444 63 79
Çalışan Politikamız

İnsan; her işimizin, kararımızın ve davranışımızın odağında. Bu nedenle çalışanlarımızı ve toplumu her zaman ön planda tutuyoruz. Değerlerimizin olduğu gibi, insan kaynakları politikamızın temelini de insan oluşturur.

İnsan kaynakları misyonumuz; şirketimizin vizyon, misyon ve stratejileri doğrultusunda insan kaynakları stratejileri geliştirmek, çalışan verimliliğini artırarak nitelikli, motive, bağlılığı yüksek iş gücü oluşturarak şirketimizin büyümesine katkıda bulunmak ve tüm operasyonlarımızda insan kaynakları sistemlerinin uygulanmasını koordine etmektir.

İnsan kaynakları stratejimiz ise, şirket hedeflerine odaklı, takım halinde bilgi ile çalışan, sürekli gelişen, mutlu, motivasyonu ve bağlılığı yüksek, eğitimli bir insan gücü oluşturmaktır. Şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkelerini yönetim biçimimize yansıtır, bunları vazgeçilmezlerimiz olarak görürüz.

Markamızın geleceğine güvenle ve gururla bakarız . Karşımıza çıkan zorluklara olumlu bakış açısıyla ve “başarabiliriz” diyerek yaklaşırız. Doğruluğa, şeffaflığa ve profesyonelliğe değer veririz. İleri görüşlülük, yenilikçilik ve sürekli gelişim kültürünü teşvik ederiz. Yetki ve sorumluluk sahibiyiz. Başarmak için birlikte çalışırız. İçinde bulunduğumuz topluma Milletimize ve Ülkemize , çevremize olumlu katkıda bulunuruz.

Çalışanlarımızı yarınlara hazırlamak amacı ile her aşamada ve her düzeyde, eğitime önem verir insana yatırım yapmaktan kaçınmayız.

Finansevim’de Çalışma Hayatı

İç İletişim

Çalışanlarımızın şirketimizde yaşanan gelişmelerden zamanında bilgi sahibi olmalarını sağlamak ve departmanlar arası işbirliğini artırmak için iç iletişime büyük önem veriyoruz. yıl içerisinde çalışanlarımızı yönetimimiz ile bir araya getireceğimiz iç iletişim buluşmaları faaliyetlerle, farklı hedef kitlelerdeki çalışanlarımız için yıl boyunca şirket içi bilgi akışı sağlamayı planlıyoruz


Geniş Katılımlı Aktiviteler

Farklı departmanlardaki ve farklı illerdeki çalışanlarımız için yıl boyunca geniş katılımlı aktiviteler düzenliyoruz. Bu aktiviteler ile çalışanlarımızın biraraya gelebilecekleri bir platform oluşturarak aralarındaki iletişim, işbirliği ve takım çalışmasını güçlendirmeyi ve ortak bir sinerji yaratarak birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri bir ortam yaratmayı amaçlıyoruz.

Şirketimiz bünyesinde iş değerleme yapısı bulunmakta, bu sistemin kurgulanması ve yürütülmesinde uluslararası deneyim ve güvenilirliği bulunan Çeşitli sistematikler temelde kurulmaya başlanmıştır.

Şirketimizi geleceğe taşıyabilecek yetkinliklere sahip insan gücünü Finansevim’e kazandırmak için ücret ve bununla ilgili tüm argümanlar, günün piyasa şartları ile kıyaslanmakta ve şirket içine ve uygulamalarına adaptasyon çalışmaları yürütülmektedir. Bu amaçla şirketimizin bu gün itibarı ile sağladığı ücret dışı yan hakların önemli olanlarından bazıları şu şekilde sıralanabilir.

 1. 2 yılı dolduran personellerimize Özel Sağlık Sigortası
 2. Satış primi ve yıl sonu başarı primi
 3. Tüm şube yöneticilerine özel araç tahsisi
 4. Pozisyonların ihtiyaçlarına göre verilen araç, telefon, ferdi kaza ve hayat sigortası
 5. Çeşitli sosyal yardım ödemeleri
 6. Yıllık 2 dönemde verilmek üzere Kıyafet Desteği
 7. Evlenen , doğum yapan , Çalışanlarımıza Şirket Desteği
 8. Şirkette 2 yılını dolduran çalışanlarımıza. Geri ödemeli Faizsiz Taksitli Çalışan Desteği
 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM