444 6 379

Batman’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Herkesin hayallerinden birisi kendi evinde oturmaktır. Özellikle bizim kültürümüzde ev sahibi olmanın kendimizi daha garanti altına almak olarak düşünülür. Çünkü kira olarak oturulan evi hep geçici bir düzen olarak düşünülmesi yerleşimin gerçekleşmesi amacıyla ev sahibi olunmak istenir. Ev sahibi olmak için de uygun evler araştırılır. Ev almak içi olan yöntemler öğrenilir ki bu yöntemler arasında en güven veren ve avantajlı olanı Finansevim başvurusu yaparak ev almaktır.

Batman’da Yaşam

Güney Doğu Anadolu’da bulunan şehrimiz devlet yatırımlarının giderek artığı şehirlerimizden biridir. Ayrıca Türkiye’nin petrol çıkartılan yer olduğu için sanayi anlamında gelişmeleri içerisinde barındırır. Petrol ile alakalı faaliyetlerde çalışanların tercih ettiği Batman şehri yaşamak içi barınma ihtiyacının karşılaması gerekir. Bu ihtiyaçlar için ya kira vererek evde oturulur ya da kendi evinizde daha rahat oturuşunuz. Memleketi Batman olan ya da Batman’da yaşamak isteyenler bu süreçte kendi evlerine sahip olabilirler.

Batman’da Ev Almak

Herkesin hayali kira ödemek değildir elbette. Kira yerine kendi evinde oturmak ister çoğu kişi. Yalnız ekonomik durumun el vermemesi gibi sebepler bizim bu hayali hep ertelememize neden olur. Oysa hayalleri ertelemek için hayat gerçekten kısa. Her seferinde emeklilik hayali olarak görülen ev satın almak çok daha yakın tarihte de gerçekleşebilir. Batman’da ev almak için ise artık yöntemler daha kolay. Finansevim evinizin ödemesini kira öder gibi ayarlıyor. Böylece ödediğiniz kira miktarını kendi evinize yatırmış olursunuz.

Kendi Evinize Ödeme Yapın

Batman’da kira fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız takdirinde dilediğiniz ev için satın almayı gerçekleştirebilirsiniz. Normalde kiraya ödediğiniz bedeli kendi evinize yatırarak ödemelerinizi kalıcı hale getirmiş olursunuz. Kira öder gibi ev almak için Finansevim’e başvurmak yararlı bir adım olarak görme doğru olacaktır.

Batman Finansevim Şubesi

Hizmet vermekten memnun olan çalışanlarımız sayesinde güler yüzle sorularınızın cevaplarını bulursunuz. Finasevim şubeleri içerisinde Batman şubemiz Pınarbaşı Mah. Diyarbakır Cad. Turgut Özal Bulv. Öğretmen Evi Karşısı Orhan Apt. No:239 Merkez / Batman adresinde bulunur.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM