Duyurular

BDDK intibak planına 28 tasarruf finansman şirketi başvurdu.

Türkiye Yapı Tasarruf Finansman Derneği Kurucu Genel Başkanı ve Finansevim Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Kolo, yasayla getirilen ve 7 Nisan’da sona eren BDDK intibak planı başvuruları için, birleşmeler sonrası toplam 28 şirketin başvurduğunu ve sadece bu süreci başarı ile geçenlerin Devletten lisans hakkı alarak faaliyetlerini sürdürebileceklerini belirtti.

Kanun ile artık firmaların mali yapıları da sürekli denetlenecek.

Türkiye Yapı Tasarruf Finansman Derneği Kurucu Genel Başkanı ve Finansevim Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Kolo, "Finansevim olarak bizim en büyük özelliğimiz bu kurumsal yönetim ve iş yapış tarzımızla güven vermemiz. Bu sektörün en büyük dayanağı güven duygusu. Siz bu güveni müşterilere verebiliyorsanız onlar da size getirip tasarruflarını emanet ediyorlar. Baktığınızda %99,7 oranında müşteri memnuniyetimiz tesadüf değil.”

Finansevim, BDDK intibak planı başvurusunu gerçekleştirdi.

Sektörde öncü rol üstlenen Finansevim, BDDK intibak planı için tüm hazırlıklarını tamamlayarak başvurusunu gerçekleştirdi.

Finansevim, tasarruf finansman sektöründe sağlam adımlarla ilerliyor.

BDDK intibak planı için başvurusunu yapan Finansevim, müşterilerine güvenilir hizmetler sunmaya devam ediyor.

Giresun Şubemiz çok yakında hizmetinizde

Finansevim Giresun Şubemizi çok yakında hizmete alarak büyümeye devam edeceğiz.

Tasarruf Finansman Sisteminde Yeni Dönem

Faizsiz konut ve taşıt edindiren şirketlere yönelik Tasarruf Finansman Kanunu, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek, yasalaştı. Kabul edilen yasa sayesinde tasarruf finansman sektöründe yeni bir dönem başlamış oldu.

Tasarruf Finansman Kanunu Yasalaştı!

İlk günden itibaren yasa çalışmalarını destekleyen Finansevim, Tasarruf Finansman Kanunu ile yeni dönemde de gücüne güç katarak milyonlarca insanı ev ve araç sahibi yapmaya devam edecek.

Finansevim ile tahsisatını kendin seçme imkanı!

Tahsisatınızı istediğiniz tarihte alabileceğiniz, hayallerinizdeki ev ve arabaya faizsiz ve peşinatsız belirlediğiniz tarihte sahip olabilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu ile Hayata Dair programı 26. bölümü yayında!

Finansevim Youtube kanalında yayınlanan Hayata Dair programının bu haftaki bölümünde ''11 Ayın Sultanı Ramazan Yaklaşıyor'' konusuna dair merak edilen tüm sorular Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun eşsiz yorumlarıyla cevaplandı.

Finansevim 61 Şube 600'e yakın çalışanı ile hizmetinizde!

Finansevim 21.12.2017 tarihinde kurulmuştur ve yüksek sermaye tutarı ile sektörde ayrıcalıklı bir yerde bulunmaktadır. İstanbul Ataşehir’de yer alan Genel Müdürlük binasında, Türkiye genelinde ise 61 şube ve 600'e yakın çalışanı ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Binlerce katılımcı Mart ayı Kura Günü’nde ev ve araba hayallerine kavuştu!

Finansevim, Mart ayı itibarı ile binlerce katılımcıyı hayallerindeki ev veya arabaya kavuşturmuştur. Hayallerine kavuşan müşterilerimizin belirlendiği ve hiçbir şekilde el değmeden yapılan çekilişler yine sektörde öncü olarak Youtube kanalımızdan canlı yayınlanmıştır.

Finansevim'e, Stevie Awards'tan iki ödül birden!

Finansevim Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Serdar Kolo; dünyanın en prestijli iş dünyası ödüllerinin basında gelen Stevie Awards’ta, Yılın Finansal Girişimcisi ve Yılın Yönetim Kurulu Başkanı dallarında ödüle layık görüldü.

Avrupa’da 200 yıldır uygulanan YTF sistemi Türkiye’de

Finansevim, kişilerin gayrimenkul, otomobil alım ihtiyaçlarını yenilikçi faizsiz finansal modellemeleri ile tedarik eden bir yapıya sahiptir. Bu yapı başta İngiltere ve Almanya gibi gelişmiş ülkelerde örnekleri olan ve uzun yıllardan bu yana müşterilerini memnun eden Yapı Tasarruf Finansman Sistemi'dir
ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Hemen Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara