Duyurular

Finansevim Sefaköy Şubemiz hizmetinizde!

Finansevim, sizleri hayallerinize kavuşturmak adına İstanbul Sefaköy'de de hizmetinizde.

Finansevim'de internet üzerinden ödeme dönemi başladı.

Finansevim müşterileri ödemelerini "Sanal Pos" hizmeti üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebiliyor.

Stevie Awards'tan Finansevim'e iki yeni ödül!

Tasarruf finansman sektöründe yenilikçi ve ayrıcalıklı hizmetler sunan Finansevim, dünyanın en saygın iş ödülleri Stevie Awards'ta; Finans Sektöründe İnovasyonda Mükemmeliyet ve Müşteri Ürün ve Hizmetlerinde İnovasyon dallarında iki ödül birden kazandı.

Ödediğimiz vergilerle ülkemiz için katkı sunmaya devam ediyoruz.

Tasarruf finansman gücünüz Finansevim olarak, kurulduğumuz günden itibaren toplam 55 milyon TL’nin üzerinde vergi ödemesi gerçekleştirdik. Ülkemiz için değer üretmenin, bunu yaparken de vergimizi eksiksiz ödeyerek kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Malatya ve Bağcılar Meydan Şubelerimiz yeni adreslerinde hizmetinizde.

Finansevim Malatya ve Bağcılar Meydan Şubelerimiz yeni adreslerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Kanun ile artık firmaların mali yapıları da sürekli denetlenecek.

Türkiye Yapı Tasarruf Finansman Derneği Kurucu Genel Başkanı ve Finansevim Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Kolo, "Finansevim olarak bizim en büyük özelliğimiz bu kurumsal yönetim ve iş yapış tarzımızla güven vermemiz. Bu sektörün en büyük dayanağı güven duygusu. Siz bu güveni müşterilere verebiliyorsanız onlar da size getirip tasarruflarını emanet ediyorlar. Baktığınızda %99,7 oranında müşteri memnuniyetimiz tesadüf değil.”

Finansevim, BDDK intibak planı başvurusunu gerçekleştirdi.

Sektörde öncü rol üstlenen Finansevim, BDDK intibak planı için tüm hazırlıklarını tamamlayarak başvurusunu gerçekleştirdi.

Finansevim, tasarruf finansman sektöründe sağlam adımlarla ilerliyor.

BDDK intibak planı için başvurusunu yapan Finansevim, müşterilerine güvenilir hizmetler sunmaya devam ediyor.

Finansevim Giresun Şubemiz hizmetinizde!

Finansevim, sizleri hayallerinize kavuşturmak adına Giresun'da da hizmetinizde.

Tasarruf Finansman Sisteminde Yeni Dönem

Faizsiz konut ve taşıt edindiren şirketlere yönelik Tasarruf Finansman Kanunu, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek, yasalaştı. Kabul edilen yasa sayesinde tasarruf finansman sektöründe yeni bir dönem başlamış oldu.

Tasarruf Finansman Kanunu Yasalaştı!

İlk günden itibaren yasa çalışmalarını destekleyen Finansevim, Tasarruf Finansman Kanunu ile yeni dönemde de gücüne güç katarak milyonlarca insanı ev ve araç sahibi yapmaya devam edecek.

Finansevim ile tahsisatını kendin seçme imkanı!

Tahsisatınızı istediğiniz tarihte alabileceğiniz, hayallerinizdeki ev ve arabaya faizsiz ve peşinatsız belirlediğiniz tarihte sahip olabilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu ile Hayata Dair programı 37. bölümü yayında!

Finansevim Youtube kanalında yayınlanan Hayata Dair programının bu haftaki bölümünde "Ticaret Ahlakı'' konusuna dair merak edilen tüm sorular Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun eşsiz yorumlarıyla cevaplandı.

Finansevim 63 Şube 650'e yakın çalışanı ile hizmetinizde!

Finansevim 21.12.2017 tarihinde kurulmuştur ve yüksek sermaye tutarı ile sektörde ayrıcalıklı bir yerde bulunmaktadır. İstanbul Ataşehir’de yer alan Genel Müdürlük binasında, Türkiye genelinde ise 61 şube ve 600'e yakın çalışanı ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Binlerce katılımcı Haziran ayı Kura Günü’nde ev ve araba hayallerine kavuştu!

Finansevim, Haziran ayı itibarı ile binlerce katılımcıyı hayallerindeki ev veya arabaya kavuşturmuştur. Hayallerine kavuşan müşterilerimizin belirlendiği ve hiçbir şekilde el değmeden yapılan çekilişler yine sektörde öncü olarak Youtube kanalımızdan canlı yayınlanmıştır.

Avrupa’da 200 yıldır uygulanan Yapı Tasarruf Sandıkları Sistemi Türkiye’de

Finansevim, kişilerin gayrimenkul, otomobil alım ihtiyaçlarını yenilikçi faizsiz finansal modellemeleri ile tedarik eden bir yapıya sahiptir. Bu yapı başta İngiltere ve Almanya gibi gelişmiş ülkelerde örnekleri olan ve uzun yıllardan bu yana müşterilerini memnun eden Yapı Tasarruf Sandıkları Sistemi'dir
ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.