444 6 379

Bursa’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Kira ödemeleri maaşın büyük bir kısmının harcanmasına neden olan masraf kalemleri arasında yer almaktadır. Artık kira öderken bir yandan da tasarruf ederek ev sahibi olmak isteyenlere özel fırsatlar var! Siz de Finansevim öncülüğünde Bursa’da kira öder gibi ev sahibi olma fırsattan istifade ederek kısa sürede kendi bütçenize göre bir ev bulabilirsiniz. Bütçeniz dahilinde taksit sayılarının ayarlanmasını da mümkün kılabilirsiniz. Sitenin bu derece güvenilir ve sorunsuz bir alt yapıya sahip olması genel güvenliği maksimize eden detaylar arasında bulunmaktadır.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak Daha Kolay!

Kişilerin kira öder gibi sorunsuz biçimde ev sahibi olması sizin için artık daha kolay bir hal alacaktır. Ayrıca sistemin sizden herhangi bir peşinat ödemesi talep etmemesi de genel verimliliği en yüksek dereceye çıkaran unsurlar arasında bulunmaktadır. Kira öder gibi kendi kazanımınız üzerinden tasarruf yaparak hane sahibi olmak artık eskisinden çok daha kolay!

Finansevim firmasının konusunda uzman olan danışmanları ile iletişime geçerek en nitelikli şekilde durumdan bilgi alabilirsiniz. Bu aşamada nasıl bir ev satın alınması gerektiği ya da hangi unsurlara dikkat edilmesi gerektiği gibi konularda da danışmanlar size yol gösterecektir. Taksit sayısından ödeme koşullarına kadar anında bilgilendirileceksiniz. Sizin memnun kalmanız sitenin temel hedefidir.

En Fazla Kaç Taksit Yapılır?

 • Kişilerin en fazla 360 taksit yapmalarına izin verilmektedir.
 • Kişilerin en kısa süre içerisinde bütçe analizini yaparak aylık en fazla ne kadar ödeme yapabileceklerini tespit etmeleri gerekir.
 • Bu şekilde ne kadar ödeme yapılması gerektiği ve taksit sayılarının belirlenmesi için uygun alt yapı hazırlanacaktır.

Bu sistem sizin için güvenliğin en temel aşamalarından biri olacaktır!

Kişilerin ödeme aşamasında sorunsuz şekilde riayet etmesi gerekir. Bu adımın tamamlanması sonrasında ev sahibi olacaksınız! Bu zor ekonomik koşullarda bir konut sahibi olmak ve bu süreci sadece bir kira öder gibi tamamlamak sizin için en temel olanaklardan bir tanesi olacaktır!

Müşteri Memnuniyeti Ön Planda!

Süreçten tüm müşterilerin en nitelikli şekilde istifade etmesi için sistem özel olarak tasarlanmıştır. Siz de en kısa sürede sistem ile alakalı olumlu olumsuz tüm yorumlarınızı yetkililere bildirebilirsiniz. Bu aşamada sizin memnun olmadığınız ya da şikayette bulunduğunuz konu ile alakalı olarak gerekli olan incelemeler anında tamamlanacaktır. Dilerseniz canlı destek hattı üzerinden dilerseniz de SSS gibi sistemler aracılığı ile firmanın tüm ek bilgilerini alabilirsiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM