444 6 379

Çorum’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Faizsiz ve kira öder gibi ev almak isteyenler için olanaklar sunan firmalar arasında yılların tecrübe ve deneyimi ile en uygun avantajları sunan Finansevim Türkiye’nin hemen her noktasında bulunan şubelerinde sizleri bekliyor.

Sıfır Faiz İle 240 Aya Kadar Taksit

Tasarrufa dayalı faizsiz erişim konusunda alıcıya hiç bir şekilde sıkıntı yaşatmayan sistemden ev almak isteyenler aylık ödemelerini ve peşinatları kendileri belirliyor. Hiç peşinatsız dahi ev alınabilen sistemde tüketici kanununa göre 36 ay içinde eviniz teslim ediliyor. Artık ev almak çok kolay, özellikle orta ve alt gelir grubunda ki vatandaşların ev sahibi olmasına fırsat sağlayan Finansevim sıfır faiz ile 240 aya kadar taksit seçenekleri de sunuyor.

Ev Sahibi Olmak İsteyenlerin Tercihi Finansevim

İç orta Karadeniz bölgesinin gerek toprak sanayi gerekse imalat sanayide ki gelişim ile en değerli illeri arasına giren Çorum’da ev almak isteyenler son dönemde ki emlak sektöründe ki fiyat artışı karşısında sıkıntı yaşamakta. Özellikle konutlarda yaşanan fiyat artışı karşısında ev sahibi olma hayali kuran alt ve orta gelirli ailelerin tercihi her zaman olduğu gibi yine Finansevim oluyor. Fon katılım bedeli dışında hiçbir şekilde ücret talep etmeyen sistem ile Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes ev sahibi olabilir.

Hayaller Gerçeğe Dönüşüyor

Herhangi bir birikimi olmasa da tasarrufa dayalı sistem ile ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştüren aileler geri ödemelerde ya da peşinat ödemelerinde asla zor durumda bırakılmıyor. Kendi ödeme planları çerçevesinde ev sahibi olanlar Türkiye genelinde olduğu gibi Çorum’da da Finansevim şubeleri ayrıcalıklarını yaşıyor.

Yıllardır Çorumluları Hayalleri İle Buluşturuyor

Çepni Mahallesi İnönü Caddesi No:45 adresinde yıllardır Çorumluları hayalleri ile buluşturan Finansevim şubesi her gün sabah dokuzdan akşam altıya kadar hizmet veriyor. Çorum kira fiyatları ile sıkıntı yaşamak yerine kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorsanız hemen 444 6 379 numaralı telefonu arayın bilgi verelim ya da internet sitemizden bize ulaşın. Amacımız küçük yatırımlar ile büyük hayaller kuran insanımızı hayallerine ulaştırmak.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM