444 6 379

Erzincan’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Doğu Anadolu Bölgesinin durmadan büyüyen ve gelişen en güzel şehirlerinden birisi olan Erzincan’da yaşamak için orada doğmak zorunda değilsiniz, tarihi dokusu ve eşsiz doğal güzellikleri ile görenleri kendisine hayran bırakan şehir ev almak isteyenler için en iyi alternatif.

İsteyen Herkesi Ev Sahibi Yapıyor

Gelişen ekonomisi ve artan nüfusu ile her geçen yıl büyüyen kentte sizde kira öder gibi ev almak isterseniz yapmanız gereken tek şey Finansevim ile tanışmak. 30 yıldır ülkemizde uygulanan tasarrufa dayalı finans sisteminin en güven veren firması olan Finansevim insanların alım gücünü kolay hale getiren modelleri sayesinde isteyen herkesi ev sahibi yapıyor.

Faizsiz Ve Vade Farksız Fon Modelleri

Tamamı ile faizsiz ve vade farksız fon modelleri olan çekiliş, vade ortası ve relax ödeme fonları ile peşin ya da hiç peşinatsız ev sahibi olmak Finansevim güvencesi ile mümkün. Her biri kendi alanında tecrübe sahibi profesyonel kadrosu ve ülke genelinde 108 şubesi ile herkese aynı imkanlar sunan firma binlerce insanı hayalleri ile buluşturdu ve ev sahibi yaptı.

Kendi Ödeme Planını Hazırla

Finansevim şubeleri kendi ödeme planını hazırlayan ve ödeme vadesinin belirleyen dar gelirli ailelerin ev sahibi olmasını sağlamak için durmadan yorulmadan çalışmalarını sürdürüyor. Karaağaç Mahallesi Fevzipaşa Caddesi no:40 adresinde ki şube Erzincan’da ev almak için sizi bekliyor. Vade farkı ve faiz ödemeden sürpriz ara ödemeler ile karşılaşmadan tam da söz verilen tarihte teslim almak üzere konut sahibi olmak isteyenler için en doğru adres Finansevim.

Küçük Yatırımlarınız İle Büyük Hedefler İçin Beklemeyin

Erzincan kira fiyatları açısından son yıllarda önemli bir artış yaşıyor, her geçen gün konut fiyatlarında yaşanan bu yükselme özellikle dar gelir grubunu sıkıntıya sokuyor. Bu sebepten insanlar yüksek kiralarda oturmak yerine ödeme planlarını kendi bütçelerine göre belirledikleri konutlarda yaşamayı ve ev sahibi olmayı tercih ediyorlar. Küçük yatırımlarınız ile büyük hedeflerinizi elde etmek için daha fazla beklemeyin, sunduğu kolaylıklar ile Finansevim’in yeniliklerinden yararlanın.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM