Dünya hali zaman gelir maddi sıkıntıya düşebilirsin! Taksitlerinize mola verin ya da yeniden yapılandırıp zora düşmeyin.

Sizi Hemen Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim

Bireysel Tasarruf Finansman Nedir?

Bütçe Belirleme

Örneğin 80.000, 150.000 250.000 TL ya da daha fazlası. Fiyat belirlendikten sonra peşinatınız var ise peşinatlı yoksa peşinatsız modeli seçin.

Vade Seçiminizi Yapın

Gelirinize göre aylık ne kadar taksit ödemek istediğinizi belirleyin.

Tahsisat Tarihini Belirleme

Bu modelimizde tahsisat tarihiniz sözleşme yapıldığı anda sizlere bildirilir. Dönem içerisinde dilerseniz taksitlerinizi ve ödeme planınızı serbestçe yapılandırabilirsiniz.

FİNANSEVİM İLE
NE KADAR TASARRUF ETTİM
Finansevim'in Maliyeti
280.000,00 TL
Faizli Sistemin Maliyeti
1.148.958,00 TL
Kazancınız
868.958,00 TL
Sizi Arayalım
*Bu tutar üzerine seçtiğiniz ürün tipi ve ayın kampanyalarına göre indirim yansıtılmaktadır.

Almak istediğiniz evin tasarruf finansman tutarına karar verin. Tutar belirlendikten sonra peşinatınız var ise peşinatlı yoksa peşinatsız bir seçeneği belirleyin. Sıra taksitlerinize geldi, aylık ne kadar taksit ödemek istediğinizi siz belirtin. Sonrasında karşılıklı yasal güvencelere dayalı sözleşmemizi imzalayabiliriz. Ailemize hoş geldiniz.

Bu modelimizde tahsisat tarihiniz sözleşme yapıldığı anda sizlere bildirilir. Dönem içerisinde taksitlerinizi ve ödeme planınızı serbestçe yapılandırabilirsiniz.

Tahsisattan önce ve sonra tüm taksit ödemeleriniz sabittir. Dilerseniz, tüm borcunuzu erken kapatabilir, yeni modellerimizden tekrar yararlanabilirsiniz. Yine dilerseniz, taksit ödemeleriniz sırasında mola verebilir, dilediğinizde ödemelere devam edebilirsiniz.

ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Hemen Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara