Duyurular

Evii Herkesi Ev ve Araba Sahibi Yapmaya Geldi

Evii, ülkemiz insanını ev ve otomobil sahibi yapma misyonuyla durmaksızın çalışan bir karakterdir. Birlikteliğin gücüne olan inancıyla Finansevim’le yolları kesişen Evii; dürüst, insan canlısı yapısıyla insanımıza yardım ederek ev ve otomobil sahibi olmalarını sağlayan bir yol arkadaşıdır.

Finansevim'den 2021 yılında 23 yeni şube!

Tüm Türkiye ev ve otomobil sahibi olsun diye 23 yeni şube çok yakında hizmetinizde...

Finansevim Eskişehir Şube hizmetinizde!

Finansevim sizleri hayallerinize kavuşturmak adına Eskişehir’de hizmetinizde.

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Hayata Dair programı 6. bölümü yayında!

Finansevim Youtube kanalında yayınlanan Hayata Dair programının bu haftaki bölümünde sağlık konusuna dair merak edilen tüm sorular Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun eşsiz yorumlarıyla cevaplandı.

Finansevim 2020 yılında yüzde 200 büyüdü!

Kolo Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nurullah Günay, Finansevim’in 2020 yılını yüzde 200 büyümeyle tamamladığını belirterek, “2021’in ilk yarısında da şube sayımızı 100’e, çalışan sayımızı da 1000’in üzerine taşımayı planlıyoruz” dedi.

Kolo Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nurullah Günay, “Hedefimiz sektör liderliği” dedi.

Regülasyon süreci için tüm çalışmaların hazır olduğunu belirten Kolo Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nurullah Günay, “Hedefimiz sektör liderliği” ifadelerini kullandı.

Finansevim ailesi yılın son ayında da büyümeye devam ediyor!

Aralık ayında 100'ün üzerinde kişi Finansevim personeli olarak aramıza katılarak bu büyük ailenin bir parçası olmuştur.

Finansevim 61 Şube 600'e yakın çalışanı ile hizmetinizde!

Finansevim 21.12.2017 tarihinde kurulmuştur ve yüksek sermaye tutarı ile sektörde ayrıcalıklı bir yerde bulunmaktadır. İstanbul Ataşehir’de yer alan Genel Müdürlük binasında, Türkiye genelinde ise 61 şube ve 1000'e yakın çalışanı ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Finansevim ISO Belgelerini alarak markasını tescillendirdi.

Uluslararası alanda markasını 28 ülkede tescillemesinin ardından bir kez daha güvenilirliğini kanıtlayan Türkiye'nin Yapı Tasarruf Sistemi Finansevim, “ISO 9001 Kalite Yönetim sistemi, ISO 10002 Müşteri Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ’’ belgelerini alarak kalitesini tescillendirmiştir.

Binlerce katılımcı Ocak ayı Kura Günü’nde ev ve araba hayallerine kavuştu!

Finansevim, Ocak ayı itibarı ile binlerce katılımcıyı hayallerindeki ev veya arabaya kavuşturmuştur. Hayallerine kavuşan müsterilerimizin belirlendiği ve hiçbir şekilde el değmeden yapılan çekilişler yine sektörde öncü olarak Youtube kanalımızdan canlı yayınlanmıştır.

Finansevim'e, Stevie Awards'tan iki ödül birden!

Finansevim Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Serdar Kolo; dünyanın en prestijli iş dünyası ödüllerinin basında gelen Stevie Awards’ta, Yılın Finansal Girişimcisi ve Yılın Yönetim Kurulu Başkanı dallarında ödüle layık görüldü.

Avrupa’da 200 yıldır uygulanan YTS sistemi Türkiye’de

Finansevim, kişilerin gayrimenkul, otomobil alım ihtiyaçlarını yenilikçi faizsiz finansal modellemeleri ile tedarik eden bir yapıya sahiptir. Bu yapı başta İngiltere ve Almanya gibi gelişmiş ülkelerde örnekleri olan ve uzun yıllardan bu yana müşterilerini memnun eden Yapı Tasarruf Finansman Sistemi'dir
SIZI ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Hemen Ara
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.