444 6 379

Adıyaman’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Ev sahibi olabilmek birçok kişinin hayalleri arasında yer alır. Kendine ait bir evde sıkıntı çekmeden oturmak insanların hayalidir. Gelirin gider olması sebebiyle ayrılan bütçe ise birikim oluşmasında çok uzun zamanlar alır. Bu uzun zaman içerisinde de ev sahibi olabilmek ise hayal olarak gözükür. Oysa bu durumda birikim konusunda zorluk çekenlere Finansevim ayrı bir ayrıcalık sunuyor. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşların alım gücünde yardımcı olan kuruluş birikim için koyduğunuz bütçe ile ev sahibi olmanızı amaçlıyor. Bu bütçe kira bedeli kadar olup vadesi olmayan bir seçenektir.

Adıyaman’da Ev Almak

Adıyaman’da yaşamak isteyenlerin düşündüğü ve kira ödemek istemeyenler ev almak istiyorlar. Ev almak için ise ellerinde yeterli derece birikim olmamasından dolayı bu durumdan vazgeçmek isteyebiliyorlar. Oysa ev sahibi olurken Finansevim sayesinde kiraya ödedikleri bedeli kendi evlerine ödüyorlar.

Adıyaman Ev Fiyatları

Dairelerin genişliklerine göre fiyat değişimi gösteren Adıyaman’daki evlere sahip olarak hayaliniz olan evde oturumunuzu gerçekleştirirsiniz. Ailenizin ihtiyaçlarını da göze alarak Adıyaman’da ev almak girişiminin ilk adımını gerçekleştirmiş olursunuz.

Adıyaman’da Herkes Ev Sahibi Olabilir

Nemrudun şehri Adıyaman yaşamın sürülebilmesi için uygun bir yerdir. Bu şehirde yaşamın gösterilebilmesi için temel barınım ihtiyacı bir evde yaşayarak gerçekleşir. Oturacağınız evin size ait olabilmesi ise artık çok kolay. Kira öder gibi ev almak için Finansevim’in sağladığı fonlardan yararlanabilirsiniz. Bu sayede normalde de ödediğiniz kira bedeli cebinizden çıkarken aslında taksit taksit kendi evinizin fiyatını ödemiş olursunuz. Böylelikle ev satın almak için ayıracağınız bütçe Adıyaman kira fiyatları kadar olmuş olur.

Adıyaman Finansevim Şubesi

Finansevim şubeleri Türkiye’nin birçok farklı noktasında vardır. Bu şubelerin olduğu şehirlerimizden birisi de Adıyaman’dır. Adıyaman’da ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar isterlerse yatırım isterlerse oturum amaçlı olsun evlerine kira öder gibi sahip olurlar. Ayrıntılı bilgi öğrenilmesi için Adıyaman Merkez’de bulunan şubemize ziyaret edebilir ve dilerseniz satın alınmasını istediğiniz ev için işlemleri başlatabiliriz. Haftanın tüm günleri saat 09:00-18:00 arası çalışanlarımızdan gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Mehmet Akif Mahallesi Atatürk Bulvarı No:281 adresli şubemize bekleriz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM