444 6 379
Başkanın Mesajı

Finansevim; Türkiye’ de gayrimenkul ve araba almak isteyen kişi veya kurumların faiz, vade farkı veya ek maliyetler ödemeden ihtiyaçlarını karşıladığı sistemdir.  Avrupa’ da uzun yıllardır uygulanan, ülkemizde de tasarrufa dayalı faizsiz sistemler olarak 30 yılı aşkın süredir var olan bu model ile kişiler faizsiz olarak ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar.

Finansevim Yönetim Kurulu Başkanı
Serdar KOLO

Finansevim olarak işimize başlarken; ülkemizin en yenilikçi tasarrufa dayalı finans kurumu olmayı ve evim, arabam olsun diyen milyonlarca insanın hayatına dokunmayı, mutluluklarına ortak olmayı amaçladık. Bu gayede ilerlerken geçmişten gelen birikimlerimizle insanımızın hayallerine giden yolu kolaylaştırmak için ciddi yatırımlar ve ar-ge çalışmaları gerçekleştirdik. Sektörümüzde klasikleşen sistemlerin aksine gerek sektörümüzün gerekse müşterimizin menfaatine yeni bir sistem yapısı oluşturduk.

Tasarruf Modellerimizi yapmış olduğumuz ar-ge çalışmaları neticesinde insanımızın hizmetine sunuyoruz.

Çıkmış olduğumuz bu yolda, hizmete sunduğumuz yeni tasarruf sistemleri ile sürdürülebilir bir  sistem yapısıyla yolumuza sağlam adımlarla devam edeceğiz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM