444 6 379

Bir Evin Olsun İstiyorsan Ne Yapman Gerekiyor?

Emlak sektörü ve ev çeşitliliği bakımından çok katlı bina yapımı, tripleks, dubleks, kat karşılığı ve müstakil gibi birçok ev ve türevleri bina yapıları son yıllarda varlığını artırarak devam ettirmektedir. Kiracı sıfatıyla birçok insan mali gücü doğrultusun adım atamamakta ev alma hayali sadece akıllarda yer eden bir proje hali ile kalmaktadır. Ekonomik dar boğaz ve hayat pahalılığı kimi aileler için sadece yaşama hakkı ile bile olsa barınma ihtiyacını karşılama yeterliliği ile kalmıştır. Lüks gibi görülen konut sahibi olma düşüncesi, tüketim toplumlarında zorlu sürecini devam ettirmektedir. Bir evin olsun istiyorsan ne yapman gerekiyor? Sorusu tüketim odakları ve ev alıcıları içi çok önem arz etmektedir. Çünkü konut sahibi olmayı istemek beraberinde sorumluluk gerektiren, kişinin kendi sosyal yapısını ve mali gücünü, ödeme taksit seçeneği ve bu güce sahip olma yetisi bakımından son derece bilinmesi gereken ve önlem alınması gereken unsurlardandır.

Finansevim gibi faizsiz sıfır kredi ile ev sahibi olmak toplum için öngörüsü yüksek ve başarı kaydı hayli gelişmiş bir ekonomik yapıdır. Destekleme politikaları ve devlet yardımları ve konut politikaları ile toplum ev sahibi olma gereksinimi karşılamaktadır. Bir hayli başarılı olan bütçe politikaları ile bu sosyal destek projeleri mali ölçüde, yardım ve ihtiyaç karşılamada yetkili mercilerce proje halini almıştır.

Ev sahibi olmak isteyen ve ekonomik tüm birikimini bu yönde harcamak isteyen herkes; önce kendini tanımalı, aile sosyal ve toplumsal beklentilerini gözden geçirmeli, para birikimini yeterli oranda ayırtıp, piyasa yoklaması yaparak; firma proje ve iktisat politikalarını maliyet esasına dayandırmalıdır. Önemli olan piyasanın ne kadar pahalı oluşu değil; ev almak isteyen bireylerin alım gücünün yeterli olup olmadığıdır. Ev alma aşamaları tek tek kontrol edilmeli, bina yapı ve yaşı, zemin özellikleri ve hasarlı olup olmaması, güvenilir kaynak araştırması ve uzman gözü tahlili, gibi birçok özellik bilgiyi kullanma ışığında araştırılmalı, Finansevim iletişim hizmetleri sonuna kadar kullanılmalıdır.

Banka araştırmaları yapılarak aralarında karşılaştırma yapılmalı, mali olarak en cazip olanı tercih edilmelidir. Tercih edilen bankalara, itibarın zorda kalmadıkça edilmemesidir. Çünkü neredeyse bir ev fiyat kadar kâr marjı sağlayan ve her geçen gün alıcılarından para akıtan sistem finans araçlar normal vatandaşın altından kalkamayacağı bir ekonomi savaş alanı haline gelmiştir. Tüketimin ve kapitalizmin savaş halinde olduğu bedelini vatandaşın ödediği bir sistemde kredili borç eşiğine girmek müşteriler için son derece tehlikeli ve ekonomik çöküşün habercisidir.

  Finansevim faizsiz taksit seçenekleri ile konut sahibi olmak isteyen herkese rahat nefes aldırmış, sosyal devletin sağladığı en iyi destek politikalarındandır. Özel ya da kamu odaklı tüketici dengesini korumak isteyen her mekanizma, Finansevim gibi alıcısının faydasını düşünmeli, müşteriler de ev alırken mutlaka kampanya ve bilmesi gereken tüm soru –cevap unsurlarının analizini yapmalı hızlı bir şekilde işe koyulmalıdır. Adım atarken en önemli süreç karşılıklı güven ve anlayışa dayalı ekonomik taksit dağılımını doğrudan ve kaliteli bir şekilde yürütmektir.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM