444 6 379

Elazığ’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Dünyada ki birçok ülkede uygulanan tasarrufa dayalı faizsiz sitemler üzerinden konut almak son yıllarda ülkemizde de önemli oranda talep almaya başladı. Özellikle kira öder gibi ev almak için sunulan önemli bir fırsat olan sistemin ülkemizde ki en güvenli markası uzun yılların tecrübesine sahip Finansevim.

Finansevim Garantisi İle Teslim

Yüksek faiz ödemek istemeyen ya da bankadan kredi çekmekten çekineneler ve alt ya da orta gelir seviyesinde ki aileler tarafından daha fazla talep gören sistemde ödeme şartlarını kendiniz belirliyorsunuz. 3 farklı model ile sunulan seçeneklerden yaptığını tercihe göre ister peşin isterse peşinatsız 240 aya kadar vadeli konutunuzu yaptığınız anlaşmaya göre söz verilen sürede Finansevim garantisi ile teslim alıyorsunuz.

Size En Yakın Şubeye Gidin Fırsatı Değerlendirin

Şayet bir ev almak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey öncelikle Finansevim ile görüşmek ve size sunacağı cazip fırsatları dinlemek bunun için 108 adet olan Finansevim şubeleri arasında size en yakın olana giderek bir kahvelerini içmelisiniz. Finansevim söz verdiği tarihte sizi bekletmeden evinizin deir teslimini yapar ayrıca fon katılım bedeli dışında asla farklı bir ücret talep etmez.

Peşinatsız Konut Sahibi Olmak Mümkün

Faizsiz ve vade farksız sunulan çekiliş fonu, vade ortası fonu ve relax ödeme fonu modelleri ile ev sahibi olabilirsiniz, Elazığ’da ev almak için herhangi bir yatırımınızın ya da herhangi bir peşinatınızın olmasına gerek yok. Sistem ile peşinatsız konut sahibi olmak mümkün ama gerek vade gerekse teslim seçeneği açısından değerlendirildiğinde daha avantajlı.

Şubeden Ev Sahibi Olarak Ayrılın

Yaşanan depremin ardından devletin kentte yaptığı binalar ve depremde zarar görmeyen binalar Elazığ kira fiyatları konusunda ciddi bir artış yaşanmasına neden oldu. Bu artışın etkisini yaşayan dar gelirli insanlar ödeyecekleri rakamlarla ev almak için Finansevim’in cazip fırsatlarını değerlendirme noktasında talep göstermeye başladı. Nail Bey Vali Fahri Bey Caddesi No:72/A adresinde bulunan Finansevim şubesi her gün onlarca Elazığlıyı misafir ediyor, sunulan şansı değerlendiren ziyaretçilerin hemen hepsi şubeden ev sahibi olarak ayrılıyor.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM