444 6 379

Ankara’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Ankara gibi büyük bir şehirde sorunsuz bir şekilde ekonomik manada sıkıntıya düşmemek için uygun alt yapı hazırlanmıştır. Finansevim firması sizin için sorunsuz bir alt yapı oluşturmuştur. Ankara’da kira öder gibi ev sahibi olmak hem de direkt olarak araba gibi araçlar satın alma aşamasında sorunsuz bir destek verilmektedir. Ankara ‘da dilediğiniz gibi satın alım adımını tamamlamak için uygun semt ve bütçe analizinize uygun satın alım adımını tamamlayabilirisiniz. Kazanım elde etmek sizin için tasarruflar ile daha sorunsuz ve nitelikli bir hal alacaktır.

Peşinat Ödeme Zorunluluğu Var Mı?

 • Size sunulan ödeme planı üzerinden aylık olarak kira ödemelerini tamamlar gibi ev sahibi olabilirsiniz.
 • Kendi aylık gelirinize uygun bir ödeme planı hazırlayarak süreci ekonomik durumunuza zarar vermeden atlatabilirsiniz.
 • Bu aşamada peşinat ödeme husus da sıklıkla dile getirilmektedir. Kişilerin peşinat ödeme zorunluluğu kesinlikle yoktur.

Finansevim sisteminden sorunsuz şekilde istifade edilmesi ve her bütçeye hitap eden bir alt yapının hazırlanması için çaba sarf edilmiştir. Bu noktada bütçe seviyeniz ne olursa olsun aylık kazancınızın bir kısmını ayırarak ev ya da araba satın alma fırsatına siz de bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Taksit Sayısı En Fazla Ne Olabilir?

Kişilerin ev satın alırken en az 12 takside böldürme hakları bulunmaktadır. En fazla taksit sayısı ise 360 olarak belirlenmiştir. Finansevim sizin için yüksek verimliliğin en yeni adreslerinden bir tanesi olacaktır. Bu aşamada kaç takside bölüneceği ya da ödemelerin nasıl bir düzende tamamlanacağı gibi hususlar tam manası ile sizin isteklerinize uygun düzenlenir.

Daha Önce Ev Alan Kişiler Memnun Mu?

Finansevim sisteminden faydalanarak daha öncesinde ev ya da araba alan kişilerin ne derece memnun oldukları yaptıkları yorumlardan da net şekilde anlaşılıyor. Hızlı ve sorunsuz bir erişim adımının tamamlanması için en doğru noktada bulunuyorsunuz. Bu aşamada satın alım ve ödeme süreçleri ile alakalı yorumlarınızı bildirebilirsiniz.

Danışmanlardan Bilgi Alın!

Firmanın uzman danışmanlarından bilgi alarak sorunsuz bir şekilde süreci devam ettirebilirsiniz. Bu aşlamada hangi semtte ve kaç taksitle satın alım yapmanın sizin bütçeniz için daha uygun olacağı hakkında da veri sahibi olabilirsiniz. Konunun uzmanı olan bu danışmanlardan bilgi almak için herhangi bir ödeme yapmanız da gerekmeyecektir. Hızlı ve güvenilir bir erişimin sonrasında aylık minvalde yaptığınız tasarruf üzerinden gayrimenkul sahibi olmak artık daha kolay!

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM