444 6 379

Antalya’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Antalya Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biridir. Torosların karşısına kuruşmuş deniz şehri Antalya ayriyeten Türkiye’nin de en büyük şehirlerinden biridir nüfusu dolayısıyla. Farklı alanlarda güzelliklerini barındırması şehirde yaşamak isteyenler için cazibe noktası haline getiriyor. Bu cazibe noktasında yaşamanın birçok farklı avantajları barındırdığı için ev sahibi olmak isteyenlerin adresi olarak Antalya gösteriliyor.

Antalya’da Ev Almak

Antalya yaşam için tercih edilen şehirlerden biri olurken ev almak isteyenler ellerindeki birikimin fazla olmamasından dolayı bu durumu hayal olarak görüyorlar. Birçok insan günümüz şartlarından dolayı kiraya ödediği ücret dışında giderleriyle pek fazla bütçe ayıramıyorlar. Kirada oturdukça ne birikim ne de ev alımı gerçekleşebiliyor. Antalya’da ev almak bu sebeple uzak bir hayal olarak görülebiliyor. Oysa tüm bu durum karşısında Finansevim ev sahibi olmak isteyenlere bu durumda yardımcı oluyor. Kendi evinize kira öder gibi sahip oluyorsunuz.

Antalya’da Yaşam

Türkiye’nin cenneti sayılan Antalya doğal güzellikleri içerisinde barındırmasıyla tercih edilen şehirlerin arasında yer alır. Turizmin de başkenti sayılan şehirde Akdeniz’i mavisi ile Torosların yeşilliği sayesinde huzurlu bir yaşam sürülür. Yüksek da ve serin denizlerin manzarası sayesinde her gün daha ferah uyanmayı elde edersiniz.

Antalya’da Evler

Çeşitli özelliklerde bulabileceğiniz Antalya evleri daireden villaya kadar çeşit seçenekleri vardır. Bu yaşanabilir şehirde ev almak için Finansevim sayesinde kira öder gibi ev almak özelliğinden yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz eve sahip olmak ise çok daha kolay şekilde gerçekleştiği için Antalya’da ev sahibi olabilirsiniz. Bunun için Antalya kira fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak yeterli olacaktır. Her ay ödediğiniz kira bedelinin sonunda bu mükemmel şehirde ev sahibi olabilirsiniz.

Antalya Finansevim Şube

İsterseniz oturum amacıyla isterseniz de yatırım amacıyla satın almak istediğiniz evi büyük bir birikiminiz olmasa da kavuşabilirsiniz. Antalya Muratpaşa’da bulunan Finansevim şubeleri üzerinden gerekli bilgileri almanız takdirinde hayalleriniz bir adım daha yakın olur. Etiler Mah. Adnan Menderes Bulv. Semerkant Apt. No:1 Muratpaşa / Antalya adresli şubemize ziyaret ederek gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM