Duyurular

Tasarruf Finansman kanun teklifi TBMM alt komisyonunda kabul edildi.

Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonunda kabul edildi.

Tasarruf Finansman sektörüne ilgi büyük!

Yasa teklifine göre şirketlere yönelik 100 milyon liralık sermaye şartı getirileceğini anımsatan Kolo, sektöre vatandaşın ilgisinin büyük olduğunu, bu nedenle bu alanda faaliyet gösteren firma sayısının hızla arttığını aktardı.

Finansevim… Tasarruf Finansman Gücünüz!

Türkiye Yapı Tasarruf Finansman Derneği Kurucu Genel Başkanı ve Finansevim Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Kolo, tasarruf finansman şirketlerinin denetim altına alınması sayesinde sektörde yeterli sermayesi olan firmaların faaliyet göstereceğini ve mağduriyetlerin önüne geçileceğini bildirdi.

Tasarruf Finans sektörüne yönelik yasal düzenleme çalışmaları sektörde olumlu karşılandı.

Bloomberg Tv ekranlarında Tasarruf Finans sektörü hakkında merak edilen soruları yanıtlayan Finansevim Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Yapı Tasarruf Finansman Derneği Kurucu Genel Başkanı Serdar Kolo, Tasarruf Finans sektörüne yönelik yasal düzenleme çalışmalarının sektörde olumlu karşılandığını belirtti. Serdar Kolo, “Tasarruf Finansman sektöründe hizmet veren şirketlere 100 milyon liralık sermaye şartı getirilecek. Yasal düzenleme çalışmaları sayesinde gelecekteki mağduriyetlerin önüne geçilecek” dedi.

“Tasarruf Finans Kanunu” Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde.

“Tasarruf Finans Kanunu” Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde. Ülkemize Hayırlı Olsun...

Finansevim İzmir Bornova Şube hizmetinizde!

Finansevim, sizleri hayallerinize kavuşturmak adına İzmir Bornova'da da hizmetinizde.

Finansevim ile tahsisatını kendin seçme imkanı!

Tahsisatınızı istediğiniz tarihte alabileceğiniz, hayallerinizdeki ev ve arabaya faizsiz ve peşinatsız belirlediğiniz tarihte sahip olabilirsiniz.

Evii Türkiye'yi Ev ve Araba Sahibi Yapmaya Geldi

Evii, ülkemiz insanını ev ve otomobil sahibi yapma misyonuyla durmaksızın çalışan bir karakterdir. Birlikteliğin gücüne olan inancıyla Finansevim’le yolları kesişen Evii; dürüst, insan canlısı yapısıyla insanımıza yardım ederek ev ve otomobil sahibi olmalarını sağlayan bir yol arkadaşıdır.

Finansevim'den 2021 yılında 23 yeni şube!

Tüm Türkiye ev ve otomobil sahibi olsun diye 23 yeni şube çok yakında hizmetinizde...

Finansevim Bursa İnegöl Şube hizmetinizde!

Finansevim, sizleri hayallerinize kavuşturmak adına Bursa İnegöl'de de hizmetinizde.

Nihat Hatipoğlu ile Hayata Dair programı 16. bölümü yayında!

Finansevim Youtube kanalında yayınlanan Hayata Dair programının bu haftaki bölümünde'' İnsan nasıl yaratıldı'' konusuna dair merak edilen tüm sorular Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun eşsiz yorumlarıyla cevaplandı.

Finansevim 2020'de Yüzde 200 Büyüdü!

Regülasyon süreci için tüm çalışmaların hazır olduğunu belirten Kolo Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nurullah Günay, “Hedefimiz sektör liderliği” ifadelerini kullandı.

Finansevim ailesi yeni yılda da büyümeye devam ediyor!

Yeni yılla birlikte 100'ün üzerinde kişi Finansevim personeli olarak aramıza katılarak bu büyük ailenin bir parçası olmuştur.

Finansevim 61 Şube 600'e yakın çalışanı ile hizmetinizde!

Finansevim 21.12.2017 tarihinde kurulmuştur ve yüksek sermaye tutarı ile sektörde ayrıcalıklı bir yerde bulunmaktadır. İstanbul Ataşehir’de yer alan Genel Müdürlük binasında, Türkiye genelinde ise 61 şube ve 600'e yakın çalışanı ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Binlerce katılımcı Ocak ayı Kura Günü’nde ev ve araba hayallerine kavuştu!

Finansevim, Ocak ayı itibarı ile binlerce katılımcıyı hayallerindeki ev veya arabaya kavuşturmuştur. Hayallerine kavuşan müsterilerimizin belirlendiği ve hiçbir şekilde el değmeden yapılan çekilişler yine sektörde öncü olarak Youtube kanalımızdan canlı yayınlanmıştır.

Finansevim'e, Stevie Awards'tan iki ödül birden!

Finansevim Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Serdar Kolo; dünyanın en prestijli iş dünyası ödüllerinin basında gelen Stevie Awards’ta, Yılın Finansal Girişimcisi ve Yılın Yönetim Kurulu Başkanı dallarında ödüle layık görüldü.

Avrupa’da 200 yıldır uygulanan YTF sistemi Türkiye’de

Finansevim, kişilerin gayrimenkul, otomobil alım ihtiyaçlarını yenilikçi faizsiz finansal modellemeleri ile tedarik eden bir yapıya sahiptir. Bu yapı başta İngiltere ve Almanya gibi gelişmiş ülkelerde örnekleri olan ve uzun yıllardan bu yana müşterilerini memnun eden Yapı Tasarruf Finansman Sistemi'dir
SİZİ ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Hemen Ara
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.