444 6 379

En Uygun Konut Kredisi Hesaplama

Konut kredilerinin faiz oranlarında son senelerde büyük bir artış meydana gelmiştir. Bu artış sebebiyle kişilerin daha sorunsuz bir biçimde ev sahibi olması ve bütçesini zorlamadan tasarruf etmesi için uygun alt yapı hazırlanmıştır.

En uygun konut kredisi seçeneklerinden dahi daha cüzi bir ödeme planı hazırlayan Finansevim firması bu konuda size gerekli olan tüm fırsatı sunacaktır! En uygun konut kredisi hesaplama adımları ile aylık ödemeleri kıyaslandığınız zaman Finansevim platformunun ne derece nitelikli olduğunu bir kere daha göreceksiniz!

Ödeme Aralıklarının Makul Yapısı Göz Dolduruyor!

En uygun ödeme aralıkları ile ev sahibi olmak artık çok daha kolay! Ödeme planını tam manası ile kendi bütçenize uygun olarak hazırlayacağınız bu sistem içerisinde sorunsuz şekilde tasarruf yaparak yatırımınızı tamamlayabilirisiniz. Ödeme planında sorun olmadan süreci tamamlamak sizin için verimliliği bir derece daha artıracaktır.

En düşük faizli konut kredilerinden dahi çok daha makul bir ödeme planının ortaya çıkması için uygun alt yapı hazırlanmıştır. Finans evim kişilerin herhangi bir kredi faizi ödemesini de gerekli kılmayacaktır. Faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olmanın uzak bir hayal olduğunu düşünüyorsanız tam olarak yanılıyorsunuz!

Peşinat Olmadan da Ev Sahibi Olmak Mümkün!

Kişilerin en kısa süre içerisinde ev sahibi olması için uygun alt yapı sorunsuz şekilde biçimlendirilmiştir. Bu alanda uygun alt yapının sağlanması ile hem geniş bir bütçeye sahip olan kişilerin hem de dar gelirlilerin kendi isteklerine ve beklentilerine uygun bir konut sahibi olmasının kolay bir hal aldığı görülmektedir. Peşinatınız olmadan da ödemelerinizi başlatabilir ve süreci şekillendirebilirsiniz.

Güvenilir Midir?

Finansevim uzun senelerdir verdiği hizmet ile kusursuz bir şekilde güvenilirliği tesis etmiştir. Evini teslim alan kişilerin yorumlarına baktığınız zaman da ne derece yüksek bir memnuniyet seviyesinin olduğu hakkında daha net şekilde bilgi sahibi olmak mümkün! Güvenilir ve sorunsuz alt yapı her bütçeden kişinin ev sahibi olmasını mümkün kılacak!

Konusunda Uzman Olan Danışmanlar Size Anında Yardımcı Olacak!

Finansevim kapsamında yapılan incelemelerde konunun uzmanları ile iş birliği kuran bir sistem tasarladıklarını siz de net şekilde görebilirsiniz. Konunun uzmanı olan danışmanların hangi evin satın alınmasının daha karlı olacağından başlayarak nasıl bir ödeme planı hazırlanması gerektiğine kadar gerekli olan tüm incelemeleri direkt olarak yapacağı eklenmelidir. Tek bir tık ile siz de anında erişim adımını tamamlayabilir ve ev sahibi olmanın tadını çıkarabilirsiniz!

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM