Kim araba sahibi olmak istemez ki? Yepyeni döşemeler, son model araç içi donanım, en son teknoloji, konfor, tasarım, güvenlik, mükemmel yol tutuş…

Araba almak isteyenler, sıfır ya da ikinci el araç kampanyalarını incelemeye devam ediyor. Yüksek fiyatlar, araç kredisi koşulları ve faiz oranları araç sahibi olmak isteyenleri kaygılandırabiliyor. Finansevim’in Araba Tasarruf Finansman kampanyaları ile kaygıya yer yok! Faizsiz araba kampanyaları ve gelecek güzel günlere doğru uzanan yollar. Korkmadan hayal kurabilirsiniz.

Finansevim tasarruf finansman modelleri sizi kaygıya yer bırakmadan, kredi kullanmadan sıfır model ya da ikinci el araç sahibi yapıyor. Bunun için 2021 araba kampanyalarını incelemeniz, yaşam kalitenize ve bütçenize en uygun araba modelini belirlemeniz yeterli. Gerisi Finansevim Tasarruf ayrıcalıklarıyla sunulan 2021 araç kampanyalarının işi.

Finansevim ile Peşinatsız Taksitli Araç Kampanyaları 

Araç sahibi olmanıza kolaylıkla ve güvenle imkan tanıyan tasarruf finansman güvenceniz Finansevim, hayalinizdeki yollara çıkmak için sizi şubelerine bekliyor. Kolay ödeme koşulları ile zahmetsizce araba sahibi olmak, son derece güvenilir ve yasal yollarla mümkün. Finansevim tarafından sunulan bu sistem ile birlikte tercih edeceğiniz tasarruf yöntemi sayesinde oldukça kolay bir şekilde araba satın alabilirsiniz.

Finansevim sayesinde kendi bütçenize uygun taksitlerle peşinatsız ya da peşinatlı bir ödeme gerçekleştirebilir, Türkiye’nin her yerinden araç satın alabilirsiniz. Tasarruf Finansman Kanunu’na uygun ve güvenilir tasarruf finansman modelleri sunan Finansevim ayrıcalıklarıyla 2021 Araç Kampanyalarını incelemeniz, hayallerinize doğru direksiyonu kırmanızı sağlayacaktır.

Söz konusu araç kampanyaları sayesinde araç sahipleri taksit miktarlarını kendileri belirler. Böylece kendi bütçelerine uygun olarak ödemelerini yapabilirler.

Tasarruf finansman sözleşmesi ile Finansevim’in tasarruf finansman organizasyonuna dahil olanlar 12 aydan 360 aya kadar varan taksit seçenekleri ile ödeme planlarını kendileri belirler. Bu sayede araba almak isteyen tüketiciler kendilerini ve bütçelerini ayarlayarak araç sahibi olma imkanı kazanır.

Faizsiz Araba Kampanyaları 

Otomotiv şirketleri sıfır arabalarının fiyatlarını güncellemeyi bitirdi. Artık 2021 model araba satın almak isteyen tüketiciler, ancak yıl içinde bölgesel olarak ve firmalar özelinde değişiklik gösteren özel fiyat indirimlerinden yararlanmayı bekleyebilir.

Peşin ödeme gücüne sahip olmayan tüketiciler, araba satın alırken uzun kredi vadeleri ve her geçen ay ödemesi güçleşen yüksek faiz oranlarından da çekiniyor. Türkiye'de satış yapan markaların 2021 yılı liste fiyatları, araba sahibi olmak isteyen tüketicilerin gözünü korkutabiliyor.

Finansevim’in araba satın almak isteyen tüketicilere 2021 Araba Kampanyalarıyla birlikte müjdesi var: Artık araba almak için sadece arzu ettiğiniz modeli belirleyin yeter! Ucuza kaçmadan, hayallerinize sınır koymadan, liste liste araştırıp kapı kapı dolaşıp en uygun ödeme seçeneklerini hesaplamadan Finansevim şubelerine gelmeniz yeterli. Alanında deneyim sahibi uzmanlarımız ile birlikte belirlediğiniz modeli, ödeyebileceğiniz taksit miktarını ve vade süresini faizsiz finansman ihtiyaçlarına göre belirleyip bize ulaşın!

Avantajlı ödeme seçenekleriyle araba alma imkanı sunan Finansevim, araba satın almak isteyenler için en doğru ve güvenilir adres! Henüz bir Finansevim yetkilisiyle görüşmediyseniz daha fazla vakit kaybetmeyin ve hayalini kurduğunuz aracınıza sahip olmayı ertelemeyin.

 Araç kampanyalarımız sayesinde araba sahibi olmak isteyen tüketiciler, rahatlıkla ödeme kanallarını kullanarak kendilerine ait bir ödeme planı çıkartabilirler. Bunun için ilk olarak yapılması gereken sadece kendinize ait bütçeyi belirlemek. Arzu ettiğiniz araba için kendinize ait tasarruf finansman ihtiyaç tutarını belirledikten sonra peşinatlı veya peşinatsız olan modellerden bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Sunulan kampanyalar arasında araba satın almak isteyenler için bir de çok cazip bir seçenek var. Finansevim şubelerinden birinde yapacağınız görüşme sayesinde detaylarını öğrenebileceğiniz bu araç kampanyasında kendi vadenizi dilediğiniz gibi kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece ödemek istediğiniz taksit tutarınızı siz saptayıp teklif sunuyorsunuz. Dilerseniz dönem içerisinde ödeme zorluğu yaşamanız halinde yapılandırma da talep edebilirsiniz.

Araç kampanyalarından haberdar olmak ve Finansevim ile ilgili sorularınız için bize Müşteri İletişim Merkezimiz üzerinden veya internet sayfamızda yer alan formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.