444 6 379

En Uygun Taşıt (Araba) Kredisi Hesaplama

Son dönemlerde yaşanan ekonomik olumsuzluklar sebebi ile bankalardan alınacak olan kredilerin faiz oranının oldukça yüksek seviyede olduğunu siz de fark edebilirsiniz. Bu aşamada banka tercihini dikkatli yapmalısınız. Dönemsel olarak yapılan taşıt kredisi faiz indirimlerinden faydalanmaya da özen göstermelisiniz. Erişim adımının sorunsuz şekilde tamamlanması için uygun alt yapı hazırlanmıştır. Siz de tek bir tık ile hızlı ve güvenilir erişim adımını şekillendirmek için alternatif yatırım yolları da bulabilirsiniz. Özellikle Finansevim firmasının bu alanda sunmuş olduğu hizmetlerin bütün yatırımcılar tarafından oldukça olumlu şekilde yorumlandığını siz de göreceksiniz.

Finansevim Güvencesi ile Araba Satın Alınabilir Mi?

Finansevim kurumunun sadece ev satın alımında yardımcı olduğu gibi unsurların doğru olmadığı belirtilmelidir. Kişiler sorunsuz bir biçimde araba satın alımını da Finansevim üzerinden tamamlayabilir. Bu aşamada kaç taksit olacağını merak ediyorsanız sizin bütçenize en uygun olan sayının geçerli olacağı da belirtilmelidir.

Ayrıca faiz gibi bir unsurun olmaması ödemelerinizin zaman içerisinde bütçenizi zorlayacak bir dereceye gelmemesi için de en önemli detaylar arasında yer almaktadır. Siz de Finansevim üzerinden harika bir ödeme planı çıkararak yaptığınız aylık tasarruf üzerinden satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Sürecin kusursuz biçimde işlemesi için gerekli olan tüm önlemler alınmıştır. Hızlı ve güvenilir sistem ile daha öncesinde ev ve araba sahibi olan kişilerin yorumlarına bakıldığı zaman memnuniyetin ne derece yüksek olduğunu da görebilirisiniz.

Uzun Vadeli Yatırımın Yeni Adresi

Tasarruf yapamadığınızı düşünüyorsanız uzun vadeli biçimde tasarruf yaparak sonucunda bir ev ya da araba satın alabilirsiniz.

 • Kontrollü bütçelerden hoşlanan kişiler için muhteşem tasarruf planları hazırlanmaktadır.
 • Bu derece sıkıntılı bir ekonomik süreçten geçerken geleceğinizi düşünmek istiyorsanız kesinlikle Finansevim firması ile iletişime geçmelisiniz.
 • Yapılanmanın sadece müşteri memnuniyeti üzerinde kurulu olduğu da görülmektedir.

Bu sistemde memnun kalmadığınız ya da şikayetçi olduğunuz bir durum olursa konunun yetkilileri ile iletişim kurmaya özen göstermelisiniz.  Uzun vadeli yatırımınızı yaparken bütçenizi düzene sokma ve tasarrufunuzu tamamlama fırsatlarından sorunsuz yararlanma hakkını yakalayın!

Konunun Uzmanları ile İletişim Kurun!

Konunun uzmanları size nasıl bir satın alım planının hazırlanması ve ödeme aşamasının nasıl gerçekleştirilmesi gerektiği ile alakalı olarak gerekli olan tüm bilgiler verilecektir. Siz de konunun uzmanları ile iletişime geçerek hangi yatırım planının sizin bütçenize daha uygun olduğunu belirleyebilirsiniz. Danışmanlık adımlarının tam olarak ücretsiz şekilde kişilere sunulduğu da ayrıca belirtilmelidir.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM