444 6 379

Denizli’de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Türkiye’de 30 yılı aşkın süredir uygulanan tasarrufa dayalı faizsiz sistem ile özellikle alt ve orta gelirli aileler ihtiyaçlarını karşılamak için bu firmaları tercih ediyor. İnsanların hayatına dokunmak, mutluluklarına ortak olmak amacı ile kurulan firmalardan biri olan Finansevim geçmişten gelen birikimlerini insanların hayallerine giden yolda değerlendirmelerine fırsat olarak sunuyor.

Yoluna Sağlam Adımlar İle Devam Ediyor

Klasik sistem dışına çıkan hem sektörün hem de insanların menfaatine göre yatırım ve ar-ge çalışmaları ile yeni bir yapı oluşturan Finansevim şubeleri yoluna sağlam adımlar ile devam ediyor. Denizli’nin istediğiniz her yerinden evinizi Finansevim yöntemi ile alabilir, teslimat tarihi geldiğinde yapılan ekspertiz sonrasında fon katılımcıları ile birlikte sizi de riske sokacak engel bulunmaması halinde tapunuzu alabilirsiniz.

Herhangi Bir Yatırıma İhtiyacınız Yok

Finansevim fonlarından yararlanmak için peşinatınızın olup olmaması önemli değil, peşinatsız da ev sahibi olabilirsiniz, peşinatı olmayanlarda kendi imkanlarına göre çeşitli kampanyalara katılabilir ancak peşinat vermek sistem içerisinde gerek vade gerekse teslim seçenekleri arasında daha fazla avantaj sağlıyor. Denizli’de ev almak için herhangi bir yatırıma ihtiyacınız yok, sistem içerisinde size en uygun şartları belirleyin ödeme planlarınızı, peşinatlarınızı belirleyerek evinizi alın.

Denizli’de Ev Sahibi Olmak Çok Kolay

Denizli’de yaşamak, geleceğini ve hayallerini Denizli’de gerçekleştirmek ve şekillendirmek isteyen ve bu şehirden ev almak isteyenler Merkezefendi ilçesinde ki Saraylar Mahallesi 2. Ticari Yol Caddesi No 44 adresinde ki şubeyi ziyaret edebilir ya da Finansevim sistemi hakkında 444 6 379 numaralı hattan arayabilirler. Ayrıca firmanın resmi internet adresinden de ulaşarak formu doldurulması halinde firmanın tecrübeli satış elemanları sizi arar ve sistem hakkında merak ettiğiniz tüm soruları cevaplandırır.

Hayallerinize Bir Adım Atın

Denizli kira fiyatları karşısında zorlanıyorsanız düşünmeyin hemen gelin sizde binlerce müşterimiz gibi hayallerinize bir adım atın ve kira öder gibi ev almak fırsatlarından kendi belirlediğiniz şartlarda yararlanın. Finansevim tarafından tamamı ile faizsiz ve vade farkı ödemeden sunulan 3 ayrı modelden biri kesinlikle size göredir.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM