Duyurular

Finansevim kalitesi, bir kez daha tescillendi

Türkiye’de geliştirdiği finans modelleri ile otomobil ve gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Finansevim uluslararası alanda markasını 28 ülkede tescillendirmesinin ardından bir kez daha güvenilirliğini kanıtladı. Türkiye'nin Yapı Tasarruf Sistemi Finansevim, “ISO 9001 Kalite Yönetim sistemi, ISO 10002 Müşteri Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ’’ belgelerini alarak kalitesini tescillendirdi.

Kolo Holding girişimi Kolo Hukuk hizmet vermeye başladı.

Ekim ayı içerisinde faaliyete geçen Kolo Hukuk markamız, Kolo Holding bünyesinde çalışmalarını, son derece titizlikle analiz ederek her gün daha iyi bir dünya için büyük bir özveriyle çalışarak hizmetlerini sürdürmektedir.

‘Biz Böyle Güzeliz’ reklam filmimiz tüm dijital platformlarda yayında!

Alanında Türkiye'nin en ünlü müzisyenlerinden olan Çenk Çelebioglu'nun müzigini yaptığı ve Türkiye’nin simge olmuş tüm noktalarının teker teker çekimlerinin gerçeklestirildigi ‘Biz Böyle Güzeliz’ reklam filmimiz tüm dijital platformlardan yayınlanmıştır.

Finansevim 61 Şube 500'ün üzerinde çalışanı ile hizmetinizde

Finansevim 21.12.2017 tarihinde kurulmuştur ve yüksek sermaye tutarı ile sektörde ayrıcalıklı bir yerde bulunmaktadır. İstanbul Ataşehir’de yer alan Genel Müdürlük binasında, Türkiye genelinde ise 61 şube ve 500'ün üzerinde çalışanı ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Avrupa’da 200 yıldır uygulanan YTS sistemi Türkiye’de

Finansevim, kişilerin gayrimenkul, otomobil alım ihtiyaçlarını yenilikçi faizsiz finansal modellemeleri ile tedarik eden bir yapıya sahiptir. Bu yapı başta İngiltere ve Almanya gibi gelişmiş ülkelerde örnekleri olan ve uzun yıllardan bu yana müşterilerini memnun eden Yapı Tasarruf Sandıkları Sistemi'dir

Yapı Tasarruf Sandıkları Derneği Kuruldu

Kolo Holding ve Tasarrufa Dayalı Yapı Tasarruf sektörünün lider şirketi olan Finansevim’in Yönetim Kurulu Başkanı Serdar KOLO öncülüğünde finans merkezi İstanbul’da, Yapı Tasarruf Sandıkları Derneği kurulmuş ve sektörün altyapısının güçlendirilmesi adına önemli bir adım atılmıştır.

Dünyanın en büyük markalarına hizmet veren Çağrı merkezi ile anlaşma

Finansevim; dünyanın en büyük markalarına hizmet veren kalitesi ile sektöründe zirvede yer alan Teleperformance firması ile çağrı merkezi faaliyetlerini yürütmesi adına anlaşma sağlamıştır. Bu sayede müşterilerimize sunduğumuz bir hizmet daha uluslararası kabul edilen standartlar seviyesine yükselmiştir.

Kolo Holding şirketi Otokolo’dan “Aracına hemen teklif al hizmeti”

İnternet sitesini güncelleyen Kolo Holding şirketi Otokolo’nun “aracına hemen teklif al” hizmeti müşterilerimize hızlı ve adil çözümler sunmaya devam etmektedir.

Kolo Holding’in girişimi IQ Sigorta hizmet vermeye başladı

Kolo Holding’in bir diğer önemli girişimi IQ sigorta gerekli yasal izinleri alarak ülkemizin önde gelen şirketleri ile aracılık sözleşmeleri imzalamıştır. 1 Eylül itibariyle yeni ürünleri ve rekabetçi fiyatları ile sizler aracılığıyla müşterilerimize hizmet vermeye başlayacaktır.

Finansevim’den 3 yeni şube daha

Ekim ayında Gaziantep'in Nizip ilçesi, Eskişehir ve İstanbul'un Sancaktepe ilçesi olmak üzere şube ağına toplamda 3 şube daha katmıştır. Önümüzdeki dönemde açılacak şubeler ile bu sayı 65’e ulaşacaktır.
Ailemiz büyüyor!

Ekim ayında 100'e yakın kişi Finansevim personeli olarak aramıza katılarak bu büyük ailenin bir parçası olmuştur. Açılacak yeni şubelerimiz ile yaşadığımız pandemi sürecinde 90 kişiye daha istihdam sağlayarak ülke ekonomisine destek olmaya devam edeceğiz.

SIZI ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.