444 6 379

Ev Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Ülkemizde ortalama bir ailenin gelir durumu ev alımlarına pek müsait değildir. Kredisiz ev alma üzerine oluşturulan kampanyalardan önce pek çok birey için ev almak bir hayalden ibarettir. Bilindiği üzere aylık gelirlerle evlerde çıkan masraflar birikim miktarlarını minimumlara çekmektedir. Üstelik ev almak için gerekli olan paranın birikmesi için uzun yıllar gerekmektedir. Birikim yapmak yerine banka kredilerinden destek alarak kredi çekim alternatiflerinin tercih edilmesi bu kez de uzun yıllar faiz ödemeleri anlamına gelmektedir. Finansevim sayesinde ev almanın en kolay yolu siz değerli katılımcılara sunulmaktadır. Artık hem peşinatsız hem de faizsiz olarak ev alımı mümkündür.

Ev Alımlarında Yeni Dönem

Tasarrufa dayalı çalışan sistemler ev alımlarının yeni yolu olarak gösterilmektedir. Katılımcılar bu sayede ödeme güçlerine göre belirlenen gruplara dâhil edilmektedir. Gruplarda bulunan bireylerden her ay biri ev sahibi olmaktadır. Herkesin düzenli ödemeleri neticesinde ev alımları aksamadan devam etmektedir. Üstelik peşinatsız ev almak için belirlenen gruplarda alım sıraları kura ile belirlenmektedir. Noter eşliğinde çekilen kuralar ise adilane şekilde hareket edilmesini garantilemektedir. Böylelikle kafalarda soru işareti kalmadan her birey şansına göre ev alım zamanını beklemektedir. Üsteli firma, katılımcıları için anlatılacak olan farklı avantajları da sunmaktadır.

Ev Almanın En Kolay Yolu

Taksitle ev almak ve ödenecek olan taksitlerin zaman içerisinde faize uğramaması firmanın en önemli özelliklerinden biridir. Ayrıca günümüzde her ailenin ihtiyaçları farklıdır. Kimileri geniş dairelere ihtiyaç duyarken kimileri için bu bir gereklilik değildir. Aynı şekilde bazı katılımcılar sıfır bir daire istemektedir. Bazıları apartmanda oturmak isterken kimileri için apartmanlar seçenekler arasında bile bulunmamaktadır. Bundan kaynaklı olarak katılımcılara geniş bir seçenek hakkı tanınmaktadır. Böylelikle herkes kendi kıstaslarına uygun olan bir eve sahip olabilmektedir. Bu alanda önemli olan ilk aşamada ne tür bir gayrimenkul alınmak isteniyorsa ona göre bilgilendirme yapılmasıdır. Çünkü gerçekleştirilen bilgilendirmelere göre fiyat analizleri yapılarak gayrimenkullerin değerleri hesaplanmaktadır. Hesaplanan değerler ise sözleşmelerde kendilerine yer bulmaktadır.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun

Vatandaşlar için kira öder gibi ev almak oldukça mantıklı uygulamalardan biridir. Böylelikle birikim yapılmak için günlük ihtiyaçlardan kısılmak zorunda kalınmamaktadır. Üstelik aylık ödenen taksitlerin miktarlarının belirlenmesinde katılımcıların söz hakları vardır. İsteyen bireyler gayrimenkullerini teslim almalarından sonra taksit miktarlarını artırabilmektedir. Sabit ödeme planları oluşturmak, ara ödemelerle vadelerin daha kısa sürede tamamlanmasını sağlamak da katılımcıların kararlarına bırakılan seçeneklerdir. Herkes kendi bütçesine göre hareket edebildikleri için sistemde müşteriler mağdur edilmemektedir. Son olarak hesapta olmayan harcamaların yapılması yüzünden taksit ödemelerinde zorlanmaya başlayanlar da düşünülmektedir. Yetkililerle görüşme sağlanmasından sonra birkaç taksit ödemesini ertelemek ya da oranlarda değişimler yapmak gibi yollara gidilip, maddi darlık çekilmesinin önüne geçilebilmektedir.

Siz de hemen 444 63 79 numaralı Finansevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM