444 6 379

200.000 TL’lik Eve 555 TL Taksitle Sahibi Olabilirsiniz

Finansevim sistemleri sayesinde pek çok kişi için hayal olan ev satın alma işlemleri gerçeğe dönüşmektedir. Firma, dünya çapında uygulanan tasarrufa dayalı faizsiz sistemleri ülkemizde getirmiştir. Bu sayede bankalardan konut kredisi çekmeden ya da uzun seneler boyunca birikim yapmayı beklemeden istenen evlere sahip olunabilmektedir. Üstelik ev alımlarında kefil ya da peşinat gibi zorunluluklar da bulunmamaktadır.

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Sistemlerle Ev Almak

Katılımcılarına taksitle ev sahibi olmak fırsatı sunan firmada taksit oranları ise 555 TL’den başlamaktadır. Üstelik firmada pek çok farklı kampanya yer almaktadır. Böylece katılımcılar hem düşüncelerine hem de maddi güçlerine uygun olan bir kampanya üzerinden istedikleri evleri satın alabilmektedir. Evlerin Türkiye’nin neresinde bulunduğunun ya da kaç senelik olduğunun firma açısından bir önemli bulunmamaktadır. Önemli olan sözleşme öncesinde satın alınmak istenen ev hakkında tüm detayların verilmiş olmasıdır. Böylece karşılıklı mağduriyetlerin yaşanması mümkün olmadan alımlar gerçekleşebilmektedir.

Taksitle ev almak konusunda Finansevim kampanyaları gereği 200.000 TL değerindeki evler için 555 TL taksit ödemek yeterli gelmektedir. Böylece gelir seviyesi düşük olan katılımcılar da iyi bir gelecek için hayallerinin evine sahip olabilmektedir. Üstelik var olan taksit miktarları sabit değildir. Katılımcılar ödemek istedikleri miktarları bütçelerine göre ayarlayabilmektedir. Bu sayede miktar artışları ile birlikte taksitlerin kısa sürede sona ermesi de sağlanabilmektedir. Pek çok katılımcı özellikle evlerini almalarının ardından ödeme miktarlarının artmasını tercih etmektedir.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Tasarrufa dayalı faizsiz sistemler kira öder gibi ev sahibi olmak olarak nitelendirilmektedir. Bahsedildiği gibi 200.000 TL değerindeki evlerin alınabilmesi için aylık 555 TL ödemelerin yapılması yeterlidir. Üstelik ödemeler öncesinde herhangi bir şekilde peşinat talebinde bulunulmadığı da bilinmektedir. Yine de ellerinde birikmişleri olan katılımcılar peşinat ve ara ödemelerle taksitlerini daha kısa süre içerisinde sona erdirebilmektedir. Ancak bu konu hakkında firmanın hiçbir zorlama yapmadığı bilinmektedir. Katılımlar için internet üzerinden yetkililerle görüşerek net bilgilendirmelerin elde edilmesi mümkündür. Görüşme talepleri resmi internet adresinden gönderilebilmektedir.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM