444 6 379

Erzurum’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Karşılıklı güven duygusu içerisinde binlerce vatandaşı ev sahibi yapan ve kurulduğu günden bu yana Türkiye’de her zaman ilklere imza atan Finansevim tasarrufa dayalı finans sisteminin Türkiye’de ki en güvenli uygulayıcısı.

Dün Olduğu Gibi Bugünde Dar Gelirli Ailelerin Umudu

Vatandaşlara en uygun ve en avantajlı şartlarda faiz ödemeden ev almak için fırsatlar sunan firma alanında tecrübeli ve deneyimli dev kadrosu ile dün olduğu gibi bugünde dar gelirli ailelerin umudu. Yenilik ve kolaylık konusunda sınır tanımayan firma kira öder gibi ev almak isteyenlerin hayallerini küçük yatırımlar ile gerçeğe dönüştürüyor.

Ev Almak İsteyenlere De Benzersiz Teklifler

Diğer yöntemlerin dışında tamamı ile faizsiz bir yapı üzerine 3 farklı fon sistemi kuran firma fon katılım bedeli dışında başka bir ödeme ile müşterisine beklenmedik sürprizler yapmıyor. Yapılan katılım sözleşmesinde belirlenen günde evin teslimatını yapan firma Erzurum’da ev almak isteyenlere de benzersiz teklifler sunuyor.

Tasarrufa Dayalı Finans Sisteminin En Güvenli Çatısı

Vade ortası fonu, çekiliş fonu ya da relax ödeme fonundan birini seçip ev sahibi olabildiğiniz sistem peşinatı olmayan ailelere de imkân sağlıyor. Tasarrufa dayalı finans sisteminin ülkede ki en güvenli çatısı olan Finansevim şubeleri her geçen gün artan sayısı ve emin adımlar ile yoluna devam ediyor, bugün 108 şubeye ulaşan firma aynı şartlarda araba ya da arsa sahibi de yapıyor. Siz yapmak istediğiniz yatırıma karar verin, ödeme seçeneklerinizi belirleyin ve Yakutiye’de ki Lalapaşa Kazım Karabekir mahallesi Menderes caddesi No:5 adresinde ki Finansevim şubesine gidin.

Hayallerinize Kavuşmak İçin Bir Adım Atın

Size en uygun evi sunmak için profesyonel bir kadro sizi bekliyor, Erzurum kira fiyatları konusunda sıkıntı yaşamaya, artan fiyatlar konusunda dertlenmeye son verin. Hayallerinize kavuşmak için bir adım atın, alternatif çözüm önerileri, ödeme kolaylığı, faiz ödemeden kişiye özel ödeme seçenekleri, vade farkı ve fon katılım bedeli dışında hiçbir ödeme yapmadan satış sözleşmesinde belirlenen süre içinde sizde ev sahibi olun.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM