemin bu kapitalist açlığından kurtulmak tüm mesken arayıcı ve müşterileri için öncelikli hedef olmuştur. Güvenilirlik boyutu bu yüzden çok önemlidir. Maliyeti yanında evin yapı şartları ve kanuni geçerlilik şartı, geçirimli tabaka üstüne inşa edilip edilmemesi, zemin doku sağlamlığı ve kaç yıl süreyle hasarsız işlem gördüğü vs. mesken yapı farkında lığı güvenilirlik boyutu için çok önemli aşamalardandır.
 • Mütevazı olmalarını gerektiren en önemli sorun, zaten çok büyük ödeme planı ile karşı karşya kalmalarıdır. Elinde birikim sağlayan ev alıcıları, sadece kredi eşiğine takılmak istememiş; Finansevim gibi destekçi firmalara güven koridoru oluşturarak; faizsiz ev alma, faizsiz ve taksitle ev, faizsiz konut projeleri adı altındaki tüm seçenekleri ve kazanımlarını destek ekibinden dinlemiş, bu yolda cesaretle yürümeyi tercih etmişlerdir.
 • Ödemelerde zorluk çıkarmayan ve birikimlerinizi en verimli bir şekilde kullanmanıza ışık tutan Finansevim; iletişim kurulması ve resmi evrak temini sonrası müşterilerine tam bir hizmet aşina  -destek personel özelliği göstermektedir. İlgi, destek, teknik uzman ve iletişim odaklı görüşme dâhilinde ikili kazanımlar çerçevesinde müşterilerine yardım sağlamayı kendinde bir borç bilmiştir.
 • Finansevimi tercih eden ve ev almak isteyen herkes, ödeyeceği taksit tutarı ve kaç aya kadar ödeme yapacağı seçeneklerini kendi belirlemektedir. Finansevim finansal destek prensibi ile ev, araba, arsa gibi ticari meta olan malların ne zaman teslim alınacağı konusunu da alıcılarına bırakan güven odaklı çalışan en cazip yöntemlerdendir.
 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM