Duyurular

Finansevim 61 Şube 500'ün üzerinde çalışanı ile hizmetinizde

Finansevim 21.12.2017 tarihinde kurulmuştur ve yüksek sermaye tutarı ile sektörde ayrıcalıklı bir yerde bulunmaktadır. İstanbul Ataşehir’de yer alan Genel Müdürlük binasında, Türkiye genelinde ise 61 şube ve 500'ün üzerinde çalışanı ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Avrupa’da 200 yıldır uygulanan YTS sistemi Türkiye’de

Finansevim, kişilerin gayrimenkul, otomobil alım ihtiyaçlarını yenilikçi faizsiz finansal modellemeleri ile tedarik eden bir yapıya sahiptir. Bu yapı başta İngiltere ve Almanya gibi gelişmiş ülkelerde örnekleri olan ve uzun yıllardan bu yana müşterilerini memnun eden Yapı Tasarruf Sandıkları Sistemi ile büyük benzerlikler taşımaktadır.

Yapı Tasarruf Sandıkları Derneği Kuruldu

Kolo Holding ve Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans sektörünün lider şirketi olan Finansevim’in Yönetim Kurulu Başkanı Serdar KOLO öncülüğünde finans merkezi İstanbul’da, Yapı Tasarruf Sandıkları Derneği kurulmuş ve sektörün altyapısının güçlendirilmesi adına önemli bir adım atılmıştır.

Aylık Çekiliş Sistemi İle Aylarca Beklemenin Önüne geçilmiştir

Çekilişlerimizi aylık yaparak müşterilerimizin ev veya araba hayallerinin gerçekleşmesi için aylarca beklemesinin önüne geçilmiştir.

Dünyanın en büyük markalarına hizmet veren Çağrı merkezi ile anlaşma

Finansevim; dünyanın en büyük markalarına hizmet veren kalitesi ile sektöründe zirvede yer alan Teleperformance firması ile çağrı merkezi faaliyetlerini yürütmesi adına anlaşma sağlamıştır. Bu sayede müşterilerimize sunduğumuz bir hizmet daha uluslararası kabul edilen standartlar seviyesine yükselmiştir.

Kolo Holding şirketi Otokolo’dan “Aracına hemen teklif al hizmeti”

İnternet sitesini güncelleyen Kolo Holding şirketi Otokolo’nun “aracına hemen teklif al” hizmeti müşterilerimize hızlı ve adil çözümler sunmaya devam etmektedir.

Kolo Holding’in girişimi IQ Sigorta hizmet vermeye başladı

Kolo Holding’in bir diğer önemli girişimi IQ sigorta gerekli yasal izinleri alarak ülkemizin önde gelen şirketleri ile aracılık sözleşmeleri imzalamıştır. 1 Eylül itibariyle yeni ürünleri ve rekabetçi fiyatları ile sizler aracılığıyla müşterilerimize hizmet vermeye başlayacaktır.

Finansevim’den 3 yeni şube daha

Ekim ayında Gaziantep'in Nizip ilçesi, Eskişehir ve İstanbul'un Sancaktepe ilçesi olmak üzere şube ağına toplamda 3 şube daha katmıştır. Önümüzdeki dönemde açılacak şubeler ile bu sayı 65’e ulaşacaktır.
Ailemiz büyüyor!

Ekim ayında 100'e yakın kişi Finansevim personeli olarak aramıza katılarak bu büyük ailenin bir parçası olmuştur. Açılacak yeni şubelerimiz ile yaşadığımız pandemi sürecinde 90 kişiye daha istihdam sağlayarak ülke ekonomisine destek olmaya devam edeceğiz.

SIZI ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.