444 6 379

Araba Kampanyaları 2019 – Finansevim’den Faizsiz Destek

İnsanların yaşadıkları çağlar yeni ihtiyaçların doğmasına yol açmaktadır. Bilindiği üzere ulaşım, çağımızın gerekliliklerinin başında yer almaktadır. Araba satın almak ise ulaşım sorununun en kesin çözüm yollarından biridir. Araç sahipleri istedikleri yerlere istedikleri saatlerde rahat bir şekilde gidebilmektedir. Özellikle sağlık sorunlarında araç sahibi olmak büyük bir avantaj yaratmaktadır. Fakat araba almanın önünde özellikle maddi açılardan engeller bulunmaktadır. Maddi birikimi olmayanlar ve yüksek faiz ödemleri ile kredi çekmek istemeyenler araba almak hayallerini ertelemektedir. Ancak artık hayallerinizi ertelemek zorunda değilsiniz. Çünkü ev alımlarında olduğu gibi faizsiz peşinatsız araba almak da mümkündür.

Faizsiz Araba Alımı

Katılımcılar için faizsiz araba almak tasarrufa dayalı sistemler sayesinde mümkün olmaktadır. Sistemler gereği herkes öncelikle hangi özelliklerle ve fiyat aralıklarında bir araba sahibi olmak istediğini belirtmektedir. Sonrasında ise aylık ödeme güçleri belirlenmektedir. Aylık olarak yapılacak ödemelere göre ise son aşama olan gruplar oluşturulmaktadır. Grupların ortaya çıkarılmasının hemen sonrasında çekilişler yapılmaktadır. Katılımcılar çekiliş sıralarına göre arabalarını anında alabilmektedir. Üstelik araç alımlarında Türkiye’nin neresinde ikamet edildiği ya da aracın nerede olduğu fark etmemektedir. Firma, bu alanda müşterileri için en geniş olanakların kullanımını garantilemektedir. Üstelik alımlar esnasında ilk belirlenen kıstasların %100 oranında uyulmasına da maksimum özen gösterilmektedir. Bu da müşteri memnuniyetini artırmaktadır.

İstediğiniz Aracı Taksitle Alın!

Taksitle araba almak denince birkaç yıla kadar akıllara taşıt kredilerinin taksitleri gelmekteydi. Fakat kredi demek faiz anlamına da gelmektedir. Yani kredi taksitlerinin ödemeleri anaparaların daha üzerinde geri ödemeler yapmak demektir. Faizsiz sistemler isminde de belli olduğu üzere bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Bireyler ödemelerinde vadelerin uzamasına karşın herhangi bir ek ödeme, ara ödeme ya da faiz talebi ile karşı karşıya kalmamaktadır. Üstelik tercih eden katılımcılar vadelerinden önce ödemelerini tamamlayabilmemledir. Bunun için yetkililerle irtibat kurarak ödeme planlarının düzenlemesi gerekmektedir. Son olarak bir araç alımından sonra yenisinin alımı da mümkündür. Yani alımlar konusunda sistemde bir sınırlandırma yapılmamaktadır.

Hangi Arabalar İçin Faizsiz Destek Verilir?

Faizsiz sistemlerde var olan araba kampanyaları 2019 yılı içerisinde güncellenmiştir. Böylelikle katılımcılar fark etmeksizin hayallerinde kurdukları arabalara sahip olabilmektedir. pek çok insan ekonomik bir araba isterken spor ya da farklı türlerden araba isteyenler de yol değildir. Hangi türden olursa olsun araç alımları için sistemlerin kullanımı mümkünüdür. Üstelik sistem kullanımları araçların ikinci el olmasını şart olarak öne sürmemektedir. Katılımcılar sözleşme sırasında belirttikleri özelliklere sıfır araç vurgusunu da yapabilmektedir. Böylelikle istenen araçların temini mümkün olmaktadır. Sözleşmeler esnasında araçların renginden istenen diğer özelliklerine kadar olan detayların belirtilmesi de çok önemlidir. Bu alanda maksimum bilgilendirme için sitede bulunan çağrı merkezlerine bağlanmak ve şubelere gitmek opsiyonları önerilmektedir.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM