444 6 379

Adana’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Kredi çekmeden Adana’da kira öder gibi ev sahibi olmanın mümkün olmadığını mı düşünüyorsunuz? Yanılıyorsunuz! En kısa sürede Finansevim aracılığı ile kısa bir süre içerisinde ev sahibi olma imkanını yakalamak sizin için en doğru tercih olacaktır. Banka kredilerinin faiz oranlarını takip etmenize artık gerek yok. Faiz olmadan ve kredi çekmeden direkt olarak konut sahibi olmak sizin için en kolay halini alacaktır.

Harika bir ödeme planı oluşturduktan sonra kira masrafından kurtularak artık kendi evinize yatırım yapma imkanını elde edeceksiniz. Bu sistem kişileri konut sahibi olmak adına zorunlu bir tasarrufa da yönlendirmektedir. Düşük bütçeli kişilerden geniş ekonomik olanakları olan kişilere kadar ev sahibi olmak Finansevim firması sayesinde artık daha kolay ve verimli biri hal alacaktır!

Ödeme Planlarını Kendi Bütçenize Göre Ayarlayın!

Kişilerin ödeme planlarında 12 aydan 360 aya kadar geniş bir takvimden faydalanma hakları vardır.

 • Ödeme planına nasıl bütçe ayırmanız gerektiği ile alakalı kendi denetlemelerinizi yapmalı ve ödeme kapasitenize göre süreci belirlemelisiniz.
 • Bu şekilde her bütçeye hitap eden bir yapının oluşturulduğu da daha net şekilde görülmektedir.
 • Harika bir sistemden istifade edebilmek için en doğru noktada bulunuyorsunuz!

Ödeme planlarında aksaklık yaşanmadan gerekli adımların tamamlanmasının sonrasında maddi bakımdan sıkıntıya düşmeden ödeme adımlarını tamamlama fırsatını yakalayabilirsiniz.

Peşinat Gerekli Midir?

Ev sahibi olmak adına yaptığınız bu girişimde firma sizden herhangi bir peşinat talep etmeyecektir. Bunun tam tersine elinde herhangi bir birikimi olmayan kişilerin dahi anında gerekli olan tüm incelemeleri tamamlaması için uygun alt yapı hazırlanmıştır. Kısa sürede peşinat ya da kredi gibi detaylar ile uğraşmadan kendi bütçenize en uygun şekilde gerekli olan başvurunuzu yapabilirsiniz. Ev satın alımının tüm detayları hakkında firma yetkilileri size gerekli olan bilgileri verecektir.

Bir Tasarruf Aracı

Kişilerin sadece direkt konut ihtiyacında değil aynı zamanda zorunlu bir biçimde tasarruf etme aşamasında da harika bir fırsattan faydalanacakları görülmektedir. Siz de en kısa sürede bütçenizi daha tasarruflu biçimde kullanma ve yaptığınız tasarrufu harika bir alt yapı ile kullanıma alma imkanını yakalayabilirsiniz.

Bu tasarruf aracı sizin için özel olarak tasarlanmış olan sistemden hesaplanacak ve plan bu şekilde hazırlanacaktır. Sistem ile alakalı olumlu olumsuz tüm yorumlarınızı yetkililere bildirebilirsiniz. Tam manası ile müşteri memnuniyeti üzerine kurulu bir sistem geçerlidir. Siz de bu sistemi muhteşem bir alt yapı ile kullanabilir ve sürecin tadını çıkarabilirsiniz!

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM