444 6 379

Artan Ödemeli Kredi ile Borçlarınızdan Daha Hızlı Kurtulun

Artan ödemeli kredi sayesinde çok daha düşük miktarlar da taksit ödeyebilir ve ödeme tutarlarınızı da kademeli olarak arttırabilirsiniz. Artan ödemeli kredi genellikle konut kredisi müşterileri tarafından çok fazla tercih edilse de 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler için de çok sık kullanılır.

Sabit ödemeler de kullanılan konut kredilerinde bankalar kendi fiyat politikalarını uygulayarak ödeme planı hazırlamıştır. Konut kredisi sabit de kalsa enflasyon oranlarında meydana gelen artıştan dolayı aylık gelir de artar. Bundan dolayı ilerleyen zamanlarda daha yüksek gelir bekleyen kişilerin artan krediyi tercih etmesinden dolayı kullanacakları kredi tutarına ulaşmasını sağlar. Bu kısım da dikkat edilmesi gereken ise tüm hane halkının gelirini dikkate almak olacaktır.

Artan ödemeli krediler de yıllık artış oranı ve taksitlerinizin ne kadar sıklıkta olması gerektiğine siz karar verebilirsiniz. Artan ödemeli krediler de borç ödenirken bunu faiz artışı ile karşılamanız ne yazık ki mümkün değil. Faiz oranları kullanılan her bir krediye göre farklılık gösterir.

Artan Ödemeleri Kredi Avantajları Ve Özellikleri

Artan ödemeli kredileri her vatandaş için uygun olup sabit faizlidir. Ödemeler belirlenen vade sonuna kadar artar. Artış olan dönemleri ve oranlarını müşteriler belirler. Genellikle kişilerin gelirlerine bağlı olarak belirlenir.

Artan ödemeli olan krediler yıllık gelirinde düzenli olarak artışı olan ve işe yeni başlayan, yeni iş kurup düzenli geliri olan ve aylık gelirinde artış yaşayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir kredi yöntemidir. Ancak burada sizin geliriniz ön plana çıkacağı için kendinizi bu konuda garanti altına almanız da fayda var.

Artan Ödemeler de Ödeme Planını Belirleme

Artan kredili ödemeler de ödeme tutarları her ay yükselir. Ana para ödemesi ilk ödemeler de daha az olacağı için ödenecek faiz tutarı da daha fazla olacaktır. Artan kredi ödemeleri genellikle pek önerilen bir durum değildir. Maliyetli olan bir kredi türüdür.

Kredi ödemelerin de bankalar sizin için bir ödeme planı oluşturur. İster bu ödeme planını kendiniz kullanabilir isterseniz de bütçenize uygun olan planı kendiniz hazırlayabilirsiniz. Ödeme planı oluşturmanız da kredi başlangıç tutarı ve artış oranını belirlemeniz yeterli olacaktır. 180 aya kadar olan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Erken ödeme olduğu zaman kanunlar kapsamında kredinin kalan vadesi 36 ay ve altında kalıyorsa erken ödenen tutarın %1 kısmı erken ödeme olarak alınır.

Finansevim olarak konut kredisi ve artan ödemeli kredi gibi fırsatlara bulaşmadan faizsiz, kredisiz ev sahibi yapmaktayız. Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmaktır.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM