444 6 379

Diyarbakır’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Tasarrufa dayalı faizsiz sistemler üzerinden kira öder gibi ev almak için talepte bulunanların sayısı her geçen gün artıyor. İnsanlar faize para ödememek ve kendi belirlediği ödeme planı ve şartlara göre ev sahibi olmak için yılların tecrübesi ile fırsatlar ve avantajlar sunan Finansevim’e geliyor.

Faizsiz Ve Vade Farksız Ev Sahibi Olun

Çekiliş fonu, vade ortası fonu ve relax ödeme fonu olmak üzere 3 farklı model sunan Finansevim tamamen faizsiz ve vade farksız ev sahibi olmanız için Türkiye’nin en doğru ve en güvenli adresi. Peşinat gibi bir zorunluluğu olmayan sistem içerisinde peşinatı ya da başka bir yatırımı olmayan kişilerde kendi imkânlarına uyan kampanyalardan yararlanabiliyor. Diyarbakır kira fiyatları tüm illere göre çok daha fazla, insanlar kira ödemek yerine çok rahat bir şekilde ev sahibi olabiliyor.

Sürpriz Ödemeler Yok

Firmanın sunduğu avantajlardan faydalanmak için sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız yeterli bunun dışında kalan tüm detaylar teferruat. Diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamı ile faizsiz bir yapı üzerine kuran firma fon katılım bedeli dışında başka sürpriz ödemeler ile sizi karşı karşıya bırakmıyor. Teslim tarihinizin aşılması söz konusu dahi değildir, anlaşma tarihinde evinizi alırsınız firmanın avantajları sayesinde ev almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Avantajlardan Yararlanın

Tasarrufa dayalı faizsiz sistemler üzerinden şirketin avantajlarından yararlanarak ev, araba ve arsa satın alabilirsiniz, Diyarbakır’da ev almak istiyorsanız Bağcılar mahallesi Şanlıurfa yolu 3. km H. Hasal Apt. altı No:131/B Bağlar adresinde bulunan şubeyi ziyaret edebilirsiniz. Finansevim şubeleri olmayan yerlerde 444 6 379 numaralı telefondan ya da firmanın internet adresinden ulaşabilir ve şartlarınızı belirleyerek hemen ev sahibi olabilirsiniz.

Kişiye Özel Ödeme Seçenekleri

Dünyanın birçok ülkesinde uygulanan tasarrufa dayalı faizsiz sistemin ülkemizdeki en güvenli firması olan Finansevim kişiye özel ödeme seçenekleri, yenilik ve kolaylıklarda sınır tanımayan imkanları ve sağladığı güven ortamı ile Ülkemizde her zaman ilklere imza atıyor. 108 şubesi ile her geçen gün istikrar ile büyümeye devam eden firma küçük taksitler ile ihtiyaçlara sahip olma şansı sunuyor.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM