444 6 379

100.000 TL’lik Araba İçin 357 TL Taksitle Araba Sahibi Olma

Taksitle araba almak kavramı son yıllarda adeta değişim göstermiştir. Yakın geçmişe kadar bu bağlamda araç sahibi olmak isteyenlerin öncelikle bir taşıt kredisi çekmeleri gerekiyordur. Çekilen krediler üzerinden peşin olarak alınan araçlar, bankaya taksitli şekilde ödemeleri zorunlu kılıyordu. Fakat bankaların faiz oranlarının yüksek olması anaparanın katlarının geri ödenmesi sıkıntısını yaratıyordu. Bundan ötürü tasarrufa dayalı faizsiz sistemler üzerinden araba satın almak atık daha çok tercih edilmektedir.

Araç Alımlarında Finansevim Avantajları

Hayallerindeki arabayı satın alma ancak faizden uzak kalmak için faizsiz sistemlerle taksitle araba satın almak en iyi alternatiflerden biridir. Ülkemizde bu tip sistemleri uygulayan firma sayısı oldukça fazladır. Ancak Finansevim, 100.000 TL değerindeki araçlar için 357 TL’lik taksitler sunabilmektedir. Böylelikle maddi açıdan zorlanma yaşanmadan hem kaliteli hem de güvenilir arabalara sahip olunması mümkün olmaktadır.

Tasarrufa dayalı faizsiz sistemlerde neredeyse tüm kontroller müşterileri elindedir. Bu neden yüzünden taksit miktarlarını artırarak ödenmelerin gerçekleşmesi için belirlenen ay sayısında azalma meydana getirilmesi de mümkündür. Aynı şekilde faiz ödemeden araba satın almak konusunda ara ödemelerin yapılması da müşteri inisiyatifindedir.

Ara ödemelerin yapılmasının da taksit sayısında azalma sağlamak gibi bir avantajı bulunmaktadır. Ara ödemeler yerine peşinat ödemeleri ile taksit sayılarını minimize etmek mümkündür. Ancak altı çizildiği üzere bu tip ödemelerin yapılmaması hizmet alımlarında kalite farkını ortaya çıkarmamaktadır. Ödemeler sadece taksitlerin ne zaman biteceği konusunda fark oluşturmaktadır.

Kefilsiz Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

Kefilsiz peşinatsız taksitle araba almak da Finansevim avantajlarından biridir. Üstelik 357 TL’den başlayan taksitler olan kampanyada da kefil ya da peşinat istenmemektedir. Araç sahibi olmak isteyen bireylerin sisteme kayıt olmaları ve hayallerindeki araba hakkında açıklayıcı bilgilendirmeler yapmaları lazımdır. Sonrasında ise işin ödeme planı görüşülmektedir. Sabit ya da değişken tutarlarda yapılan ödemeler ve çekilişler neticesinde en uygun şekilde araçların satın alma işlemleri gerçekleşmektedir. Ancak satın alma işlemlerinden sonra trafik izninin alınması ya da kasko gibi ek masrafların alıcılar tarafından karşılanması gerekmektedir.

Finansevim ve Finansarabam ile hayalinizdeki arabaya kavuşabilirsiniz. Sizde acele edin Peşinatsız Taksitle Araba kampanyalarını kaçırmayın.

Siz de hemen 444 63 79 numaralı Finansevim detaylı bilgi hattını arayarak 100.000 TL’lik arabayı 357 TL taksitle araba sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir araba sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM