444 6 379

Adım Adım Faizsiz ve Peşinatsız Ev Alma Rehberi

Barınma ihtiyacı özellikle dar gelirli aileleri ve eğitim, iş dolayısıyla başka kentlere taşınmak zorunda olan hizmet ve öğrenci kitlesi için zorunluluk haline gelmiş; her yıl bu gereklilik katlanarak artış göstermiştir.Ev fiyatlarının yükselişe geçtiği, kira ödeme zorluğu ve konut alma güçlüğünün etkisini geniş ölçüde gösterdiği kapitalist bir çağda, mali ölçekte isteklerin yerine getirilmesi adeta kredi ödemeleri ve finansal desteklere dayandırılmaktadır. Küçük mecralarda babadan kalan taşınmazlarla hayvancılık, tarım gibi geçinme kaynakları ile hayata tutunmaya, ayaklarının üstünde durmaya çalışan bir sosyal varlık tabakasının var olmasının yanında; kentsel büyüklük ve geniş ölçekte ticari mekanizmaların ve tüketim merkezlerinin en büyük sorunudur, ev ve barınma ihtiyacı.

Bu yüzden en çok mesken arayışları kalabalık ve büyük kentlerde sorun oluşturmakta giderek artan nüfus karşısında kentsel kayma ve şehir nüfusunun konut yetersizliği ve arayışı problemleri artmaktadır. Konut evi kalitesi ve ev dokusunun hangi malzemeden yapıldığı sorunu, mecra hakkı ve yapı dokunulmazlığı gibi problem varlığı artarak devam etmiştir. Finansevim faizsiz ve peşinatsız ev alma yöntemi ile bir nebze bu sorunları çözmekte, kent tabakası ve ihtiyaç duyan her müşteriye çare mekanizması olmuştur.

Çalışma potansiyelinin ve işbaşına ödenen gelir paftasını düşünürsek; kira bile olsa sömürü aracı kira bedeli maaşın büyük çoğunluğunu sünger gibi içine çekmekte; diğer temel ihtiyaçlar ve para gücü haznesini zayıflatmaktadır. Atıl ekonomi içinde temel tüketim alanları dışında kira ödemesi altında, iş gücü hacminin mali yansıması olan maaş ücretlerinin ödeme planına katılması,  kiracılar için zorlanacakları, sabırla konut sahibi olma anını bekleyecekleri sorunsal olgu ve aşamalardır.

Ev alma isteği ve tutkusu tüm kiracılar ve yeni ev alma heyecanı taşıyan herkes için aynı duygu rejimini ve büyüklüğünü taşımaktadır. Önemli olan Finansevim gibi firmaların, sağlam öneri ve kalıcı çözümleri ile müşteriye sundukları kalıcı çözümler, finansal desek politikalarıdır.

Aile bireyleri, komşular ve dostlar; tüm kazanımlarınıza, ev ya da araba varlığınıza mutlu olabilecek, sevevinecek herkes Finansevim faizsiz ve peşinatsız ev alma yöntemlerine, adım adım faizsiz ve peşinatsız ev alma rehberine ve reklam çalışmalarına şahit olacak, onlar da bu hizmetin içinde yer almak isteyeceklerdir.

Kendi kazanımlarının, ödeme gücünün ve taksitle ev alma yöntem inceliğinin farkında olmak, kendinin ne istediğinin bilincinde olmak atılacak en büyük ve önemli adımlardandır. Taksitle ev alma yöntemi birikim dâhilinde yapılacak en doğru şeydir. Çünkü kredi ödemek ve bir ev maliyeti kadar faiz ödemek akıl dâhilinde yapılabilecek mantıklı bir karar seçeneği değildir. Finansevim sunduğu sosyal ölçekli destekleri ile önce ne yapılacağına karar vermek, bütçe kotasını belirlemek ve birikim hesabı yapmak, alınacak ev tipine karar vermek sırası ile aşama aşama ev almak isteyen herkesçe atılan adımlar olarak kaydedilmiştir.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM